Skocz do zawartości

Fajne miejsca do pojeżdżenia - :)


wookie76

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktos już coś takiego gdzieś zamieszczał jak tak to trudno. Proponuje aby w tym miejscu wpisywać fajne miejsca w Waszych miastach lub poza nimi gdzie można na "spontanie" pojechac i w miare bezpiecznie poszaleć solo lub z kolegami naszymi furkami. Tu też ewentualnie można by się umawiac na takie krótkie spotkania wieczorkiem - co by przed snem trochę adrenalinki łyknać. Oceńcie sami czy warto jak nie to do smieci :)

pozdr

wookie

 

 

Ja jako pierwszy polecam : Warszawa: nowy odcinek trasy - 2 pasy w każda stronę, oddzielone barierkę idealnie prosty ok 1,5 km długości żadnych skrzyzowań lączący nowy wiadukt ul poleczki z lotniskiem Chopina. Dodatkowa zaleta: wieczorem bardzo pusto - trasa na uboczu, poza tym trase łatwo najpierw obejżeć (na wszelk wypadek czy nie ma glin) i dopiero spokojnie grzać. Minus: trasa bez zakretów tylko to wyciskania ostatnich potów z silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje aby w tym miejscu wpisywać fajne miejsca w Waszych miastach lub poza nimi gdzie można na "spontanie" pojechac i w miare bezpiecznie poszaleć solo lub z kolegami naszymi furkami. .

 

Jest kilka takich miejsc: Rozeta na Bemowie, Ułęż, Modlin, Tor Kielce, Słomczyn, Tor Poznań itp. Z szalenia po ulicy raczej już wyrosłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne. mam Ci przypomniec, jak 2 miesiace temu popisywales sie przede mna na Marszalkowskiej w piekne, sobotnie popoludnie :roll: :mrgreen:

 

Przede wszystkim nie popisywałem się przed tobą, tylko przed pilotką :wink: Poza tym to nie było jakieś znowu szaleństwo, troszkę szybciej przyspieszyłem :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozeta na Bemowie, Ułęż, Modlin, Tor Kielce, Słomczyn, Tor Poznań
rondo ONZ po 23-ej; Modlinska; Aleje Krakowskie; Trasa Torunska; Wislostrada - jest tyle fantastycznych miejsc gdzie moze kolega pokazac swoja meskosc :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie naprawdę fajne miejsca do pojeżdzenia - zapraszam do mnie. :twisted: Co rusz to OS, szbszy, wolniejszy, równiejszy albo bardziej wyboisty, do wyboru do koloru, a i drogę można sobie zamknąć, bo ruch znikomy w górach. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabar, to szukamy miejsc do jeżdzenia czy forekso-lansowania? :mrgreen:

ja tam wole jezdzic ale kolega szuka miejsca :

gdzie można na "spontanie" pojechac i w miare bezpiecznie poszaleć solo lub z kolegami naszymi furkami. Tu też ewentualnie można by się umawiac na takie krótkie spotkania wieczorkiem - co by przed snem trochę adrenalinki łyknać.
:mrgreen:

chociaz do tego ostatniego to polecam przejsc sie po 23 po Brzeskiej na Pradze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam dawne trasy Rajdu Wisły czyli: Salmopol, Przełęcz Kocierska, Straconka, góra Żar czy droga biegnąca wzdłuż brzegu Jeziora Żywieckiego. Miejsca w sam raz dla posiadaczy Subaraków - same zakręty, w miare równy asfalt. Najlepiej w tygodnu, nocą - znikomy ruch, widać czy ktoś z nad przeciwka jedzie. Ogólnie miód malina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...znikome szanse, ze nas ktos spostrzeze i wyratuje spomiedzy drzew. :cool:

 

True! Ale to się tyczy każdego miejsca, nie ważne czy dzień czy noc, kręto czy też nie. Decydując się na upalanie na drogach publicznych każdy bierze na siebie ogromną odpowiedzialność.

 

Napisałem,

 

Najlepiej w tygodnu, nocą - znikomy ruch

 

bo myślę że jest to zdecydowanie lepsza opcja niż w dzień, po prostu mniejsze zło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak, przeczytałem swój post drugi raz i muszę powiedzieć że chyba trochę zbyt "młodzieżowo go napisałem" - głównie chodziło mi o to aby czasem spotkac się z kims kto też ma subaru i przy okazji podpatrzyc coś u niego oraz popytać o to i owo związane z subaru i może przy okazji przejechać sie autem kolegi lub porównać samochody - tym nie mniej Jabar trudno nie dopatrzyć sie złośliwości w twoich postach. Muszę Cię zmartwić nie jestem bogatym gówniarzem, który jedyne co potrafi do wciskac pedał gazu w swoim subaraku, no bo przecież jak nie był na torze to skręcać nie potrafi....Mam nadzieję na torze też w wolnej chwili spróbować :) Póki co poznaję dopiero markę subaru

 

ps

nie jestem zwolennikiem ulicznych wyścigów, chodziło o jak to ktos wyżej napisał sporadyczne "szybsze przyspieszenie"

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...