Skocz do zawartości

może spot żeglarski /popływawka/ na Zegrzu?


Yacho

Rekomendowane odpowiedzi

Yacho , jako że pomysł zrodzil się podczas pracy w kamieniołomach :) pod moim czujnym nadzorem , to proszę nie zapomnij o nas - czyli załoga 3 -osobowa ? hmmm siersciuchowa , hmmmm, nie wiem jak to napisać :)

Nie dotyczy terminu do 15 lipca , pozniej nie ma problemu .

Moze jeszcze jakies przygotowania teoretycznie 12 lipca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

widzę Bea ze twoje sierściuchy są żeglarskolubne, mnie najbardziej ubawiło jak walczyłem kiedys na zatoce z deską a moja nauczycielka podpłynęła coby mi udzielic kilku rad ze swoim psiakiem siedzącym sobie na dziobie deski:) mial taki usmiechnięty pysk ze widac bylo ze się dobrze bawi a może to po prostu ja taki widok pocieszny soba przedstawiałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co pies nie rozróznia co jest smieszne a co nie wiec na pewno byl szczesliwy :)

Moje psy sa przyzwyczajone do extremalnych sytuacji poniewaz zazwyczaj jezdza wszedzie ze mna , takze Omega nie jest problemem aczkolwiek najbardziej lubia rower wodny bo tam jest duzo miejsca do lezenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja moge byc w zalodze bezsiersciuchowej? :cry: bo ostatnio mam jakas alergie na siersc chyba i mnie zatyka w obecnosci futrzakow.. :cry:

zdroowka!

ile nas jest osob w koncu, bo bede niebawem dzwonic i zamawiac lajby. poregacimy! mam nadzieje, ze pogoda dopisze... tak, czy nie - jazda na wode! w deszcz, tfutfutfu tez jest fajnie!

zdroowka!

ps. bea, moze na rybki kiedys w tygodniu? ja bylem ostatnio w Habdzinie kolo konstancina i bylo przyrodniczo milo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Bea po 15 lipca , w ten weekend mam 4 egzaminy . Bawcie się dobrze.

Yacho a Ty mąż pani wet i nie wiesz, ze to dziewczynki ! Wstyd ;)

aaa! oki. pomieszalo mi sie z 15 czerwca a jedziemy przeciez 22go. oki. sorki za zamieszanie! :neutral:

a co do maz pani wet to o wet wiem rzeczywiscie niewiele, a co do rozpoznawania plci to dochodze do perfekcji w gatunku homo sapiens :mrgreen: natomiast psy i ich plec srednio mnie interesuje :grin: bo praktycznie nie ma znaczenia czy ugryzie pies czy suka :smile:. no moze suka bardziej zajadle :razz:

zdroowka!

 

[ Dodano: Sob Cze 14, 2008 8:47 pm ]

reasumujac - jest nas:

1. Przemeq + Zofia

2. maciekSubru + ?

3. marro + droga druga polowka

4. Yacho + moze szarancza

5. vero

 

czyli 8 osob - proponuje zatem stworzyc dwie zalogi regatowe 4x4 :razz:

dam znac jak zaklepie.

(koszty - 120PLN za dobe na lodke/4 osoby na lodce = 30PLN) zatem calkiem pasztetowo. :grin:

udamy sie na smazona rybe do wierzbicy? mniaaaam!!!

ahoj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 stycznia 2008 do prowadzenia jachtu żaglowego o długości całkowitej do 7,5 m a także jachtu motorowego o mocy silnika do 10 kW nie wymaga się posiadania patentu.

Hahaha... To jakaś PORAŻKA jest... Hahaha... Pływam kilka lat i widziałem tylu debili, nawet z papierami, że to jakaś kpina... Patent teraz załatwić to nie sztuka, a potem cholera dzieją się rózne dziwne rzeczy.

 

Dopiero obczaiłem ten wątek i wstepnie się piszę. :) Mam żeglarza jachtowego (sternika nie było kiedy zrobić jeszcze :cool: ), jakieś doświadczenie, całkiem niezłe podobno, więc spoko. Wprawdzie na Omegach nie pływałem, bo zabawiałem się kawiorowo na kabinówkach, ale mogę popływać. :P Albo przynajmniej pogrillować. :)

 

Jeszcze to potwierdzę, ale wstepnie jestem na tak (nie wiem czy sam, czy nie). :) Chętnie zobaczę forumowe mordki. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przemeq + Zofia

2. maciekSubru + ?

3. marro + droga druga polowka

4. Yacho + moze szarancza

5. vero

7. Polini + ?

 

[ Dodano: Sro Cze 18, 2008 10:04 am ]

czesc.

niestety najprawdopodobniej w niedziele bede mial robote :cry::cry:

ale oczywiscie chce doprowadzic sprawe do konca zatem dzis zadzwonie do osrodka i zamowie 2 omegi.

bo rozumiem, ze wszyscy wpisani potwierdzaja chec poplywania?

bedzie Was 9 osob, wiec mysle, ze 2 lodki beda optymalne.

jak sie dowiem jak to zalatwic - dam znac.

zdroowka :cry: .

1. Przemeq + Zofia

2. maciekSubru + ?

3. marro + droga druga polowka

4. vero

5. Polini + ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przemeq

2. maciekSubru + ?

3. marro + droga druga polowka

4. vero

5. Polini + ?

ile lodek zamawiac?

bo skoro tak to chyba jedna co?

 

UWAGA UWAGA! Żeglarze!

nie da sie zamowic wczesniej lodek z uwagi na to, ze (jak mi powiedzial sympatyczny pan z WATu) ludzie sie umawiaja i nie przyjezdzaja..

procedura jest taka, ze zbieracie sie i dzwonicie rano 9-10 zamawiajac lodke (a napewno lodki beda).

telefon, pod ktorym bedzie dyzurowal sympatyczny pan (z ktorym rozmawialem) to:

[/b]22 6883433[/b] lub [/b]22 6883265[/b]

miejsce - tak jak w linku, ktory wklejalem jakos na poczatku. osrodek WATowski za mostem w prawo i po prawej.

koszt - 100pln za 4-8 godzin, jak dluzej to pan powiedzial ze w sumie tez 100 :smile:

tyle wiesci. MaciekSubru? zajmiesz sie tym zamowieniem? nawet nie wiecie jak Wam zazdrosze :sad:

a ja do poznania bede w tym czasie jechal buuuu.

zdroowka!

ps. no nic mysle, ze to nie pierwszy i nie ostatni taki zlocik bo ja sie mam zamiar wybierac czesciej! (czesciej niz jak teraz - wcale)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to umawiamy się na miejscu ok. g. 10.00 (jeżeli będzie pogoda)

 

Jeżeli w niedzielę rano będzie lało i będzie zimno to chyba będziemy musieli przełożyć.

Jeżeli taka pogoda jak dzisiaj (tzn coś wisi w powietrzu) to spokojnie można przyjechać - najwyżej pogrillujemy.

 

vero - zabrać po drodze z metra śródmieście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...