Skocz do zawartości

Ford Focus RS


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to myśle że bym dla siebie to wyrwał za 720zł,ale nie jestem pewien:))

 

tia, napewno z 1800 zł wyrwiesz za 720 :roll: .................

 

 

ale chyba magazynierowi z rąk :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta racja. Nie da się z nimi gadać. Co dziwne, nie znam hondziarza, który by nie operował kodami budy i silnika. Widać, żeby poruszać się w światku hondy, trzeba rzucać kodami. Dużo łatwiejsze jest poruszanie się w światku subaru - tu wystarczy wiedzieć, że forseks jest lamą :mrgreen: .

Ty, pal stąd gumy, dziadek!

 

Fruittella, lepiej uwazaj. Bo jak z "dziadkiem" idziemy na miaso, to iskry leca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal napisał/a:

To jakies zboczenie tak pisac. Hondziarze zawsze tak mieli. J

 

 

Święta racja. Nie da się z nimi gadać. Co dziwne, nie znam hondziarza, który by nie operował kodami budy i silnika. Widać, żeby poruszać się w światku hondy, trzeba rzucać kodami.

 

heheh, cos w tym jest. Teraz wlasnie tak o tym pomyslalem i rzeczywiscie trzeba byc w temacie zeby sie polapac :)

 

MikeLee, twoje ceny sa jakies z kosmosu. Owoc z foreksem przedstawili jaki mniej wiecej jest koszt przerobek w K20 i taka jest prawda. Znam juz kilku druciarzy, ktorzy za wszelka cene probowali obnizyc koszty tuningu swoich hond uzywajac najtanszych chinskich czesci. W wiekszosci pokonczylo sie na samych awariach.

 

 

A co do foki RS to na pierwszy rzut oka niewyglada to zle. Zobaczymy jak wypadnie 'na zywo'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakaś przepaść między FN2, a ST? Chyba podobne z założenia, komfortowe, ciche i dość szybkie.

 

FN2 przy Focusie ST jest glosne jakbys urwal wydech za kolektorem i twarde jakbys zaspawal zawieszenie :mrgreen:

Focus ST to miekka kanapa, ale IMHO ma piekny dzwiek silnika (w srodku)

 

 

akurat kolega ma mps-a i moje sti po mapteku bardzo niewiele odchodzi jak juz mazda zlapie trakcje, podejrzewam ze na probach typu Ulez lub Modlin moglby sporo namieszac.

 

namieszac to moze nie, ale mam nadzieje nie byc ostatni jak juz pojade :mrgreen:

 

w lublinie w salonie chyba maja testowke - sprobuj Aldenka

 

nie maja niestety

 

[ Dodano: Nie Cze 29, 2008 12:15 pm ]

Da się kupić te Mazdy MPS (3 i 6) jeszcze? Bo nigdzie tego nie widzę... A taka 6 MPS to fajny dupowóz...

 

nowe :?: starej 6tki MPS juz nie ma, nowej jeszcze nie ma a 3ke mozesz sobie sciagnac przez brokera z Niemiec, bo nowy importer Mazdy w PL nie ma jej w ofercie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milek a tu juz coś dłubnołeś swoja Honde?

 

ostatnio wlozylem kolektor wydechowy Buddy Club - taka amerykanska Toda. Jest to obecnie najlepszy kolektor do mojego FG2, ktory dal bardzo fajne przyrosty niemalze w calym zakresie obrotow (to samo z Nm) a w rejonach VTECa naprawde niezle to wyszlo. Wczesniej zalozylem jeszcze dolot INJENA CAI i czeka teraz na montaz uszczelka pod ssący hondaty. Przy ok. 6000rpm zaczyna ryczec jak 'stara _urwa' ktora dorwal szesnastolatek :twisted: Dzwiek jest niesamowity. Co ciekawe.... przy normalnej jezdzie pracuje jak zwykle seryjne cichutkie auto. Na hamowni wyszly bardzo zadowalajace rezultaty. Niestety honda wazy lekko ponad 1300kg i nie jest az taka szybka jaka chcialbym zeby byla.

Z wizualnych 'niuansów' doszly 18" Enkei i lekka gleba -25mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkurenta dla STI w cenie nizszej niz WRX

 

hmm? gdzies czytalem ze cena ma byc zblizona do STIowej :roll: zobaczymy, jak w koncu bedzie ;)

 

TJ, nie siej zamętu, pisali o tym już dawno w prasie, że cena ma oscylować w okolicach 110KPLN.

Ja od początku kibicuję temu projektowi i musze przyznać, ze mnie to auto wręcz zachwyca :!:

 

jak ST kosztuje/kosztowal 107 to RS napewno nie bedzie kosztowal 110 :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ST kosztuje/kosztowal 107 to RS napewno nie bedzie kosztowal 110

 

to bylo dwa lata temu, sprawdź teraz ceny :idea:

 

O tym samym pisali w auto motor sport, a mianowicie, ze Ford przeprowadza rewolucje cenową sektorze samochodów sportowych.

A ktośtam z marketingu Forda powiedział, że cena RS będzie oscylowała w okolicach stu dziesięciu tysięcy. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ST kosztuje/kosztowal 107 to RS napewno nie bedzie kosztowal 110

 

to bylo dwa lata temu, sprawdź teraz ceny :idea:

 

O tym samym pisali w auto motor sport, a mianowicie, ze Ford przeprowadza rewolucje cenową sektorze samochodów sportowych.

A ktośtam z marketingu Forda powiedział, że cena RS będzie oscylowała w okolicach stu dziesięciu tysięcy. :roll:

 

to było jesienią jak chciałem go kupić :razz: a oferta z 26 maja 2008 z kilkoma dodatkami to 116 tysięcy / a cennikowo taka wersja 125700 :idea:

 

ale skoro wiesz lepiej to widocznie tak jest :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie interesuje jedna sprawa - czy jak ten RS stanie obok mnie na światłach, to będę miał się z czego spowiadać w odpowiednim dziale, czy też nie :?: :twisted:

bedzie raczej naodwrot :lol:

 

 

michal, na fotkach RS wyglada ogolnie zacnie (szczegolnie od przodu), tylko ten tyl jakis taki... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5-litowy, doładowany silnik benzynowy generuje 300 KM i 410 Nm.

 

Moment obrotowy za pośrednictwem sześciobiegowej, manualnej skrzyni biegów trafia (niestety) tylko na koła przednie. Według jeszcze nieoficjalnych pomiarów focus przyspiesza do 100 km/h w mniej niż 6 sekund.

 

 

ciekawe co to znaczy w mniej niż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...