Skocz do zawartości

Przygotowanie samochodu do transportu.


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

tzn Gdynia?

A właśnie, dopiero teraz zajarzyłem :D Pewnie tak :P ;] Czyli już dwie okazje, żeby się spotkać ;]

 

My z mężem wyznajemy zasadę "Widziały gały co brały" i od 11 :shock: lat jakoś dajemy radę :wink:
Haha :P My też mniej więcej taką wyznajemy, tylko podejrzewam, że niewidzenie się przez pół roku spowodowało, że skutecznie zapełniłem czas. A skąd wiesz, że to miłość mnie od forum odciągneła ??? Nie mówiłem chyba :P ;]

 

Dzisiaj Szuwarek pojechał na naprawę wgnieceń parkingowych i jakiegoś dziwnego stuku, żeby płynął do Polski w dobrej formie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, że to miłość mnie od forum odciągneła ??? Nie mówiłem chyba ;]

taka babska intuicja :wink: i Twoja skleroza chyba :twisted: problemy z wizą to kto miał :?: :twisted:

:mrgreen:

Dzisiaj Szuwarek pojechał na naprawę wgnieceń parkingowych i jakiegoś dziwnego stuku, żeby płynął do Polski w dobrej formie ;]

a co się stało?

Jadę w środę na przegląd po 120 tys. Po Plejadach lampka od hamulca zapala się przykażdym ruszaniu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co się stało?

Jadę w środę na przegląd po 120 tys. Po Plejadach lampka od hamulca zapala się przykażdym ruszaniu :roll:

To lepiej przy ruszaniu niż hamowaniu :P A jechałaś terenówkę ? Czy turystyczną ? J

 

ak się toczyłe tak z 30 km/h na zablokowanej manualem dwójce i żwawo dodam gazu to takie dziwne metaliczne puk z tyłu samochodu słychać. Mam nadzieję, że się poprostu coś poluzowało, ale jak coś ważniejszego to jeszcze mam gwarancję ;]

 

:wink: i Twoja skleroza chyba :twisted: problemy z wizą to kto miał :?: :twisted:
No tak :P BTW zobacz fotki na naszej-klasie. Jak chcesz więcej to Ci podrzuce Linki do facebooka ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz fotki na naszej-klasie

widziałam :cool: TAKĄ dziewczyną to się za bardzo nie chwal :roll: , nie wiesz czym to może grozić, na forum dzieją się różne rzeczy :roll:

ale chętnie pooglądam, wiesz, taki podgląd przyszłorocznego urlopu :twisted:

 

ps. turystyczną :cool: tzn. pilotem byłam :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. turystyczną :cool: tzn. pilotem byłam :razz:
Trzeba było terenową :D

 

Khalleee, takie foreks'y i inne to tylko pomarzyć o niej mogą :P Za długo razem jesteśmy ;] A swoją drogą to dzięki ;]

 

[ Dodano: Pon Cze 02, 2008 12:18 am ]

Masz blachę pod silnikiem i skrzynią?
Nie..... ? :roll: Ale piach raczej jest za miękki żeby nim coś rozwalić :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAKĄ dziewczyną to się za bardzo nie chwal :roll: , nie wiesz czym to może grozić, na forum dzieją się różne rzeczy

E my tacy nie jesteśmy :razz:

 

[ Dodano: Pon Cze 02, 2008 12:21 am ]

Nie..... ? :roll: Ale piach raczej jest za miękki żeby nim coś rozwalić :roll:

Tak pytam bo czasami gdzieś jakiś kamień uderzy lekko wgniecie i tak rezonuje. Ale jak nie masz to raczej można to wykluczyć :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to jest raczej takie poprostu krótkotrwałe metaliczne puk. Nic nie trzeszczy ani nie wpada w wibracje. I co ciekawe tylko na drugim biegu i tylko przy około 30 km/h i tylko przy gwałtownym wciśnięciu gazu. :/

