Jump to content

centralny zamek -jak podłączyć?

tysiek
 Share

Recommended Posts

Witam!

Posiadam imprezke '96 fabrycznie z centralnym zamkiem ale bez alarmu czyli brak pilota. Aby uprzyjemnic sobiie zycie zakupiłem centralke wraz z pilotami. Pytanie brzmi jak to wszysko wpiąc i gdzie szukać tych wszystki kabelków. Z góry dziekuje i pozdrawiam wszyskich posiadaczy SUBARYNEK

W drzwiach kierowcy nie ma siłownika, jest tylko czujnik... więc musisz dokupić jeszcze 1 siłownik. W każdym razie ja tak zrobiłem - alarm steruje mi 1 siłownikiem, a fabryczny centralny zamek powiela jego działania na resztę drzwi.

Dzieki kolego za szybką odpowiedz. akurat mam jakis luzny silownik masterowy z centralka co kupilem kiedys do lanosika ale nigdy nie zalozylem, wiec cos pomajstruje.

Pozdro

• 1 month later...

Witam

Wie może ktoś gdzie znajduje się centralka od centralnego zamka?.

A może wiecie czy da rade podłączyć sterownik(taki co działa na pilota)do tej starej centralki.

Chciałbym sobie zrobić centralny na pilota bo mam tylko z kluczyka

Samochód legacy 2.2 94r gx

Pozdrawiam

Wie może ktoś gdzie znajduje się centralka od centralnego zamka?
Z reguły jest pod deską rozdzielczą po lewej stronie kolumny kierownicy.
A może wiecie czy da rade podłączyć sterownik(taki co działa na pilota)do tej starej centralki
Jasne że da radę - centralny działa na zasadzie impulsu do siłowników więc wystarczy dopiąć sterownik na pilota i będzie działał na identycznej zasadzie.