Jump to content

Różnica w światłach / zderzaku WRX

Heller
 Share

Recommended Posts

Ostatnio przeglądając ogłoszenia z BUG-Eye'mi trafiłem na cos - nad czym nigdy wcześniej się nie zastanawiałem. Niektóre samochody mają inne wypełnienie pomiędzy reflektorem a atrapą chłodnicy. Jedne są gładnie i pełne, inne z wytłoczeniem i otworkami. Te drugie wglądają o wiele lepiej i tak się zastanawiam czy to własna przeróbka czy może seryna różnica pomiędzy rocznikami ?

Wersja "ze szparkami i wytłoczeniem" zdecydowanie ładniej się prezentuje niż "gładka"...

Ktoś coś na ten temat ?

c52729562ga5.th.jpg

c54311912fi4.th.jpg

na zdrowie :grin:

ps. zebys w koncu kupil tego subaraka, bo widze ze coraz mocniej sie czaisz

to jak tam zapytam letko z innej beczki :razz:

1. Czy lampy z US spec bedzie mozna zalozyc do UE, tzn czy mozna je przestawic tak zeby byly zgodne z przepisami obowiazujacymi w Europie.

2. Czy lampy z US bedzie mozna wstawic do UK spec?

Generalnie czy lampy (zwykle lub soczewki) mozna wyregulowac tak zeby swiecily na dobra strone :grin: zaleznie po ktorej sie jezdzi?

Heller, a co z STi znajomego :?: zostawił sobie czy zażądał chorych pieniędzy :?:

Chciał za dużo.. tzn chciał tyle ile ten samochód powinien kosztować. Ja źle skalkulowałem budżet i niestety musiał pójść do kogoś innego. Sprzedał się poza forum ale z tego co wiem to służy dobrze i sam jest dobrze traktowany :)

Ja teraz szukam czegoś w okolicach 40-50 tyś więc celuje w WRX'a 2001-2002...

Tylko ciągle nie mogę spojrzeć w te jego oczy i kombinuje z morettami, inną atrapą itd...

PS Co jeszcze można zrobić z mordą i oczami BUG-EYE'a żeby wyglądał trochę ładniej ? :)

(...) Co jeszcze można zrobić z mordą i oczami BUG-EYE'a żeby wyglądał trochę ładniej ? :)

zaslepki halogenow i lip spojlerek imho znacznie poprawiaja wyglad bug eye'ja :wink:

dsc1480tu4.jpg

tylko te "powieki" to sa raczej zbedne :mrgreen:

p.s.

PS Co jeszcze można zrobić z mordą i oczami BUG-EYE'a żeby wyglądał trochę ładniej ? :)

Kupić GTka? :mrgreen:

Coś cza zmienić - nie można całe życie jeździć GTkiem :)

obys pozniej nie zalowal... imho zamiana GT -> bug eye WRX nie ma sensu... jezeli juz zmieniac to na STi (albo EVO :mrgreen: )

Co jeszcze można zrobić z mordą i oczami BUG-EYE'a żeby wyglądał trochę ładniej ? :)

mi bardzo podobaja sie seryjne lampy z czarnym srodkiem

jakos tak wtedy te oczy nie raza :wink:

250572468EMxkbH_ph.jpg

wiecej fot

http://rides.webshots.com/album/76097946LWWbxo

• 8 months later...

Światła od STI BUG-Eye'a przednie reflektory projektorowe, chce założyć do WRXsa. Wtyczka od migacza i postojówek pasuje. Z żarówki H4 rozdwajam na H1 do mijania i do HB3 drogowych. To proste. Co zrobić z silniczkiem do ustawiania wysokości świecenia świateł ? W WRX-sie jest jeden, a w STI są dwa i wtyczka z 6-cioma bolcami. Przerabiał ktoś z was ten temat ?

Światła od STI BUG-Eye'a przednie reflektory projektorowe, chce założyć do WRXsa. Wtyczka od migacza i postojówek pasuje. Z żarówki H4 rozdwajam na H1 do mijania i do HB3 drogowych. To proste. Co zrobić z silniczkiem do ustawiania wysokości świecenia świateł ? W WRX-sie jest jeden, a w STI są dwa i wtyczka z 6-cioma bolcami. Przerabiał ktoś z was ten temat ?

Intak zagadaj do zaki79 adaptowal soczewy STi do swojego WRXa.

zgadza się, mam teraz z STI lampki ze sterowaniem wysokości świecenia. Grill prodrive'a też niedługo zakładam. Szukam tylko napisu na kratkę przednią- "WRX", takiego, jak mają najnowsze 265ki :mrgreen: . U mnie przeróbki dokonywał fachowiec i wykorzystał do tego wiązkę elektryczną z STI (z powodu dosyć znacznych różnic w kostkach itp.).

ps. taki grill, jak na drugiej fotce (Hallera) będę mieć niedługo do sprzedania (razem z "boczkami", ale nie perforowanymi- kolor blue mica.