To może wydech, MI w Foresterze brzęczy przy 4000obr/min i praktycznie tylko na 3 biegu, na 4 czasami jest lekko słyszalne, w serwisie obstawiamy że to wydech, ale na razie ciężkie jest to do zlokalizowania i musimy poczekać aż będzie głośniej i będzie można konkretniej zlokalizować miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wydech, MI w Foresterze brzęczy przy 4000obr/min i praktycznie tylko na 3 biegu, na 4 czasami jest lekko słyszalne, w serwisie obstawiamy że to wydech, ale na razie ciężkie jest to do zlokalizowania i musimy poczekać aż będzie głośniej i będzie można konkretniej zlokalizować miejsce

Zobaczymy co mi powiedzą za trzy dni (Insha'Allah) moi hinduscy magicy. Mogłem cholera nagrać jakoś ten dźwięk, żeby porównać, ponieważ mi się wydaje, że u mnie jest wtedy tylko gdy układy napędowe są naprężone z odpowiednią siła i jakiś element uderza drugiego. a gdy już to naprężenie mija (tj. auto jedzie szybciej) to nie uderza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mogę, to na Dubajstajlowych :P Ile można, miesiąc ???

No jak nadal jest tam na kogoś zarejestrowany to chyba możesz cały czas, chyba że ta osoba się przemeldowuje, to wtedy jest miesiąc na pozmienianie wszystkich papierów. Ja np. od 2 tygodni jeżdżę z nieważnym dowodem rejestracyjnym :razz: Muszę jechać wymienić.

Jak się przeprowadziłem i przemeldowałem to przez 7 miesięcy jeździłem na starym dowodzie i prawku więc teoretycznie moje dokumenty były nieważne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, Tak do Turcji mogę jechać, ale potem mi ktoś za paliwo musi płacić :P BTW była taka historia, że dwie panienki Pugiem 206 CC z Dubaju do Hiszpani pojechały. Najpierw promem do Iranu a stamtąd już kołami jakoś :P Niezła faza w sumie ;]

 

Sorki za offtop...:

 

Kiedyś w drodze na Krym, ale jeszcze w Polsce na stacji benzynowej w okolicach Brzeska spotkałem dwie brytyjki z Londynu. Wracały z Tajlandii ...Tuktukiem. To była faza - nie pozwoliły nikomu pomóc mimo awarii pompy (jakiejś) :mrgreen:

 

krym001xo9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w drodze na Krym, ale jeszcze w Polsce na stacji benzynowej w okolicach Brzeska spotkałem dwie brytyjki z Londynu. Wracały z Tajlandii ...Tuktukiem. To była faza - nie pozwoliły nikomu pomóc mimo awarii pompy (jakiejś) :mrgreen:

Najlepsza faza w tym wszystkim to ten tuk-tuk :shock:

 

No jak nadal jest tam na kogoś zarejestrowany to chyba możesz cały czas, chyba że ta osoba się przemeldowuje, to wtedy jest miesiąc na pozmienianie wszystkich papierów. Ja np. od 2 tygodni jeżdżę z nieważnym dowodem rejestracyjnym :razz: Muszę jechać wymienić.

Jak się przeprowadziłem i przemeldowałem to przez 7 miesięcy jeździłem na starym dowodzie i prawku więc teoretycznie moje dokumenty były nieważne :mrgreen:

Muszę się przemeldować aby uniknąć cła, podatku i akcyzy. :sad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Harvester, wysłałam Ci pw, ale jakoś nie może "wyjść":

dowiedziałam się wczoraj, że w porcie samochody są transportowane (z kontenera na miejsce postoju, itp.) przy pomocy wózków widłowych, jeżeli jeszcze nie jest za późno, dowiedz się czy to prawda i jak można zabezpieczyć podwozie.

Pozdrawiam

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie. Dopiero 19 Lipca popłyną bo jak się okazało Legaś jeszcze nie ma pół roku rejestracji w Dubaju. Najprawdobodobniej odbiorę auto osobiście jak tylko dopłynie więc powinienem tego uniknąć.

 

Wielkie dzięki za info ponieważ jakby miało być inaczej to napewno zainterweniuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...