Skocz do zawartości

Moje doświadczenia z BEZAWARYJNOŚCIĄ silnika 2._ T subaru...


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Przez te kilka miesięcy. A jak wypali później ?

 

Jak pisałem, mam zamiar temu zapobiec poprzez montaż różnych magicznych rzeczy, które robią inne magiczne rzeczy (nie mówię co ma robić co, bo się nie znam :mrgreen:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, mam zamiar temu zapobiec poprzez montaż różnych magicznych rzeczy, które robią inne magiczne rzeczy (nie mówię co ma robić co, bo się nie znam :mrgreen: ).

inne szpilki, inne tłoki, nowe uszczelki, taka magia za 10 tys zł :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz opilki w filtrze oleju to mam diagnoze.

jak bede mial, to poradze sobie z diagnoza. ale zazdroszcze Wam, ze po raz kolejny, tym razem juz nawet przez internet, jestescie w stanie zdiagnozowac silnik, ktory nie daje zadnych oznak.

 

poradz sobie.

 

ps ty chyba kompletnie nie czujesz emotikonek i zartow... bo te opilki to istny zart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po takiej operacji samochód już jest chyba niemal wieczny i nie opłaca się go w ogóle sprzedawać :?:

podobno tak, czyli jak ktoś się teraz decyduje na zakup 2,5 to musi doliczyć 10 tyś zł i wtedy ma naprawdę sportowe auto do upalania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz ladujesz tyle kasy, to szkoda nie zrobic, przynajmniej wg mnie.

w moim przypadku nie było by to konieczne choć i tak po skończeniu gwarancji chciałem go zawieźć na wgranie jakieś lepszej mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak ktoś się teraz decyduje na zakup 2,5 to musi doliczyć 10 tyś zł i wtedy ma naprawdę sportowe auto do upalania

w takiej sytuacji wolalbym sprzedac seryjny short block komuś kto dobił GT-ka lub WRX-a i kupic za wielką wodą np Coswortha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takiej sytuacji wolalbym sprzedac seryjny short block komuś kto dobił GT-ka lub WRX-a i kupic za wielką wodą np Coswortha.

też jest wyjście, lub wstawić 2,3 który sprzedaje ... mogę napisać nazwę czy mi pasek wlepią :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z "przypadłością" dwulitrówek (piston slap mam na myśli) to mam takie pytanie: czy są dostępne nadwymiarowe tłoki do EJ20? A jeśli tak to ile jest wariantów i jakie mają wartości (znaczy o ile średnica większa od nominału).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...