Skocz do zawartości

Tekst o nowym slicznym Coupe...


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zapewne Dyrekcja wie niektórzy forumowicze w trosce o nieskazitelny wizerunek SIP dostrzegli koszmarne tłumaczenie tekstu o demonstracji tego że autka.

 

Ponieważ Flipper boi się wyraźnie popchnąć sprawę, to czy można prosić Dyrekcję o zrobienie czegoś w celu poprawienia kilku błędów, lub też decyzję o wywaleniu tego i umieszczeniu tłumaczenia przygotowanego przez niektórych forumowiczów we współpracy?

 

(ale ja chrzanię....)

 

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ten post jako propozycję skorygowania tłumaczenia - nic nie stoi na przeszkodzie :) .

Czekamy na korektę.

 

Takowy teskt zredagowany, skonsultowany i poprawiony już został wysłany do SIP przez Flippera po tym jak go dostał ode mnie, nie wiem dlaczego nie dotarł do szanownej Dyrekcji.

 

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już skontaktowaliśmy sie z Flipperem w celu ponownego przesłania.

 

 

Pluralis maiestatis? No ładnie ładnie widze że Dyrekcja sięga w swojej firmie do tradycji królewskiego Krakowa? ;-)

 

 

Azrael

 

P.S.

Mam nadzieję że tłumaczenie coś pomoże - miłosnicy Subaru muszą dbać o wizerunek swojego importera ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Majestat swoją drogą, a wypowiadanie się w imieniu firmy - pracowników swoją. W tym konkretnym przypadku kontaktowała się z Flipperem moja sekretarka 8) - stąd liczba mnoga.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majestat swoją drogą, a wypowiadanie się w imieniu firmy - pracowników swoją. W tym konkretnym przypadku kontaktowała się z Flipperem moja sekretarka 8) - stąd liczba mnoga.

 

Tylko winni się tłumaczą jak mówili starożytni eskimosi ;-)

 

(bez obrazy - ja tylko wziąłem sobie do serca słowa Sokratesa o tym jak trzeba innych podszczypywać intelektualnie coby nie gnuśnieli ;-) )

 

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Błąd interpretacyjny.

To nie było tłumaczenie siebie, lecz tłumaczenie dyskutantowi podstawowych zasad funkcjonowanie firmy.

Co do podszczypywania, to sobie zdecydowanie wypraszam - wtym zakresie zdecydowany monopol wobec mojej osoby posiada Jej Wysokość Małżonka. A nawet gdyby nie, to i tak jak mnie jakiś facet spróbuje podszczypywać to natychmiast dostanie na odlew :twisted:

Niezależnie od tego, czy jest eskimosem czy Sokratesem (brrrr ... podszczypywanie przez umarlaków ....).

 

Z samego rana

druzgotana

molestowana

zdegustowana

 

 

Dyrekcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podszczypywania, to sobie zdecydowanie wypraszam - wtym zakresie zdecydowany monopol wobec mojej osoby posiada Jej Wysokość Małżonka. A nawet gdyby nie, to i tak jak mnie jakiś facet spróbuje podszczypywać to natychmiast dostanie na odlew :twisted:

Niezależnie od tego, czy jest eskimosem czy Sokratesem (brrrr ... podszczypywanie przez umarlaków ....).

 

 

Nie podejżewałem szanownej Dyrekcji o niezdolność do niezrozumienia prostej metafory podszczypywania intelektualnego, dlatego mam nadzieję że to zły duch zaćmił umysł szanownej Dyrekcji. Do podszczypywania fizycznego facetów skłonności nie posiadam wręcz przeciwnie.

 

Azrael

 

PS.

Pozdrowienia dla Jej Wysokości :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Nie podejżewałem szanownej Dyrekcji o niezdolność do niezrozumienia prostej metafory podszczypywania intelektualnego, dlatego mam nadzieję że to zły duch zaćmił umysł szanownej Dyrekcji.

 

Nie podejrzewałem szanownego Azraela o niezrozumienie prostej metafory dot. podszczypywania :P .

Zły duch - owszem. Ale nie zły duch zaćmiewający, lecz prowokujący do "odszczypywania". 8)

 

Alternatywą do udziału w tej zabawie może być patrzenie z góry na adwersarza na zasadzie "wiatr wieje, pies szczeka, karawana idzie dalej".

Albo dostosowanie się do metody "szczypania". Czyli traktowanie jako równorzędnego partnera.

Ale w tym wypadku trzeba pamiętać o możliwości rewanżu :D

I o tym, że kto siedzi w szklarni, nie powinien rzucać kamieniami.

A kto Mieciem wojuje, ten od Miecia ginie.

itd.

 

Szanowny Azrael był łaskaw przytoczyć powiedzonko o tłumaczących się winnych. Inna, znana wersja to: uderz w stół, a nożyce się odezwą.

Czyżby tu trzeba stosować wersję zmodernizowaną: uderz w stół, a odleci noga ?

 

Rozumiem doskonale, że postępowanie w myśl zasady "najlepszą bronią jest atak" często przynosi sukcesy. Ale czasem pozostają odsłonięte

flanki :) (szczerze powiedziawszy najlepsza Bronia, to młoda i ładna Bronia).

Jedynym zaćmieniem, jakie do tej pory zaobserwowałem, było zaćmienie księżyca.

 

Pozostaję z życzeniami zrozumienia podstaw fizyki (zasada akcji i reakcji) oraz lepszego dostępu do książki zawierającej podstawy ortografii. :P

 

 

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaję z życzeniami zrozumienia podstaw fizyki (zasada akcji i reakcji) oraz lepszego dostępu do książki zawierającej podstawy ortografii. :P

 

Azrael nie podejrzewał że zostanie tak zdruzgotany. Przepraszam za niedocenianie przeciwnika. Na przyszłośc bedę bardziej przygotowany. Proponuję czujność bo ja się nie dam łatwo zniszczyć :-)))

 

 

Ciągle pozdrawiający,

Azrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

O niszczeniu nie ma mowy !

Niszczenie jest sprzeczne z moją (nadwyraz oszczędną) naturą, oraz z interesem prezentowanej firmy. 8)

 

No ale ta własnie oszczędna, by nie powiedzieć wręcz sknerska natura nie pozwala mi przejść obojętnie obok rzuconej rękawicy :D

 

Czujny jestem wprawdzie tylko, gdy prowadzę samochód, lecz postaram się wziąć sobie do serca ostrzeżenie szanownego Azraela.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaję z życzeniami zrozumienia podstaw fizyki (zasada akcji i reakcji).........

z dedykacja dla Azraela:

 

zasada akcji i reakcji - III zasada dynamiki Newtona:

 

Jezeli cialo A dzila na cialo B sila F, to cialo B oddzialuje na cialo A taka sama co do wartosci sila -F, lecz zwrocona przeciwnie. Sily F i -F nie rownowaza sie, bo sa zaczepione do dwoch roznych cial.

inaczej powiemy:

Kazdemu dzialaniu towarzyszy przeciwdzialanie

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...