Skocz do zawartości

Ford Focus RS


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

akurat kolega ma mps-a i moje sti po mapteku bardzo niewiele odchodzi jak juz mazda zlapie trakcje, podejrzewam ze na probach typu Ulez lub Modlin moglby sporo namieszac.

potezny (jak na takie auto) moment obrotowy, duza moc - naprawde zacne auto, zawias jak w focusie st, niepozorny killer wciagajacy nosem wszystkie pozostale auta jakie sie tutaj przewijaja (z wyjatkiem s3)

w lublinie w salonie chyba maja testowke - sprobuj Aldenka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, Mazda niedawno weszla do Polski z autoryzowana siecia dystrybucji, wiec w salonie mozna ;)

 

 

Dobra, ale dalej nie ma jej nigdzie w cennikach.

 

Emil Frey, widzę, już nie jest autoryzowanym dealerem Mazdy, tylko jest jakiś salon na Wielickiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golfa GTI

Golf, bmw, mercedes - te marki odpadają i na nie się napewno nie skusze ;] Nie przepadam za nimi ;]

 

Więc może zeby było łatwiej - ST, S3, Type-R, Rx-8 - to samochody nad którymi sie zastanawiam ;]

Autko ma być do miasta na tygodniu, do krótkich i szybkich dystansów ;]

No i trening po 8-10h dziennie w weekendy na torze - dla zdobycia nowych umiejętności a co za tym idzie pewnie często będzie sie psuło ;] Dlatego zależy mi na dostępności najlepiej "od ręki " większości części ;] No i bezawaryjność auta - powiem tak nie mam zamiaru delikatnie obchodzić sie autem - wytrzymały silnik i skrzynia to również podstawa ;]

Komfort jazdy nie jest wymagany, ale przyda sie ;]

Napęd na tył odpada ;] Tylko benzyniaki mnie interesuja :)

A zeby nie robić OT to jeśli ktoś miał styczność z wyżej podanym autkami to na PW pisać - wady, zalety, co sie psuło, jak sie prowadzi, jak wytrzymuje katowanie i jaka dostępność do części. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat kolega ma mps-a i moje sti po mapteku bardzo niewiele odchodzi jak juz mazda zlapie trakcje, podejrzewam ze na probach typu Ulez lub Modlin moglby sporo namieszac.

 

O ile mnie pamięć nie myli, to rok temu w Toruniu na torze rallycrossowym taka MPS3 nie namieszała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potezny (jak na takie auto) moment obrotowy, duza moc - naprawde zacne auto, zawias jak w focusie st, niepozorny killer wciagajacy nosem wszystkie pozostale auta jakie sie tutaj przewijaja (z wyjatkiem s3)

Autko wydaje sie być ciekawe :D Udam sie do salonu i sprawdzę :D

W woli ścisłości - nie pozbywam sie EVO :D Muszę dziecinie zwiększyć moc bo tak nie może być żeby Foreks mnie objeżdzał :mrgreen:

 

[ Dodano: Nie Cze 22, 2008 12:02 am ]

Aldenka napisał/a:

Napęd na tył odpada

 

Widzę tu niezgodność

Mazda za sam wygląd ma plusa :D Inne na tył odpadają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aldenka, kup sobie nowego CTRa. Sporo lasek tym jeździ teraz i zadowolone...

No tak ale one rozbijają sie nim po mieście a ja chce też i na torze ;]

A zeby było śmieszniej autka potrzebuje na max 2-3 miesiące a póżniej oddam siostrze ;] Więc poniekąd jej też musi sie podobać ;] A że będę z nią też jeżdzić na torze więc autko łatwego życia nie będzie miało :wink:

A no i budżet ograniczony - maks do 80-85 tys. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I że CTR nie ogarnie?

Nie powiedziałam ze nie ogranie. Kwestia wprawy i treningu :razz:

Ma mi sie dobrze sprawować przy katowaniu, bez żadnych większych modyfikacji - to co fabryka dała/ zrobiła tak ma pozostać ;] Ty masz chyba CTRa - dobrze Ci sie zmienia biegi jak drążek umieszczony jest tak "dziwnie" i wysoko ?

 

Ale chyba wygląd nie powinien decydować o wyborze w takim wypadku, skoro ma to być samochód na tor, a jednak nie chcesz tylnego napędu.

Jestem kobietą ... a kobieta to nigdy nie wie czego chce ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...