Skocz do zawartości

Ford Focus RS


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No mam. Ale Ty przecież zaręczony :mrgreen: .

 

Już tak nie kozacz, co najwyżej możesz mieć tylko na jedna i to dzięki mnie :mrgreen: a na druga nie masz :P

 

 

Aldenka S3 to jest optymalna wersja auta jakiego szukasz i dodatkowo w zimie ma Haldexa gen 2, który całkiem przyzwoicie sie spisuje... A na torze można spokojnie powalczyć z STI :) Mi w tym aucie przeszkadza brak przedniej szpery ale w quaifie za odpowiednia ilość GBP mają co trzeba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aldenka S3 to jest optymalna wersja auta jakiego szukasz i dodatkowo w zimie ma Haldexa gen 2, który całkiem przyzwoicie sie spisuje... A na torze można spokojnie powalczyć z STI :) Mi w tym aucie przeszkadza brak przedniej szpery ale w quaifie za odpowiednia ilość GBP mają co trzeba :D

Ale ja już mam swoje sportowe auto które gdy tylko kierownik STI mnie zobaczy zjeżdza na pobocze i włącza awaryjne :D Teraz potrzebuje autka na max 2-3 miesiące i oddam siostrze, niech ma radoche ;]

A jak narazie muszę kogoś upolować w S3 i CTR'ku i się przejechać ;]

 

Aldenka napisał/a:

bo tak nie może być żeby Foreks mnie objeżdzał :mrgreen:

jak masz u siebie 150 koni to wystarczy :mrgreen:

nie no ponoć jego biała niedoszła /przyszła eva ma być GT360 :D

 

Jak nic dostane pasek od Przemeqa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na 2-3 miesiące to nie wiem czy jest sens ładować kase w S3 tym bardziej, że w sierpniu będą modele po lifcie... Chyba, że trafisz na jakąś okazje... W S3 jest potencjał, który pozwala zjadać seryjne EVO :D:mrgreen:

 

Do upalania jak chcesz to w krakowie jest do sprzedania bardzo, bardzo szybki CTR w poprzedniej budzie, z pewnego zrodła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na 2-3 miesiące to nie wiem czy jest sens ładować kase w S3 tym bardziej, że w sierpniu będą modele po lifcie... Chyba, że trafisz na jakąś okazje... W S3 jest potencjał, który pozwala zjadać seryjne EVO :D:mrgreen:

Kurna wakacje idą nie będę miała co robić więc będę grzebać w aucie :cool: A zmieniać nic poza hamulcami, i felgami nie mam zamiaru :razz:

Mówisz w S3 potencjał ? To ciekawe dlaczego jadąc swoją A4 bez żadnych modyfikacji niewiele od niego odstawałam ? A dokładniej zachowałam bezpieczną odległość 40 cm :D

Pewnie kierowca kalosz :D Ale ładnie syczało cholerstwo :D

 

seryjne EVO ? A widziałeś kiedyś takie poza salonem ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seryjne EVO ? A widziałeś kiedyś takie poza salonem ? :mrgreen:

 

tak.... :mrgreen:

 

Pewnie kierowca kalosz :D Ale ładnie syczało cholerstwo :D

 

albo jakiś druciaż ze zderzakiem i naklejka S3 duzo takich...

 

W S3 hamulca nie trzeba zmieniać, re-mapa 315Hp i kolo 410Nm

wykres z hamowni S3 po re-mapie http://img160.imageshack.us/img160/1467/wykressn5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych samochodow co piszecie i tak wybralbym Focus RS sa jakies do sprzedania w normalnych cenach. Jezdzilem takim i musze powiedziec ze bylem pod ogromnym wrazeniem jak auto trzyma sie drogi, hamuje i przyspiesza no i oczywiscie wyglada zdecydowanie lepiej od CTRa, S3, czy RX8 bezporownania lepszy samochod.

Co do awaryjnosci auta to zalezy wszystko od ciebie bo mozana katowac i KATOWAC a to duza roznica :grin: jak niebedziesz oszczedzac auta to kazde sie popsuje a jak bedziesz dbac to nawet takie ktore wszyscy mowia ze sie psuje to sie nie popsuje takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma napedu na tyl ale na pewno bedzie duzo szybszy od wrx08

 

Ty tu nawijaj lepiej co w tym rallycrossie słychać, bo fotki zacne są :mrgreen: Skrobnij coś na priva :wink:

 

[ Dodano: Sro Cze 25, 2008 12:33 am ]

z tych samochodow co piszecie i tak wybralbym Focus RS sa jakies do sprzedania w normalnych cenach. Jezdzilem takim i musze powiedziec ze bylem pod ogromnym wrazeniem jak auto trzyma sie drogi, hamuje i przyspiesza no i oczywiscie wyglada zdecydowanie lepiej od CTRa, S3, czy RX8 bezporownania lepszy samochod.

Co do awaryjnosci auta to zalezy wszystko od ciebie bo mozana katowac i KATOWAC a to duza roznica :grin: jak niebedziesz oszczedzac auta to kazde sie popsuje a jak bedziesz dbac to nawet takie ktore wszyscy mowia ze sie psuje to sie nie popsuje takie jest moje zdanie.

 

Święte Słowa :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkurenta dla STI w cenie nizszej niz WRX

 

hmm? gdzies czytalem ze cena ma byc zblizona do STIowej :roll: zobaczymy, jak w koncu bedzie ;)

 

TJ, nie siej zamętu, pisali o tym już dawno w prasie, że cena ma oscylować w okolicach 110KPLN.

Ja od początku kibicuję temu projektowi i musze przyznać, ze mnie to auto wręcz zachwyca :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym postawił na CTR ale na VII generacje czyli 2001-2005 i kupił rocznik powyżej 2003...W serii nie jest to mega rakieta ale ma mega dobre zawieszenie wileowachaczowe a ten nowy belka skrętna([moderator czuwa]) i do tego zeszperowaną skrzynie...Wrzucasz Kompa Hondata kolektor 4-2-1 lub 4-1,jakiś sympatyczny dolot i wylot i masz 240KM, a najlepszym rozwiązaniem byłby kompresor do tego Jackssona:)) i masz 300KM i wciągasz wszystko pod warunkiem DObrych opon:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle,że spokojnie można zamkąć sie w kwocie 4000tyś to chyb anie jest dużo biorąc po uwage że samochód jest warty z 50tyś. Silnik H20 trzeba umieć wystroić dlatego nie każdy ma takie osiągi...Myśle,że 40KM to nie jest jakieś wyzwanie:))Jeśli chodzi o Kompresorr to to już inna bajka ale ciągnie od 1000obr.:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...