Skocz do zawartości

21.06.2008 - 4race event - Modlin - z chromometrażem


4race

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

21.06. - Modlin - odbędzie się kolejna impreza z cyklu OES ok 4 km długości na lotnisku Modlin. Patron merytoryczny - Robert Herba. Trasa jak zwykle szybka, z chronometrażem.

Uwaga zwycięzca otrzymuje zestaw nowych opon 225 45 R17 japońskiej firmy Falken.

Koszt 300 zł z poczęstunkiem i zimnymi napojami.

 

Hans

 

Zgłoszenia : biuro@4race.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 311
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uwaga zwycięzca otrzymuje zestaw nowych opon 225 45 R17 japońskiej firmy Falken.

Jakos do domu wrocic trzeba!

4race, tym razem termin mi pasuje. Kopnę się do Modlina

Ponieupalac? :twisted:

 

A tak w temacie: to czy ABSOLUTNIE poczatkujacy, taki jak ja, tez sie tam nadaje... :oops:

 

Moze bym se przy okazji gdzies w ASO w Wawie wstawil DEFI i je tam spry?

Na ty imprezie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz bede mial Evo, to bede na bank. nauka z Herba i Rulskim to prawdziwy hardcore zabawa :twisted: o opony raczej nie bede walczyl, ale moze szybciej przestane sie bac samochodu :mrgreen:

zreszta Modlin jest blizej i jest o niebo bezpieczniejszy od Ulezu, w koncu poszedlem w plener z 60m bokiem i rolki nie bylo :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sie Tomus doigrasz :wink: .

Zastanowie sie nad karą.

Poki co to moje auto i bede z nim robil to co chce, np wypozycze je na parade rownosci :mrgreen:

 

Możesz też nim do Modlina przyjechać sprawdzić czy choroby morskiej nie złapało, a potem leczyć, leczyć i ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też nim do Modlina przyjechać sprawdzić czy choroby morskiej nie złapało, a potem leczyć, leczyć i ...

mysle, zeby Czarnucha wyciągnąć i sprawdzic czy nowa konstrukcja polosi znowu nie zafunduje mi lawety - z Modlina mam blizej niz z Uleza - tylko ten termin :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xbike, ja sie nie doigram, ja bede mial, to co chce troche szybciej :cool: oraz latwo dajesz sie sprowokowac - za kare zas to mozemy sie wybrac bialym Evo w nocy pod Utopie i wyrecytowac w ritmo "wezme Cie w aucie na 100 roznych sposobow, ehe" :mrgreen: badz w Modlinie, bedzie wesolo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xbike, ja sie nie doigram, ja bede mial, to co chce troche szybciej

miales juz swoją szanse a tak - "graficiak" smiga gdzies po łódzkim bruku :wink:

oraz latwo dajesz sie sprowokowac

posty sobie nabijam :roll:

za kare zas to mozemy sie wybrac bialym Evo w nocy pod Utopie i wyrecytowac w ritmo "wezme Cie w aucie na 100 roznych sposobow, ehe"

if You want some vodka please help yourself :mrgreen:

 

Spoko, zobaczymy - tak czy inaczej jest szansa, ze sie uda 21.06 owym EVO posmigac.

 

A Rulak sie cieszy, ze temat caly czas na topie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaze Ci foreks, gdzie Twoje miejsce (i Twojego Evo) :mrgreen:

Czeslaw, moje miejsce jest w sloncu pod parasolem na Majorce :mrgreen:

Spoko, zobaczymy - tak czy inaczej jest szansa, ze sie uda 21.06 owym EVO posmigac.

jak dla mnie to oczywista oczywistosc, wiesz juz ilu osobom obiecalem przejazdzke tym bialym Evo? :roll: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...