Skocz do zawartości

może spot żeglarski /popływawka/ na Zegrzu?


Yacho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja sie wybiore w tygodniu pewnie, jak ktos sie chce przylaczyc to zapraszam bo samemu fajnie sie plywa, ale troche nudnawo i malo bezpiecznie w razie co :twisted:

no i opowiadajcie jak bylo!!!

jak rozmawialem z "panem" w WATcie to przekonywal mnie, ze lodki o 9,10 beda napewno..

przepraszam Was, ze nie bylo. "pana" sobie zapamietam. dobrze, ze cos znalezliscie bo bym sie na nerwy rozchorowal..

ile wialo? ile plywaliscie? dokad doplyneliscie? bylo branie burta wody? Elbimbo to mieczowo-kilowe jest chyba co?

kogo skillowaliscie? :razz:

poprosze o relacje jakas. :wink:

zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy a Agą dzisiejszych żeglarzy i spadochroniarzy

 

Bardzo mile spędzony dzień - kiedy następny raz? - Może koniec lipca?

 

Bardzo pozdrawiamy z Asia równiez wszystkich :mrgreen: bylo strasznie fajnie :mrgreen:

 

my chetnie 12/13 lipca a ja moge tez sie pojawic 19/20 lipca, koniec lipca niestety odpada,

 

pomyslmy o wypadzie dluzszm weekendowo na mazury tak jak rozmawialismy :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Cze 23, 2008 9:13 am ]

ja sie wybiore w tygodniu pewnie, jak ktos sie chce przylaczyc to zapraszam bo samemu fajnie sie plywa, ale troche nudnawo i malo bezpiecznie w razie co :twisted:

no i opowiadajcie jak bylo!!!

jak rozmawialem z "panem" w WATcie to przekonywal mnie, ze lodki o 9,10 beda napewno..

przepraszam Was, ze nie bylo. "pana" sobie zapamietam. dobrze, ze cos znalezliscie bo bym sie na nerwy rozchorowal..

ile wialo? ile plywaliscie? dokad doplyneliscie? bylo branie burta wody? Elbimbo to mieczowo-kilowe jest chyba co?

kogo skillowaliscie? :razz:

poprosze o relacje jakas. :wink:

zdroowka!

 

Yachoo, daj znaka kiedy bedzie jechal to moze sie wybiore jak praca pozwoli :mrgreen:

 

el bimbo:

 

powierzchnia żagli 19m2

długość całkowita 6m

szerokość max 2,05m

zanurzenie min. 45cm

jacht mieczowo - balastowy

Bardzo wdzięczna żaglówka, bardzo sterowna i czuła na podmuchy wiatru, przy czym dość szybka jak na łódki tego typu. Jej chyba jedyna wada wychodzi na światło dzienne już przy wietrze 4 w skali beufortea. Ma wtedy tendencję do dużych przechyłów z których wychodzi bardzo gwałtownie. Generalnie jest bardzo chybotliwa przy tym wyjątkowo bezpieczna. Polecana każdemu żeglarzowi który chce postraszyć swoich pasażerów przechyłami.

 

Szczególnie to ostatnie zdanie sie sprawdzilo, jak dziewczyny sie opalaly na dziobie :cool:

 

plywalismy ok 4 godzin bo wiecej sie nie dalo - takie rozne przypadlosci nas dopadly :mrgreen: :cool:

 

nie bardzo sie da opowiadac gdzie dojechalismy do bylo zagrozenie ze bedziemy przez cala patelnie pagajowac a za chetnymi musielibysmy sie dlugo rozgladac :mrgreen: uzgodnilismy natomiast ze przydaloby sie aby na zegrzu byla dostawy pizzy na zamowienie do lodki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie wybiore w tygodniu pewnie, jak ktos sie chce przylaczyc to zapraszam bo samemu fajnie sie plywa, ale troche nudnawo i malo bezpiecznie w razie co :twisted:

no i opowiadajcie jak bylo!!!!

