Skocz do zawartości

Tor RallyCross Toruń..


Agniess

Rekomendowane odpowiedzi

No to Panie i Panowie, 22. czerwca w Toruniu na Torze RC odbędzie się już III runda Automobilklubu Bydgoskiego. Strona zawodów i więcej informacji tutaj - http://www.ab.bydgoszcz.pl/cup/runda_3.php

Zapraszam do wysyłania zgłoszeń! :P

 

Agniess już Tobie pisałem, że chyba sobie żartujesz pisząc to tutaj, przecież większość na tym forum woli opowiadać kogo to ostatnio na światłach wyprzedzili, a nie sprawdzić się na torze RC :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby BaRy wysłał zgłoszenie :?: :razz:

Fajniutko. :wink:

 

Tia wysłałem i jak nic nieoczekiwanego się nie wydarzy to będę :!:

I jeszcze vfts podrażnił moją ambicję więc muszę być :wink: :mrgreen:

 

Powiedzcie mi o której tam trzeba być żeby się nie spóźnić i żeby bezczynnie nie czekać, czy muszę się zrywać wcześniej żeby jednak dotrzeć na tą 8 rano :?:

 

Może mi się uda jeszcze chojnego wyciągnąć jako pilota i operatora :)

 

PS. vfts widzę że w tym roku już drugi raz na AB Cup wszystkich objechałeś, liczę na jakieś wskazówki i podpowiedzi przed startem. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia wysłałem i jak nic nieoczekiwanego się nie wydarzy to będę :!:

I jeszcze vfts podrażnił moją ambicję więc muszę być :wink: :mrgreen:

No i bardzo dobrze :cool:

 

Powiedzcie mi o której tam trzeba być żeby się nie spóźnić i żeby bezczynnie nie czekać, czy muszę się zrywać wcześniej żeby jednak dotrzeć na tą 8 rano :?:

No koło tej 8.00-8.30 musisz byc. Ale jak się spóźnisz parę min to nic się nie stanie. Bylebyś zdążył na odprawe, która jest o 8:45 :cool:

 

Może mi się uda jeszcze chojnego wyciągnąć jako pilota i operatora :)

Super!

PS. vfts widzę że w tym roku już drugi raz na AB Cup wszystkich objechałeś, liczę na jakieś wskazówki i podpowiedzi przed startem. :smile:

 

Bo on, to stały wymiatacz jest :razz: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Agniess już Tobie pisałem, że chyba sobie żartujesz pisząc to tutaj, przecież większość na tym forum woli opowiadać kogo to ostatnio na światłach wyprzedzili, a nie sprawdzić się na torze RC :mrgreen:

 

No właśnie ! Nie po to wsadziłem w furę worek kasy żeby miała nastawy i zawias torowy żeby potem wszystko pourywać na jakimś wyrypie, katując silnik góra na trzecim biegu. Dla mnie za nierówno i za wolno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spooookojnie :D weszłam do domu dopiero.

 

Oj, kuuuurzyło się, kurzyło. I boooki też były :mrgreen:

I zdjęc jest dużo, bardzo dużo. :razz:

 

Większą relację i wyniki, to już BaRy, albo ktoś napisze, w końcu brali udział, a ja to tylko tam zdjęcia robiłam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Agniess już Tobie pisałem, że chyba sobie żartujesz pisząc to tutaj, przecież większość na tym forum woli opowiadać kogo to ostatnio na światłach wyprzedzili, a nie sprawdzić się na torze RC :mrgreen:

 

wszystko pourywać na jakimś wyrypie:P

 

:?: :?: :roll: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Agniess już Tobie pisałem, że chyba sobie żartujesz pisząc to tutaj, przecież większość na tym forum woli opowiadać kogo to ostatnio na światłach wyprzedzili, a nie sprawdzić się na torze RC :mrgreen:

 

wszystko pourywać na jakimś wyrypie:P

 

:?: :?: :roll: :shock:

 

ktoś coś urwał ? chyba raczej nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś coś urwał ? chyba raczej nie...

 

chyba raczej tak :mrgreen:

 

pozdrawiam wszystkich spotkanych, gratulacje dla vfts za zajecie pierwszego miejsca, dla sandstorma za zajecie drugiego miejsca, BigJ'a za trzecie, pudlo caaaale dla Wlkp :mrgreen:

 

BaRy, wielkie dzieki za prawy, no i sie okazalo ze jednak szuterek jest Twoim naturalnym srodowiskiem :!: a gdyby nie ten cholerny laczek :evil:

 

Intakwrx, relacje zdalem Ci wczoraj... ale ja nie jestem obiektywny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka że dopiero teraz ale byłem strasznie skatowany i spałem całą niedzielę i ile się dało w poniedziałek.

 

Gratulacje dla zwycięzców: vfts, Sandstorm, BIG J. :!:

Oraz dzięki za pomoc przy wymianie koła.

 

Szczególnie dziękuje chojnemu że chciało mu się wstać tak wcześnie i mi towarzyszyć. :smile:

 

Impreza bardzo mi się podobała i już na większym profilu pojawie się następnym razem :!: :mrgreen:

 

Gość który był kierownikiem zawodów wydawał się bardzo wpożo, wyrozumiały, pozwalał zdefektowanym autom wystartować w późniejszych grupach bez konsekwencji w postaci kar itp.

 

Nie było robienia z nas dzieci, czyli szykanowania wszystkiego żeby nie można się napędzić.

Ustawiono tylko jedno zwolnienie na najszybszym zakręcie toru.

Sam tor bardzo mi się podobał, techniczny ale i momentami można było się nieco rozkulać, ja prostą koło mety leciałem na odciętej 2 u mnie 110km/h.

 

Na początku równiutko i można było jechać dzidą ale przetoczenie się po kilka kółek około 50 aut zrobiło swoje.

I przy przejeździe pod prąd zrobiły się straszne krawężniki na których rozwaliłem oponę i szansa na 2 ewentualnie 3 miejsce została stracona.

Najgorsze miejsce toru to ten długi łuk w połowie betonowy a w połowie szutrowy. Według mnie powinien być cały taki albo taki ale wiadomo jest co jest i po tym trzeba jeździć.

I wolał bym najpierw jeździć we właściwą stronę czyli tak jak podczas tych drugich przejazdów.

 

Teraz czekam na fotki Agniess i filmiki chojnego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekam na fotki Agniess

 

Na moje fotki troszkę poczekasz :razz:

 

A ciesze sie, ze Ci sie podobalo mimo tego dziurawego toru :mrgreen:

Mysle, ze sie zobaczymy kolejnym razem :cool:

 

Fajnie Was bylo widziec :cool:

 

[ Dodano: Czw Cze 26, 2008 9:57 pm ]

No dobra, galeria gotowa!

http://www.agniess.kujawa.org.pl/galeri ... F4898.html

 

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmiki chojnego

 

filmiki są, zgram na płytkę i dostarczę przy okazji :wink:

 

 

A mnie nikt nie zaprosił

 

 

Panie, piach, słońce, śmierdzało spalinami, sprzegłem i paliwem, nic fajnego :mrgreen:

 

BTW nie spamować tylko GTka szukać :twisted: może wreszcie przestaniesz codziennie bywac w serwisie jak porządne auto kupisz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...