Skocz do zawartości

IC


Jacky X

Rekomendowane odpowiedzi

Różne do GT montuje się IC bo seria nie jest najlepsza.Po przez różne TMIC z WRX,STI itp.montuje się FMIC:greddy,blitz.

 

Tu kolega pojechał bezkompriomisowo chyba.Wywalił tak z 1/2 zderzaka i wstawił chyba FMIC z TIRa. Ciekawa przeróbka zderzaka.Proszę zauważyć,że seryjne halogeny zostały zastąpione soczewkami.Jak Wam się to podoba ? Nawet rejestracja jakoś ma miejsce a wiadomo czasem ..

 

0130017971001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co w swojej ksiazce pisze Corky Bell, otwor wlotu powietrza na IC nie musi byc wiekszy niz sam IC (oczywiscie IC nie moze byc zasloniety), podobno wystraczy 1/4 powierzchni IC. Dlatego chyba seryjny IC w Subaru dziala wystarczajaco dobrze pomimo malego wlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markos007, dzięki. Wielu osobom się ten przód nie podoba...jak widać wszystko jest kwestią gustu. Mi na zdjęciach się średnio podoba, a na żywo wygląda dużo lepiej - jakiś taki niefotogeniczny jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk,

 

MEGA pozytyw za kolor. Chciałem już wielokrotnie wiele poprzednich aut tak psiknąć, ale jakoś nigdy się nie przekonałem na 100%

 

i MEGA pozytyw za pełnego agresora od przodu. Tylko mów każdemu, że to chłodnica wody do natrysku na intercooler. I że intercooler dopierozabudujesz jak w końcu wytniesz te 1,5m na 0,8m w masce :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

zeby nie tworzyc nowego tematu zapytam sie tu

 

mam mozliwosc tanio kupic kompletny IC od WRX MY'07 - podobno bez wiekszych przerobek pasuje do GT MY'00 :roll:

 

otoz mam kilka pytan:

- czy gra warta swieczek?

- czy ten IC naprawde jest plug&play, a jezeli nie, to co konkretnie trzeba zmienic/dopasowac

 

z gory dziekuje :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eddie - u mnie zrobilem podobnie - z tym ze mma forka - ale pod maska tak samo jak w imprrezach jest u mnie - IC z 2007 jest szerszy i wyzszy - wymagal ode mnei przerobki mocowan - tu trzeba podgiac tam podszlifowac - poza tym mocowania sa blizej - n 2007 nie ma cewki na gorze to nic nie przeszkadza - zalozyc sie da - odrobinka dlubaniny z mocowaniami

 

u mnie pomoglo - subiektywne odczucie nie poparte wykresami, jedynie doznaniami z jazdy - jeszcze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby nie tworzyc nowego tematu zapytam sie tu

 

mam mozliwosc tanio kupic kompletny IC od WRX MY'07 - podobno bez wiekszych przerobek pasuje do GT MY'00 :roll:

 

otoz mam kilka pytan:

- czy gra warta swieczek?

- czy ten IC naprawde jest plug&play, a jezeli nie, to co konkretnie trzeba zmienic/dopasowac

 

W LHD nie powinno byc wiekszych problemow, sadzac po opisach instalacji - wiecej klopotow jest w RHD.

Na pewno nieco wiekszy i lepszy - chociaz jak juz, to bym szedl na calosc i szukal od STI v7/8 - chyba sa jeszcze nieco lepsze i spokojnie powinny wystarczac pod 400KM z dobrym nawiewem.

Ale jesli faktycznie tanio... to bym sie pewnie nawet nie zastanawial za wiele :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...