Skocz do zawartości

Autostrada A20 Niemcy


grygo

Rekomendowane odpowiedzi

erixon, jedziesz GT :?: trochę może Cię trzepnąć po kieszeni taka podróz :wink: .ja jechałem w maju do Danii, ale 530d i też troszkę wyszło. jechałem przez "berlin" także z tą autostradą A20 nie pomogę.

 

co do samej danii, to nie widzieliśmy żadnego patrolu drogówki czy anty-radaru :shock: . raz widziałem radiowóz w aarhus poza tym kompletna pustynia. od 18 policja idzie do domu więc można hulać :razz:. jednakże z gazem bym się obchodził dość rozsądnie, bo jak się coś trafi to pewnie będzie gruby mandat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sa zaznaczone stacjonarne radary w Europie: http://www.radarfalle.de/radarfallen/im ... b3c4c26a3e

 

podejrzewam, ze wszystkie dzialaja :P

 

moze by tak zakleic hologram i zdjac blachy na autobahnie? pewnie za to bedzie mniejszy mandat niz np. za 200 na 130 ;)

 

tak jade GT, juz nie moge sie doczekac :mrgreen:

 

edit: my tu gadu gadu, ale jak z ta A20 panie i panowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jechalem tamtedy, ale z opisu wynika ze wiekszosc drogi nie ma ograniczen predkosci, na A20 jest tylko jedna stacja paliw: http://www.ciao.de/A_20_Lubeck_Rostock_ ... n__1095728

i ostatnio na robotach drogowych auta potopily sie w asfalcie: http://www.bbv-net.de/public/article/au ... ieben.html

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legacy96 wielkie dzieki! ale z ta jedna stacja paliw to mnie troszke zaskoczyles, przeciez to okolo 500km autostrady i tylko 1 stacja?! chyba nie przejade tamtedy na jednym zbiorniku :mrgreen:

 

a wlasnie ile GTek pali na autostradzie przy plynnej jezdzie powyzej 160, bez zbednych przyspieszen i raczej delikatnym obchodzeniu sie z gazem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak planuje, nie ma sie co ociagac ;)

 

najgorsze w podrózy do Dani i w moim przypadku do Szwecji jest to, że nagle z prędkości przelotowej ponad 180km/h musisz zejsc do 110-130km/h w dani za przekroczenie duże sa tylko bardzo wysokie mandaty :D co nie znaczy, że nie można probować jechac 200km/h.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dobrze, ze mi to teraz powiedziales :P w danii darłem zazwyczaj 180-200, bo to byla koncowka podrozy, bylem zmeczony i zeby sie nie zamulac to musialo sie w aucie cos dziac ;) poza tym nie widzialem zadnego patrolu na autostradzie. oni maja w ogole nieoznakowane auta z videorejestratorami, ktore ganiaja po autostradach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sa zaznaczone stacjonarne radary w Europie: http://www.radarfalle.de/...5a971b3c4c26a3e

 

No użyteczna ta mapka mocno :wink:

Poza tym, z tego co wiem to Brytole też nastawiali tego ustrojstwa sporo a tutaj wychodzi, że u nich raj :cool:

 

Choć w sumie może u nich to się nie liczy bo stoją po złej stronie drogi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecielismy ponad 180km/h :mrgreen:

 

tez tak planuje, nie ma sie co ociagac ;)

 

ja nie plyne promem, caly czas ladem

 

czyli przez ten most co w którymś TopGearerze Clarkson jakimś chyba SLR-em pomykał :?:

Piękny trip, kiedyś go pokonam jakimś cabrio z ogrzewaniem w zagłówkach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe, ze to ten, nie widzialem tego odcinka. w kazdym razie jak wpadlem na most powyzej 160 (nie pamietam dokladnie ile mialem na blatach) to podmuch wiatru byl taki, ze prawie mnie na 2 pas zamiotlo. na sama mysl, ze mialbym przez ta malutka barierke wyleciec i spadac iles tam metrow w dol do wody az mnie ciarki przeszly i od razu zwolnilem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...