Skocz do zawartości

Ile za 10-letniego GTka? koszty eksploatacji


pet3r

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

obecnie jestem na etapie sprzedaży A4 1.8T quattro i rozglądam się za SI GT. ile trzeba dać za zdrowy mechanicznie egzemplarz? chciałbym kupić auto bezwypadkowe, nie zajechane, krótko - takie, do którego będę lał paliwo i jeździł.

 

drugie moje pytanie, wiem, że głupie, to - czy zmieszczę się w 14-16l w mieście przy dynamicznej jeździe? takie spalanie jest przeze mnie akceptowane w 1.8T i mam nadzieję, że GT też zmieści się w tych granicach. dodam, że minimum, które uzyskałem w mieście moim 1.8T to 11,5l przy PSJ.

 

a może ktoś chce zamienić GT na 1.8T 180KM quattro? :roll: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to w 97 i 98 nie zarzuci się nowej mapki do silnika? :shock: może to głupie pytanie, ale jestem zielony w Imprezach

 

niesamowicie zainteresowała mnie ta sztuka - http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5330761 . od forumowicza, ale nikt nie wie jak auto się sprawuje :/

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4103220 - ta też podoba mnie się, też od forumowicza i też nikt nie wie czy nic tam w środku nie siedzi... i nie widzę różnicy w zderzakach między tymi dwoma :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup WRX.

chętnie, za kilka lat

Słabo sledzisz ceny. WRX jest czasami tańszy niż ....10 letni GTek. Aha... to, że tańszy nie znaczy, że składany z 5ciu części, silnik zarżnięty, itp. Na tym Forum panuje moda na GT i tyle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo sledzisz ceny. WRX jest czasami tańszy niż ....10 letni GTek. Aha... to, że tańszy nie znaczy, że składany z 5ciu części, silnik zarżnięty, itp. Na tym Forum panuje moda na GT i tyle

 

ALEX, ma racje kup sobie WRXa bo sa tansze jest ich wiecej i masz mniejsze szanse ze przezyjesz szok ( wnetrze audi do gt to tak jak bys sie przeprowadzil z 5 gwiadkowego hotelu do chaty w gorach :mrgreen:-ale sa tacy twardziele co to lubia :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/ind...how&id=C4103220 - ta też podoba mnie się, też od forumowicza i też nikt nie wie czy nic tam w środku nie siedzi... i nie widzę różnicy w zderzakach między tymi dwoma

 

O tym aucie było troche na forum. Oglądałem to auto i jakoś marne wrażenie na mnie zrobiło, poodbijane, zniszczone w środku jakby miał przebieg conajmniej 2 razy tyle co na zegarach. No i cena wtedy była inna, chyba 34tys.

 

drugie moje pytanie, wiem, że głupie, to - czy zmieszczę się w 14-16l w mieście przy dynamicznej jeździe? takie spalanie jest przeze mnie akceptowane w 1.8T i mam nadzieję, że GT też zmieści się w tych granicach. dodam, że minimum, które uzyskałem w mieście moim 1.8T to 11,5l przy PSJ.

Mi w mieście pali 13-14l przy średnio dynamicznej jeździe, choć żona krzyczy że za szybko :twisted: najmniej mi spalił 11,2l ale to był taki test, którego nie mam zamiaru powtarzać :mrgreen:

Może warto obejrzeć to auto http://www.allegro.pl/show_item.php?item=387628450

Mój też był podobnie uszkodzony, przynajmniej masz pewność jak był szurnięty i podejrzewam że w 30tys to się spokojnie zmieścisz z naprawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był fajny stars, ale się szybko sprzedał...

 

Szybko ? :roll: Ja byłem w szoku,że tak długo wisiało ogłoszenie.....

 

Słabo sledzisz ceny. WRX jest czasami tańszy niż ....10 letni GTek. Aha... to, że tańszy nie znaczy, że składany z 5ciu części, silnik zarżnięty, itp. Na tym Forum panuje moda na GT i tyle

 

ALEX, ma racje kup sobie WRXa bo sa tansze jest ich wiecej i masz mniejsze szanse ze przezyjesz szok ( wnetrze audi do gt to tak jak bys sie przeprowadzil z 5 gwiadkowego hotelu do chaty w gorach :mrgreen:

 

Szok,to przeżyje jak stanie przed WRX'em i otworzy oczy :mrgreen:

A porównanie z zewnątrz WRX bug-eye do GT to tak,jak Shrek'a do Beckhama :lol::twisted: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapędzajcie się z tymi WRXami, na allegro nie ma żadnego, na który byłoby mnie stać :) najbliżej jest ten http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5138850 ale to auto najtańsze, więc pewnie i najbardziej zaniedbane a i tak musiałbym poczekać z pół roku żeby wyjść tak daleko poza swoje obecne możliwości finansowe bla bla bla (na początku założyłem sobie 28k ;) ). słowem, nie stać mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ale jaką kasę muszę wydać na WRXa? przypominam, że jakieś 30k to mój max budżetowy.

No to z WRXem będzie ciężko.

 

był fajny stars, ale się szybko sprzedał...

 

Szybko ? :roll: Ja byłem w szoku,że tak długo wisiało ogłoszenie.....

Biorąc pod uwagę jego stan, wygląd, i cenę to też mi się wydaje że stał bardzo długo..

A zszedł dopiero jak cena spadła.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, ale jaką kasę muszę wydać na WRXa? przypominam, że jakieś 30k to mój max budżetowy.

 

Zleć przywiezienie z UK STI Type-R + przekładka i będziesz miał zajebiste auto za max 40tyś.

ale ja nie mam 40k :D mam A4, po sprzedaży którego mogę dorzucić z 6k i kupić Subaru. jeżeli sprzedam A4 za 20k to już na pewno nie dam rady z SI.

 

poza tym nie wierzę przekładkom a już na pewno nie w aucie, którym jeździ się w taki sposób...

 

w niemcowni znalazłem taki cukierek - http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=1 . co to za wersja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lemon prince napisał/a:

był fajny stars, ale się szybko sprzedał...

 

 

Szybko ? Ja byłem w szoku,że tak długo wisiało ogłoszenie.....

 

a ja tam jestem innego zdania .....

pet3r napisał/a:

no dobra, ale jaką kasę muszę wydać na WRXa? przypominam, że jakieś 30k to mój max budżetowy.

 

za 30K no o WRX mozesz zapomniec.Tak jak pisze adam.str, 97-98 to jedyne w zensowne roczniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...