Skocz do zawartości

28.06.2008 Słomczyn - pojeżdżawka


Jojek

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

na stronie AK Rzemiślnik pojawila sie informacja o pojezdzawce:

 

http://www.rallycross.pl/Rzemieslnik_we ... 0619152336

 

wie ktos jak to jest z rekawiczkami i obuwiem sportowym? bo z tego co pamietam to na wczesniejszych pojezdzawkach nie bylo to konieczne (jedynie kask)

 

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

....a m.wrc, ty chyba też dobrze wiesz jak tor wygląda po ostatniej "nauce jazdy"

 

Słuchajcie... poprostu jak po szynach...Ostatnio latałem takimi bokami, że aż spotkałem się z bandą :twisted: (Jabar akurat był na pokładzie), ale dzisiaj to naprawdę musiałem się natrudzić aby boki zrobić. Tam gdzie zawsze było ślisko czyli pierwszy lewy i wyjście na prostą jest ślisko ale cała reszta trzymała bardzoooooo.

 

[ Dodano: Czw Cze 19, 2008 10:54 pm ]

Trzeba tylko podpytać Michała jak bardzo zniszczyli nawierzchnię?

 

Praktycznie nie tknięta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy, gdzie :?: , moźe to moja źonka sie dorwała do auta :wink:

Chyba wczoraj, na wyjezdzie z 1-go maja w Warszawską. Dzwięk niósł się miedzy kamienicami że chyba całe miasto słyszało :mrgreen:

 

a chyba kojarze :mrgreen: , wkurzył mnie jakiś koleś z "głośnym" wydechem to postanowiłem popsuć mu dobry chumor i zagłuszyć jego myśli :twisted: :wink:

 

BTW to troche za bardzo ryczy, nawet jak dla mnie :mrgreen: , powyźej pewnej mocno niedozwolonej prędkości nie słychać nic poza totalnym rykiem :twisted: dziś nawet trohe mi głupio było jak przeleciałem tuź obok 307 cc :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy, gdzie :?: , moźe to moja źonka sie dorwała do auta :wink:

Chyba wczoraj, na wyjezdzie z 1-go maja w Warszawską. Dzwięk niósł się miedzy kamienicami że chyba całe miasto słyszało :mrgreen:

 

a chyba kojarze :mrgreen: , wkurzył mnie jakiś koleś z "głośnym" wydechem to postanowiłem popsuć mu dobry chumor i zagłuszyć jego myśli :twisted: :wink:

 

BTW to troche za bardzo ryczy, nawet jak dla mnie :mrgreen: , powyźej pewnej mocno niedozwolonej prędkości nie słychać nic poza totalnym rykiem :twisted: dziś nawet trohe mi głupio było jak przeleciałem tuź obok 307 cc :lol:

 

Etam. Fajnie chodzi :mrgreen: U mnie powyżej 10k rpm dopiero jest ryk :twisted:

 

 

Ps. Nie wiesz kto się porusza u nas dziadkiem kombi :?: Slysze codziennie koło 9 rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ze zdjec wynika ze troszke "grzasko" - albo te lopaty to tak dla jaj

 

Wcale nie dla jaj... tylko wkładka nawalała i uczyła się robić zakręty inaczej niż zawsze i tak się skończyło..wstyd mówić :sad:

 

Naprawdę tor jest dobrze przygotowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

na stronie AK Rzemiślnik pojawila sie informacja o pojezdzawce:

 

http://www.rallycross.pl/Rzemieslnik_we ... 0619152336

 

wie ktos jak to jest z rekawiczkami i obuwiem sportowym? bo z tego co pamietam to na wczesniejszych pojezdzawkach nie bylo to konieczne (jedynie kask)

 

Pozdrawiam

Jarek

 

 

Ile bedzie statrujacych/samochodow?

Jak dobrze pojdzie, to bede mial juz wtedy pelna klatke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

le aut jednoczesnie jest na torze?

Czy długo czeka się na wjazd na tor ?

 

Najprostsza odpowiedź: w zależności od tego, ile osób przyjedzie i jaki będzie duch w narodzie: na początku zawsze się czeka dłużej, ale tak około 14:00 tor robi się pusty :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...