Skocz do zawartości

Oddalem kolo 2masowe na gwarancji do reklamacji...


Kario

Rekomendowane odpowiedzi

i sie zastanawiam czy w ramach reklamacji wymieniać na jednomasowe. W serwisie już mi powiedzieli, ze doszły do niech takie instrukcje.

Ktoś wymienił w legacy III 2.5L ? Jakieś negatywne strony ? Zwiększone wibracje ? Gorsza zmiana biegów ? Skrócony żywot skrzyni ? Większa masa kola jednomasowego - gorsza reakcja na gaz ?

Pewnie niedługo będzie trzeba podjąć decyzje to chce być przygotowany jakby co :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Obk-a, w którym zostało wymienione na gwarancji (po 85tys.) na dwumasowe i teraz (już po gwarancji, 120tys.) mnie czeka wymiana, tym razem zalecają na jednomasowe. Sama jestem ciekawa, jak wrażenia po takiej wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i sie zastanawiam czy w ramach reklamacji wymieniać na jednomasowe. W serwisie już mi powiedzieli, ze doszły do niech takie instrukcje.

Ktoś wymienił w legacy III 2.5L ? Jakieś negatywne strony ? Zwiększone wibracje ? Gorsza zmiana biegów ? Skrócony żywot skrzyni ? Większa masa kola jednomasowego - gorsza reakcja na gaz ?

Pewnie niedługo będzie trzeba podjąć decyzje to chce być przygotowany jakby co :) ?

 

 

U mie jst ten sam problem. Przebieg 90k. Mechanik z ASO A. K. zaproponował wymianę na jednomasowe przy pierwszym podejściu.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wymienił w legacy III 2.5L ? Jakieś negatywne strony ? Zwiększone wibracje ? Gorsza zmiana biegów ? Skrócony żywot skrzyni ? Większa masa kola jednomasowego - gorsza reakcja na gaz ?
Znam jedną osobę po wymianie koła dwumasowego na jednomasowe i była bardzo zadowolona - żadnych negatywnych efektów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień ci opowiem "jak pierwsze wrażenia".

Jak mozna wiedziec (moze byc na priv) to gdzie bedziesz to robil i ile taka przyjemnosc kosztuje :?:

Sam powoli chce sie zabrac za moja dwumase, oczywiscie planuje wstawic zwykle kolo + sprzeglo.

sherif :arrow: PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laik jestem i nie wiem dokładnie o co chodzi z tym dwumasowe i jednomasowe, ale .....

Przy okazji remontu silnika ASO A.K. zmieniło mi na jednomasowe. Narazie docierałem silnik więc go nie piłowałem, ale jedno jest pewne - silnik jest dużo cichszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień ci opowiem "jak pierwsze wrażenia".

Jak mozna wiedziec (moze byc na priv) to gdzie bedziesz to robil i ile taka przyjemnosc kosztuje :?:

Sam powoli chce sie zabrac za moja dwumase, oczywiscie planuje wstawic zwykle kolo + sprzeglo.

sherif :arrow: PW

 

Czy ja też mogę poprosić o taką "opowieść" :?: Jestem zainteresowana tematem, niestety :roll:

 

[ Dodano: Wto Cze 17, 2008 8:47 am ]

silnik jest dużo cichszy

no to chyba niektórzy nie będą zadowoleni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...