Skocz do zawartości

Ile za 10-letniego GTka? koszty eksploatacji


pet3r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

S4 z linka do odwieśniaczenia- grill, brewki, siatex w zderzaku, tylne ledy (od biedy mogłyby zostać) out, reszta ok. no i felgi za duże :P

 

a ten GTek za 24,5k?? ktoś zna to auto? jest klima, są poduchy, tylko czy przypadkiem za tą kasę w gratisie nie dostaje się też problemów? zastanawia mnie klapa bez napisu (może lakiernikowi nie chciało się przyklejać po malowaniu... ;) ) i dziwne naklejki z tyłu (na klapie i na szybie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu...

 

Mnie udało się całkiem niedawno znaleźć Gt-ka w super stanie za 30 k. Fakt że był trochę zaniedbany (był mało jeżdzony przez ostatnie 3 lata) ale ma udokumentowane 87 k przebiegu, od pierwszego właściciela, wszystkie dokumenty (faktura zakupu) i do tego nawet oryginalna nieużywana apteczka Subaru :mrgreen:

Oczywiście po zmianie tarcz, klocków, opon itp kosztował już 37 k ale to już zupełnie inna historia :grin:

Zalecam cierpliwość, trzeba swoje obdzwonić i objeździć aby coś znaleźć. Szukałem 3 tygodnie, w TEN egzemplarz znalazłem w niedzielę, a we wtorek, po przeglądzie, był już mój...

Banan na twarzy nie do zapomnienia :mrgreen: Ostatni miałem 10 lat temu jak kupiłem pierwszego Sportinga :grin:

 

Szkoda tylko że nie jest niebieski :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to mój pierwszy post na tym forum , wiec witam :wink:

 

A wracając do tematu to ja stałem się szczęśliwym posiadaczem tego Starsa :) , o którym mowa wcześniej , w moim przypadku o zakupie zdecydował przypadek , a właściwie ktoś z forum kto mi go pokazał :cool:

 

pzdr

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu...

 

Mnie udało się całkiem niedawno znaleźć Gt-ka w super stanie za 30 k. Fakt że był trochę zaniedbany (był mało jeżdzony przez ostatnie 3 lata) ale ma udokumentowane 87 k przebiegu, od pierwszego właściciela, wszystkie dokumenty (faktura zakupu) i do tego nawet oryginalna nieużywana apteczka Subaru :mrgreen:

Oczywiście po zmianie tarcz, klocków, opon itp kosztował już 37 k ale to już zupełnie inna historia :grin:

Zalecam cierpliwość, trzeba swoje obdzwonić i objeździć aby coś znaleźć. Szukałem 3 tygodnie, w TEN egzemplarz znalazłem w niedzielę, a we wtorek, po przeglądzie, był już mój...

Banan na twarzy nie do zapomnienia :mrgreen: Ostatni miałem 10 lat temu jak kupiłem pierwszego Sportinga :grin:

 

Szkoda tylko że nie jest niebieski :neutral:

 

A który to ???

Mam wrażenie znać wszystkie Gt,które pojawiają się i w kraju i za granicą w popularnych serwisach ogłoszeniowych.I już wiem,że jak jest ciekawy GT to trzeba się spieszyć.Z tych co nie zdjążyłem a wzbudzają we mnie wspomnienia i lekki żal to :

 

1) GT 99r szampan - Łagiewniki 29,9k

2) GT 00r WRX3(mini ver. spec Italy) - 7800E :sad:

 

PS. Pochwal się którego GT udało Ci się nabyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olejne pytanie mam o zawias - alu, stal czy inne materiały? alu w A4 trochę mnie wykańcza :/

Stara dobra stal :cool: Elementy zawiesza w porównaniu do A4 wydadzą Ci się taniuśkie :wink: (oczywiście o seryjnych zamiennikach mówię)

 

Simon1 genialne :mrgreen: Musze to mojej kobicie pokazać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...