Skocz do zawartości

Różnica w światłach / zderzaku WRX


Heller

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przeglądając ogłoszenia z BUG-Eye'mi trafiłem na cos - nad czym nigdy wcześniej się nie zastanawiałem. Niektóre samochody mają inne wypełnienie pomiędzy reflektorem a atrapą chłodnicy. Jedne są gładnie i pełne, inne z wytłoczeniem i otworkami. Te drugie wglądają o wiele lepiej i tak się zastanawiam czy to własna przeróbka czy może seryna różnica pomiędzy rocznikami ?

 

Wersja "ze szparkami i wytłoczeniem" zdecydowanie ładniej się prezentuje niż "gładka"...

 

 

Ktoś coś na ten temat ?

 

c52729562ga5.th.jpg

 

 

c54311912fi4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak tam zapytam letko z innej beczki :razz:

 

1. Czy lampy z US spec bedzie mozna zalozyc do UE, tzn czy mozna je przestawic tak zeby byly zgodne z przepisami obowiazujacymi w Europie.

 

2. Czy lampy z US bedzie mozna wstawic do UK spec?

 

Generalnie czy lampy (zwykle lub soczewki) mozna wyregulowac tak zeby swiecily na dobra strone :grin: zaleznie po ktorej sie jezdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heller, a co z STi znajomego :?: zostawił sobie czy zażądał chorych pieniędzy :?:

 

Chciał za dużo.. tzn chciał tyle ile ten samochód powinien kosztować. Ja źle skalkulowałem budżet i niestety musiał pójść do kogoś innego. Sprzedał się poza forum ale z tego co wiem to służy dobrze i sam jest dobrze traktowany :)

 

Ja teraz szukam czegoś w okolicach 40-50 tyś więc celuje w WRX'a 2001-2002...

 

 

Tylko ciągle nie mogę spojrzeć w te jego oczy i kombinuje z morettami, inną atrapą itd...

 

PS Co jeszcze można zrobić z mordą i oczami BUG-EYE'a żeby wyglądał trochę ładniej ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Co jeszcze można zrobić z mordą i oczami BUG-EYE'a żeby wyglądał trochę ładniej ? :)

zaslepki halogenow i lip spojlerek imho znacznie poprawiaja wyglad bug eye'ja :wink:

 

dsc1480tu4.jpg

 

 

tylko te "powieki" to sa raczej zbedne :mrgreen:

 

 

p.s.

PS Co jeszcze można zrobić z mordą i oczami BUG-EYE'a żeby wyglądał trochę ładniej ? :)

Kupić GTka? :mrgreen:

Coś cza zmienić - nie można całe życie jeździć GTkiem :)

obys pozniej nie zalowal... imho zamiana GT -> bug eye WRX nie ma sensu... jezeli juz zmieniac to na STi (albo EVO :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jeszcze można zrobić z mordą i oczami BUG-EYE'a żeby wyglądał trochę ładniej ? :)

mi bardzo podobaja sie seryjne lampy z czarnym srodkiem

jakos tak wtedy te oczy nie raza :wink:

250572468EMxkbH_ph.jpg

 

wiecej fot

http://rides.webshots.com/album/76097946LWWbxo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Światła od STI BUG-Eye'a przednie reflektory projektorowe, chce założyć do WRXsa. Wtyczka od migacza i postojówek pasuje. Z żarówki H4 rozdwajam na H1 do mijania i do HB3 drogowych. To proste. Co zrobić z silniczkiem do ustawiania wysokości świecenia świateł ? W WRX-sie jest jeden, a w STI są dwa i wtyczka z 6-cioma bolcami. Przerabiał ktoś z was ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światła od STI BUG-Eye'a przednie reflektory projektorowe, chce założyć do WRXsa. Wtyczka od migacza i postojówek pasuje. Z żarówki H4 rozdwajam na H1 do mijania i do HB3 drogowych. To proste. Co zrobić z silniczkiem do ustawiania wysokości świecenia świateł ? W WRX-sie jest jeden, a w STI są dwa i wtyczka z 6-cioma bolcami. Przerabiał ktoś z was ten temat ?

 

Intak zagadaj do zaki79 adaptowal soczewy STi do swojego WRXa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, mam teraz z STI lampki ze sterowaniem wysokości świecenia. Grill prodrive'a też niedługo zakładam. Szukam tylko napisu na kratkę przednią- "WRX", takiego, jak mają najnowsze 265ki :mrgreen: . U mnie przeróbki dokonywał fachowiec i wykorzystał do tego wiązkę elektryczną z STI (z powodu dosyć znacznych różnic w kostkach itp.).

 

ps. taki grill, jak na drugiej fotce (Hallera) będę mieć niedługo do sprzedania (razem z "boczkami", ale nie perforowanymi- kolor blue mica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...