Jump to content

Brak podświetlenia zegarów i deski. Impreza 96r


kubek852
 Share

Recommended Posts

Witam, pewnego pięknego wieczoru wsiadając do auta po zapaleniu świateł zobaczyłem ciemność... zero podświetlenia zegarów oraz deski rozdzielczej. raczej wątpie żeby sie spaliły wszystkie żarówki naraz, po wciśnięciu przycisku od obiegu zamkniętego kontrolka sie świeci lecz nic po za tym.

 

Moje pytanie brzmi gdzie znajdę odpowiedni bezpiecznik który może być za to odpowiedzialny i jeżeli to nie bezpiecznik to co może być za to odpowiedzialne

 

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

z tego co szukałem to w Imprezie niema chyba regulacji jasności podświetlenia. a oprócz zegarów nie świeci konsola środkowa wiec nie wiem gdzie leży wina. powoli sie do tego przyzwyczajam ale jednak bardzo denerwuje wieczorem jak jest fotoradar i muszę sie wpatrywać w zegary żeby wiedzieć czy dostane foto czy nie... prosił bym o jeszcze jakieś propozycje rozwiązania tego problemu bo już moje pomysły wysiadły.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy masz regulację. Ja w moim legasiu też to miałem. Gdy dobierałem się do licznika, by sprawdzić żarówki przypadkowo odkryłem rozłączoną kostkę.

U mnie też było czarno na całej konsoli. Prawie niemożliwe, by przepaliło sie tyle żarówek w jednym czasie. Sprawdź bezpieczniki po lewej stronie i połączenia kostek pod kierownicą. U mnie odkręca się dwie śrubki i zdejmuje się osłonę, na której są jakieś kostki.

Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...