Jump to content

filmik ze spotkania na lotnisku....

keyser
 Share

Recommended Posts

było to w Listopadzie chyba, strasznie wiało, jako SSS wynajęliśmy wtedy Modlin tylko dla znajomych, tak aby przetestować sobie tor.... mieliśmy własny sprzęt pomiarowy itd.....

pewnie powiecie, że to forum Subaru..... ale tam jest właśnie Subarynka i to kilka razy.... więc zobaczcie....

modlin.wmv

• Dyrekcja SIP

Podziękowania za filmiki :D

Tematy są tu podejmowane różne. Obawy o zasadność umieszczania filmików nie związanych bezpośrednio z Subaru na naszym forum są - moim skromnym zdaniem - absolutnie nieuzasadnione. 8)

Bo przecież:

Forum Subaru jest bardzo gościnne,

i - moim zdaniem - trochę inne. :D

pzdr.

Jakis czas temu sciągnołem film w którym głównie jest porównanie STI 01 i 03, i tam są wyswietlane takie oto informacje:

100m: (01) 5,462 - (03) 5,280

200m: (01) 8,621 - (03) 8,603

400m: (01) 13,514 - (03) 12,994

Jak sobie przypomne skąd mam ten film to dam link, całosc spakowana to ok. 470MB

Taaa tylko ze na jednym filmie (tym ze srodka Imprezy) dostała buki :) bo wyraźnie nie wbił trzeciego biegu. chyba były dwa Impreza vs TT ale nie pamietam tego drugiego :twisted:

Ps. Ciekawe co tam siedzi pod maską tego TT? :roll:

Obejrzalem, ladne. Moze mi ktos powiedziec, co dokladnie jest przerobione w tej GT? I ile ma KM? Bo ostatnio tak glosno turbinke slyszalem siedzac w treningowce Bartka Baniowskiego i mechanik sie denerwowal, ze jest jakas nieszczelnosc. :)