Skocz do zawartości

Ford Focus RS


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie ma napedu na tyl ale na pewno bedzie duzo szybszy od wrx08

 

no pewnie :!: tyle, ze wyglada na to, ze Ford chce zrobic konkurenta dla STI, a nie WRX. Ciekawe co z tego wyjdzie, ponoc ich super LSD ma zdzialac cuda..... tyle ze ja w cuda nie wierze :roll:

 

skoro mazda 3 mps przy 265 koniach robi wiatrak z wrx

 

ale trudno zaprzeczyc, ze juz przy tej mocy z trakcja ma niesamowite problemy (opinia bazujaca na wynikach testow z czasopism motoryzacyjnych) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam opinii bo potrzebuje małej popierdawki :D

Albo civic type-r albo wlasnie focus ST :D

 

To rozne samochody. Zalezy czego oczekujesz od samochodu.

 

O nowych, czy starych modelach rozmawiamy?

 

 

michal, jest jakaś przepaść między FN2, a ST? Chyba podobne z założenia, komfortowe, ciche i dość szybkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakies zboczenie tak pisac. Hondziarze zawsze tak mieli. Ja nie pamietam nawet jak sie moj silnik z Accorda Type-R zwal, chyba H22. A z S2000 jak sie zwie to juz w ogole nie wiem.

 

 

:)

 

Ale co sądzisz n/t nowy Type-R vs Focus ST?

 

PS. Telefony wysłałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Telefony wysłałeś?

 

Mam fuzje i inwestorow na glowie. Mam niedoczas. To forum to jedyna rozrywka i oderwanie sie od rzeczywistosci.

 

Ale co sądzisz n/t nowy Type-R vs Focus ST?

 

Nowy Focus ST powstal gdy Ford sam do konca nie wiedzial, czy bedzie nowy RS, czy tez nie. Jest niemal tak szybki jak stary RS, lecz nie sreca az tak dobrze. Stary ST (ST170) to byl taki "sporting". Nowy jest znacznie fajniejszy, choc ze wzgledu na bardzo ciezki przod nie prowadzi sie tak dobrze.

 

Nowy Type-R wg mnie to najlepszy Type-R w historii Civica. Moze nie jezdzi tak ostro jak poprzednie modele, lecz jest 100x bardziej akceptowalny przez ludzi. Lepiej sie siedzi, jest znacznie ciszej, a przyslowiowy zab pozostal. Nie zmienia to faktu, ze prywatnie wole poprzedniego Civica, choc moim idolem jest Integra Type-RR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo civic type-r albo wlasnie focus ST :D
IMO zdecydowanie focus z tych dwoch (jesli mowa o nowym Type-R) wygodniejszy, ladniej brzmiacy, i z bardzo fajnym zawiasem. Chyba ze chodzi o poprzednia wersje TypeR to wtedy Civic.

 

Than_Junior, obawiam sie ze poza skrajnymi wypadkami (snieg, szuter) taka mazda (zeszperowana w serii) nie odstawalaby wiele nawet od STI.

Moze nie jezdzi tak ostro jak poprzednie modele, lecz jest 100x bardziej akceptowalny przez ludzi. Lepiej sie siedzi, jest znacznie ciszej, a przyslowiowy zab pozostal.
no wlasnie znajomy po testach focusa st, type R, cupry i glofa GTI bez wahania wzial MPSa

ten civic jest glosny, niewygodny (nawet przy moim sti na seryjnym zawiasie) i nie jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozne samochody. Zalezy czego oczekujesz od samochodu.

Mały, szybki, zwinny, bezawaryjny, czyli taki, który za dnia będzie służył za popierdawkę po mieście, w nocy przemieni sie nieokiełznaną bestię ;]

Elastyczny silnik, łatwy dostęp do części, dobry w prowadzeniu, ma mnie słuchać i jechać tam gdzie ja chce :razz: To tak w skrócie. :mrgreen:

 

Jak narazie mój typ to własnie civic rocznik 2004-2007 bo o ST nic nie wiem i nie mam pojęcia jak to autko będzie sie zachowywać np. katując je na torze.

Bo katowane delikatnie też będzie.

 

Ktoś sie wypowie na temat ST ? Ewentualnie na PW o civicu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nowy CTR w ogóle nie leży.... Stary to jest dobra opcja szczególnie taki dobrze zrobiony... :D

 

Mały, szybki, zwinny, bezawaryjny, czyli taki, który za dnia będzie służył za popierdawkę po mieście, w nocy przemieni sie nieokiełznaną bestię ;]

Elastyczny silnik, łatwy dostęp do części, dobry w prowadzeniu, ma mnie słuchać i jechać tam gdzie ja chce :razz: To tak w skrócie. :mrgreen:

 

To jest opis S3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały, szybki, zwinny, bezawaryjny, czyli taki, który za dnia będzie służył za popierdawkę po mieście, w nocy przemieni sie nieokiełznaną bestię ;]

Elastyczny silnik, łatwy dostęp do części, dobry w prowadzeniu, ma mnie słuchać i jechać tam gdzie ja chce :razz: To tak w skrócie. :mrgreen:

Raczej nowy Mini Cooper.

 

Czy ten samochod ma byc tez szybki spod swiatel, czy wystarczy ze jest szybki na torze? I ile osob ma nim jezdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S3 jest narazie w rezerwie :D

Mini cooper odpada nie podoba sie :razz:

 

Czy ten samochod ma byc tez szybki spod swiatel, czy wystarczy ze jest szybki na torze? I ile osob ma nim jezdzic?

Ma być szybki sam z siebie. Jedyne co planuje zmienić to hamulce ewentualne podniesienie mocy o kilka kucyków.

Spod świateł niekoniecznie, na torze owszem - ma być szybki ;]

I nie być męczący gdy utknę gdzieś w korku.

A autem max będa 2-3 osoby jezdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aldenka, z tego co piszesz to tylk Golf GTI. Mozesz wybrac Golfa GTI, Golfa GTI 30th, badz Golfa GTI Pirelli :)

 

Ale to było z kierownicą po naszej stronie?

 

Nie. Zwyklej Integry Type-R tez nie ma. Byla tylko poprzednia Integra Type-R.

 

[ Dodano: Sob Cze 21, 2008 9:45 pm ]

Mialem zaproponowac nowa MX-5.

 

Super autko.

 

Chyba ze stac Cie na Lotusa Elise/Exige.

 

Kuba, 2-3 osoby maja jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...