Jump to content

Subaru - Lublin - Sprawdzenie auta

Heller
 Share

Recommended Posts

Może u Steca ?

Buhehehe.. Kawałek z Lublina trzebaby dojechać.. ;)

Gdzie w Lublinie można dobrze sprawdzić wrx'a przed kupnem ?

A przypadkiem na Kraśnickiej nie ma ASO Subaru... :roll:

Może u Steca ?

Buhehehe.. Kawałek z Lublina trzebaby dojechać.. ;)

[:

Osobiście Steca kojarzyłem z dolnym Śląskiem / Małopolska ale jak byłem ostatnio w Kraśniku (lubelskie) to mi gość mówił,ze właśnie Stec ma zakład niedaleko.

sirchaser napisał/a:

Heller napisał/a:

Gdzie w Lublinie można dobrze sprawdzić wrx'a przed kupnem ?

czyżby czyżby??

chyba chyba

opowiesz opowiesz, przewieziesz przewieziesz :smile:

Jak kupię to tak, to tak :wink:

:arrow: PW

W Lublinie na Al. Kraśnickiej jest ASO Subaru/Citroen. Jest to wylot z Lublina w kierunku na Rzeszów ( po prawej stronie, za salonem KIA/Volvo ). A co do Steca jest to miejscowość Urzędów, 4km od Kraśnika ( ok 50km od Lublina ). Z tym, że w Urzędowie są dwie firmy braci Steców. Jedna raczej tylko związana ze sportem u Zbyszka Steca, druga u Wiesława Steca i tą Ci właśnie polecam.

W Lublinie na Al. Kraśnickiej jest ASO Subaru/Citroen. Jest to wylot z Lublina w kierunku na Rzeszów ( po prawej stronie, za salonem KIA/Volvo ). A co do Steca jest to miejscowość Urzędów, 4km od Kraśnika ( ok 50km od Lublina ). Z tym, że w Urzędowie są dwie firmy braci Steców. Jedna raczej tylko związana ze sportem u Zbyszka Steca, druga u Wiesława Steca i tą Ci właśnie polecam.

thnx !

A co Ci dokladnie potrzeba ? Podnosnik i mechanika czy tylko podnosnik ?

- jezeli chodzi o ASO Subaru w Lublinie - to niewiele moga pomoc - chlopaki bardizej sie citrynami zajmuja a subaru nadal sie ucza - zwlaszcza starszych

jakby co mam miernik grubosci lakieru dobry

A co Ci dokladnie potrzeba ? Podnosnik i mechanika czy tylko podnosnik ?

- jezeli chodzi o ASO Subaru w Lublinie - to niewiele moga pomoc - chlopaki bardizej sie citrynami zajmuja a subaru nadal sie ucza - zwlaszcza starszych

jakby co mam miernik grubosci lakieru dobry

Obecny kierownik był na tyle miły, że zgodził się podjechać z autkiem do W-wy i sprawdzimy je w for turbo.

Jak wszystko będzie GIT to w przyszłym tygodniu rejestruję WRX'a :)

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...