Skocz do zawartości

28.06.2008 Słomczyn - pojeżdżawka


Jojek

Rekomendowane odpowiedzi

na początku zawsze się czeka dłużej, ale tak około 14:00 tor robi się pusty .

 

No właśnie ostanio na początku było luźniej, później zrobiło się ciasno i tak nie do końca z głową puszczali na tor, bo np. wspólnie jeździły 126p czy jakieś ośki i subaraki...

 

[ Dodano: Sob Cze 21, 2008 10:21 pm ]

koval a co się stało :?: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...może ktoś doradzić?? Nigdy jeszcze nie byłem w Słomczynie. Jak wyglądają te szutrowe odcinki?? Równe w miarę?? Jak ustawić zawieszenie??

 

to zależy jak bedzie przygotowany tor :roll: . Zwykle jednak po kilku godz jazd robi sie juz niezły wyryp, a jak popada to nawet szybciej. Tak czy inaczej warto jechać, zawias w górę i do przodu :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smochodzik mówił, że po ostatnim Słoczynie był pozytywnie zaskoczony,

tor utwardzony, było OK.

No ale to było w trakcie zawodów, teraz po eliminacji nie wiem jak wygląda, jedno jest pewne tor zrobił sie dużo bardziej śliski !, Kilku zawodników, którzy od lat tam jeżdza było mocno zaskoczonych jak auta sie ślizgały :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne tor zrobił sie dużo bardziej śliski !, Kilku zawodników, którzy od lat tam jeżdza było mocno zaskoczonych jak auta sie ślizgały

kurcze, to bardzo ciekawe. M.wrc po imprezie 15-go mowił, że jest duuuuzo przyczepniej.

wiesz co szuter jest faktycznie bardziej przyczepny, ale asfalt nie, moze dlatego ze nie bylo wiatru i wiele sie osadzalo, ja mowie o opiniach kierowcow 4 napedowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co szuter jest faktycznie bardziej przyczepny, ale asfalt nie, moze dlatego ze nie bylo wiatru i wiele sie osadzalo, ja mowie o opiniach kierowcow 4 napedowek

o ile dobrze kojarze to Marcin wspominal o "Szaji" i prawym przed prostą startową - czyli o asfalcie.

Nie ma co debatowac - jutro zobaczymy :grin:

BTW Samochodzik - co tam ślub - przeciez nie ucieknie - przyjezdzaj :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwali się ktoś jak tam było :?:

 

Ja wrzucę zdjęcia niedługo to zobaczycie co zostało z mojego GT'ka :roll:. Ale było klawo. Ja pierwszy raz pojechałem na Słomczyn. Jak dla mnie tor trochę dziurawy i zaje...ście śliski, ewidentnie źle wybrałem opony. Polatałem trochę bokami. Cieszę się, że dzwon był pod koniec to przynajmniej wyjeździłem jeden bak :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrzucę zdjęcia niedługo to zobaczycie co zostało z mojego GT'ka :roll: . Ale było klawo. Ja pierwszy raz pojechałem na Słomczyn. Jak dla mnie tor trochę dziurawy i zaje...ście śliski, ewidentnie źle wybrałem opony. Polatałem trochę bokami. Cieszę się, że dzwon był pod koniec to przynajmniej wyjeździłem jeden bak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

ojojoj. Magnetyczne bandy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...