 

w tygodniu to się pracuje :razz:

 

jak rozmawialem z "panem" w WATcie to przekonywal mnie, ze lodki o 9,10 beda napewno..

przepraszam Was, ze nie bylo. "pana" sobie zapamietam. dobrze, ze cos znalezliscie bo bym sie na nerwy rozchorowal..

 

na odchodnym zapytałam "Pana" czy nie ma jednak żadnej możliwości rezerwacji... potwierdził to co mówiłeś, tylko godziny podał inne :wink: należy dzwonić i rezerwować między 7-8 rano

W sumie dobrze wyszło, że pływaliśmy kabinówką - wygodniej było.

 

ile wialo? ile plywaliscie? dokad doplyneliscie? bylo branie burta wody? Elbimbo to mieczowo-kilowe jest chyba co?

kogo skillowaliscie? :razz:

poprosze o relacje jakas. :wink:

zdroowka!

 

Wiało od zera do trójki, no może jakaś czwórka przyszkwaliła (ale myślę, że te przechyły to bardziej zasługa przebranych żagli :lol: )... generalnie było chilloutowo. Bywało, że Panowie już widzieli oczami wyobraźni siebie z pagajami w łapkach :lol:

Pływaliśmy 4 godzinki. Z jeziora wygonił nas głód i... inne potrzeby :mrgreen:

Nie obraliśmy żadnego celu. Tak mi się przynajmniej wydaje :mrgreen::mrgreen:

Wody w kokpicie nie było, nikogo nie skilowaliśmy, uprawialiśmy typowe WDPJ (Wożenie Dupy Po Jeziorze) i było fantastycznie!

Jedyne czego zabrakło, to zimne piwko... Uczymy się na błędach :wink:

 

Dziękuję żeglarzom za super spota. Koniecznie trzeba to powtórzyć. Maciek rzucił propozycję, żeby wypożyczyć większy jacht, ale na Zegrzu nie będzie to takie proste.

Wszyscy w robocie pytają czy na weekend wyskoczyłam do Hiszpanii :wink:

Zgodnie z przypuszczeniami czerwień ustępuje miejsca pięknej opaleniźnie.

 

Next part to obiadek. Knajpa suuuuper! Rybki mniam, mniam. I to towarzystwo... :wink:

 

Następnie lotnisko. Bzyku, wielkie dzięki za tą wycieczkę! Upewniłam się, że to jest to. :twisted: Uprzedzam, że mogę Cię zasypać pytaniami na PW. Cierpliwości dla świeżynki, pls.

 

OESy cudne faktycznie. Przy okazji pozdrawiam zakompleksionych Panów z CB. "Zawiść to straszna rzecz" by Maciek było takie prawdziwe... Szkoda, że Bzyku nie zdołał namówić Panów do wspólnej zabawy :twisted::twisted::twisted:

 

MaciekSubru, thx za wycieczkę. Pzdr dla Agi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko - ehhh.

 

1. marro, jak ogarne sie i bede wiedzial kiedy to sie umowimy w tygodniu jakos to posmigamy omega! bokami :), bedziemy sie rozpedzac i zakrecac dajac miecz gora :mrgreen:

 

2. jak ktos jest chetny na poganianie FDekiem (latajacy holender) to bede jechal jakos niebawem go ogarnac w Karwicy (wyjac z hangaru, wrzucic na wozek, zmienic korki spustowe, umyc, zobaczyc czy sie jeszcze do czegos nadaje etc. moze wlasnie odpalic i poganiac!!! (dawno go nie uruchamialem bo nie mam z kim). a wrazenia gwarantowane na trapezie :twisted:

moze to polaczymy jakos ze spotem gdzie wypozyczycie np. w Krzyzach cos wiekszego.

 

pozyjemy zobaczymy.

bede dawal znaki.

zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...