Skocz do zawartości

28.06.2008 Słomczyn - pojeżdżawka


Jojek

Rekomendowane odpowiedzi

Bylo naprawde przesuper.

Prosta start/meta sliska jak cholera, skladanie sie do pierwszego prawego juz nie jest na "pelnej bombie" ze 110km/h bo mozna sie lekko zdziwic :wink: . Szuter po pierwszym prawym jest teraz duzo przyczepniejszy i ciezko tam doprowadzic do zwiedzania pobocza jak to bywalo poprzednio. Nie ma wyrypu przy przejsciu z asfaltu na szuter. Drugi prawy/nawrót - podobnie jak bylo. "Szaja" moim zdaniem przyczepniej aczkolwiek wczesniej nie jezdzilem tam z DCCD. Po wyjsciu z "Szaji" wjazd na mega przyczepny odcinek do prawego /poza Joker'em/, aczkolwiek mam wrazenie, ze zaciesnienie w/w jest mocniejsze niz poprzednio /pzdr m.wrc i beben :cool: /. Potem po staremu az do prawego na prostą - jak go pokonac nalezy zapytac kolege Bryka, ktory to robi z cyrkielkiem, ale nie chce powiedziec jak :mrgreen: . Mnie wypluwa dupą. Kofcia wypluwalo dziobem no i ....... buuuum.

Pzdr

PS Ja jechalem na RE050 MY04 - porazka, poodpadaly platy z opony /mega sie grzeją na pierwszym prawym chyba/. RE070 zdecydowanie lepiej, Firestony /jakis tam model, ktorego nie pamietam/ u Bryka - porownywalnie z RE070.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mialem Toyki. Mój GT'k się przedziwnie zachowywał. Na pierwszym prawym po prostej start/meta był przyjemnie nadsterowny. Hamowanie i elegancko się ustawiał twarzą do środka zakrętu. Ale pozostałe a szczególnie ostatni przed metą wyjeżdżał nosem na bandę. Za każdym razem. Później zacząłem ciągnąć ręczny i było lepiej. Było szybko i było rewelacyjnie. W pewnym momencie zabrakło techniki a że jechałem coraz szybciej to dzwonik był kwestią czasu. Po wstępnych oględzinach (dzięki Moniqa, Bryku, Xbike!) do wymiany mam wahacz, baterie, swiatełka, trochę blachy i obudowe rozrządu (mam nadzieję, że to koniec listy). Przestraszyłem się wracając, bo Greddy pokazywał mi EGT na poziomie 1100 - 1300 stopni. Oleum i woda w normie, więc spokojnie dojechałem do Warszawy. Teraz EGT wskazuje 1200+ non stop, więc wiadomo, że Greddy świruje, więc potem wybrałem sie wieczorkiem do Lublina jeszcze (+170km). Tutaj mam majstra, więc zreanimuje moją pannę :D. Zdjęcia pewnie jutro mi się uda wrzucić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich spotkanych: Moniqa, xbike, Bryku, Kofcio Beben byłes?? Szkoda, że się nie zgadaliśmy :sad: Ja tym razem bez strat. Byłem z żoną, która pierwszy raz ze mną jeździła i po pierwszych kółkach (kiedy nic nie mówiła, a kto ją zna wie, że mówi duuuużo...), potem mówiła, żebym jeździł szybciej i szybciej... Ogólnie jak dla mnie tor w sam raz. Najważniejsze, że w miarę równy i przyczepny. Towarzysko pierwsza klasa. Do zobaczenia nastepnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich spotkanych: Moniqa, xbike, Bryku, Kofcio Beben byłes?? Szkoda, że się nie zgadaliśmy :sad: Ja tym razem bez strat. Byłem z żoną, która pierwszy raz ze mną jeździła i po pierwszych kółkach (kiedy nic nie mówiła, a kto ją zna wie, że mówi duuuużo...), potem mówiła, żebym jeździł szybciej i szybciej... Ogólnie jak dla mnie tor w sam raz. Najważniejsze, że w miarę równy i przyczepny. Towarzysko pierwsza klasa. Do zobaczenia nastepnym razem.

 

 

Tia już widze jak bym moją lepszą połowe zabrał na tor :shock: , po pierwszym zakręcie kazała by mi wracac do domu :mrgreen: i by się z miesiac do mnie nie odzywała, choć w sumie to i tak żadna róznica :mrgreen: bo i tak mam przechlapane :roll: , przerobiłem termosik dziecka do pokarmu, na swoje potrzeby :roll: i chłodze sobie w nim butelke piwa coby niestraciło swoich właściwości i było cały czas zimniutkie. Polecam :idea:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kofcio, kurcze szkoda że w dupę oberwał :sad: Tył klepiesz czy wymieniasz :?:

 

Dupa to mniejszy problem :neutral:. Będę klepał co się da, bo to pewnie nie pierwszy i nie ostatni raz (tfu, tfu) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:.

 

Narazie jeszcze nie widział go mechanik, więc trudno mi powiedzieć co się da wyklepać. Przodu pewnie nie, ale tył nie jest zbytnio przeorany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee tam kosmetyka :mrgreen: :wink:

Chcesz maskę w kolorze ? Mam do sprzedania jak coś.

 

Hmm. Jutro gadam z mechanikiem. Dzisiaj w zasadzie. Dam Ci znać jakby co, a tymczasem zapytanie ofertowe poszło na PW :mrgreen:

 

pytanie: po co w GT gorna rozporka?

odpowiedz: zeby przywiazac do niej zderzak :wink:

 

z tylem IMO nie ma tragedii, ale wahacz tylny tez bedziesz potrzebowal

 

Po co mi tylny wahacz?? :shock:. Też coś nie tak??

Aaaa. Xbike, co sprawdzałeś z prawej strony jak Bryku kopał w lewe koło??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kofcio, do wesela się zagoi! :mrgreen:

 

Tj. głowa do góry. To są niestety uroki słomki: albo się jedzie powoli, albo się trafia w bandy. Tam się nie da jechać szybko i bez kłopotów :twisted:.

 

:mrgreen: ...no to dobrze, bo już myślałem, że tylko ja tak mam. Nie mogę się doczekać, jak tylko odbiorę GTka jadę na kolejny 'event'... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX czy Ty to widzisz :?:

Toż to rzeźnik jakiś :!:

Komuś Ty Imprezę oddał :?:

 

kofcio zrób ją na cacy i naucz się powozić, bo takie zdjęcia z bólem serca oglądam.

:twisted:

 

Alex na szczęście nie mieszka w Warszawie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:. A w sumie to niezły pomysł, żeby się nauczyć jeździć :wink:. Skorzystam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX czy Ty to widzisz :?:

Toż to rzeźnik jakiś :!:

Komuś Ty Imprezę oddał :?:

 

kofcio zrób ją na cacy i naucz się powozić, bo takie zdjęcia z bólem serca oglądam.

:twisted:

 

Nie słuchaj go :razz: Zrób ją "na sztukę",naucz się powozić a potem dopiero zrób na cacy :smile:

Najlepiej to nie rób na cacy,bo wcześniej czy później i tak ją popsujesz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...