Skocz do zawartości

Szybko migajacy CE w OBK


Matej

Rekomendowane odpowiedzi

+ do tego jak przekrecam stacyjke ale nie dokonca wlacza mi sie went. chlodnicy (silnik zimny klima nie wlaczona) a jak juz zapale swieci sie szybko mygajacy CE. A do tego jeszzcze wczoraj mygal CE + cruise dzisiaj tylko CE i do tego chodzi jak stroboskop. Mial ktos cos takiego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ do tego jak przekrecam stacyjke ale nie dokonca wlacza mi sie went. chlodnicy (silnik zimny klima nie wlaczona) a jak juz zapale swieci sie szybko mygajacy CE. A do tego jeszzcze wczoraj mygal CE + cruise dzisiaj tylko CE i do tego chodzi jak stroboskop. Mial ktos cos takiego??

AFAIR to jak miga to cos ze spalinami jest nei halo.

Ja mialem problem, ze mi sie w ogole wnetylator nie wlaczal i wtedy wywalo checka (palil sie wtedy caly czas)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ do tego jak przekrecam stacyjke ale nie dokonca wlacza mi sie went. chlodnicy (silnik zimny klima nie wlaczona) a jak juz zapale swieci sie szybko mygajacy CE

W starych legacy tak się objawiał chyba tryb testowy po spięciu zielonych wtyczek pod kolumną kierownicy... ale w nowych o ile pamiętam sławnych par zielonej i czarnej nie ma... a może tylko czarnej brak? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ do tego jak przekrecam stacyjke ale nie dokonca wlacza mi sie went. chlodnicy (silnik zimny klima nie wlaczona) a jak juz zapale swieci sie szybko mygajacy CE

W starych legacy tak się objawiał chyba tryb testowy po spięciu zielonych wtyczek pod kolumną kierownicy... ale w nowych o ile pamiętam sławnych par zielonej i czarnej nie ma... a może tylko czarnej brak? :)

Zielone na pewno sa, nawet chyba ze dwie widzialem w roznych miejscach :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Cze 19, 2008 5:39 pm ]

Faktycznie chcialem sprawdzic gdzie jest filtr kabiny i spielem te wtyczki obie sa zielone z gory dzieki. Znajduja sie one pod schowkiem pasazera a filtru nie znalazlem(gdzie go szukac to jest OBK model 05).

Chodzi Ci o pylkowy ?

Jezeli tak, to otworz schowek przed siedzeniem pasazera, nastepnie odczep ograniczniki i wyjmij poleczke ta po prawej stronie, zaraz za nia ujrzysz kieszonke na filtr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...