Jump to content

Greddy Boost

kofcio
 Share

Recommended Posts

Witajcie!

Mam problem ze wskaźnikiem doładowania Greddy. Wskazuje mi wartości skrajne. Zaprzyjaźniona firma twierdzi, że jest problem z czujnikiem lub samym zegarem. Nie chcę w ciemno zamawiać. Ma może ktoś sam wskaźnik doładowania celem sprawdzenia co padło?? Jeśli byłby do sprzedania to bym się zdecydował :wink:

Może jest inny sposób na sprawdzenie co padło :?:

kofcio, rowniez mam u siebie Greddy i rowniez wskazuje przeladowanie turbiny, jak zachowuje sie Twoje auto :?: Nie szarpie go przy przyspieszaniu :?:

Nie, auto nie szarpie. Problem jest ewidentnie ze wskaźnikiem. Przy odłączonej rurce ciśnienia wskazania są bez zmian.

Czyli wskaznik i tyle :razz: troche sie zapedzilem bo ja mam wskaznik Blitz-a :roll: z tym ze u mnie to nie wina wskaznika ale czegos innego i nie moge dojsc co jest przyczyna :???: zmienilem juz polaczenia wezy bo byly nie tak jak maja byc i jest troche lepiej ale nie mam czasu zbytnio przy tym posiedziec :sad:

Kofcio jak bedziesz w Lublinie to sie mozemy spiknac - mam u siebie takowy to sprawdzimy zegary i czujniki - jakby co to wal na PW

Suuuper, siekla. Dziękuję. Będę pamiętał i odezwę się przy najbliższej okazji :wink:

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...