Skocz do zawartości

Żółte wtryskiwacze - wydajność.


Kruk

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie może jakie były wydajności wszystkich podukowanych przez Subaru wtryskiwaczy w kolorze żółtym? Wiem że w GT żółte mają 440cc. Czy są jeszcze jakieś inne żółte o innych wydajnościach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

only w GT szare 380cc i zołte 440cc

 

440cc

górny IC + odpowiednie mody 315-320PS

przedni IC+ odpowiednie mody 330PS

z innym ciśpaliwa wtryski zółtki potrafią 340PS ,ale to nierozsadne bymwymieniał na większe...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PKocial, jest kilka różnych wtryskiwaczy w żółtym kolorze i chodziło mi o to czy ktoś zna ich poszczególne wydajności i w których modelach występowały a Ty piszesz mi o IC i KM :roll:

 

Aha po Twoim EDIT już więcej kumam.

 

[ Dodano: Sob Maj 31, 2008 9:44 pm ]

Żółte były chyba też w jakiś Imprezach New Age :roll: ale nie mam pojęcia w jakich i jaką maja wydajność. A może spiszę nr z tych wtryskiwaczy tylko gdzie wtedy sprawdzić ich wydajność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj uważnie

napisałem że GT miały wtryski o wydajnościach 380 i 440 cc /fakt ze róznych impendencjach i wygladzie zew .../, 440cc są zółte wiec łatwo rozpoznać no może jak ewidentne problemy z rozponawaniem kolorów ...

 

NEw Age 2.0 WRX 380cc

 

jak nadal nie zrozumiesz postaram się inaczej wytłumaczyć

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nadal nie zrozumiesz postaram się inaczej wytłumaczyć
nie nie spoko rozumiem - odpisałem na Twój post jak był niekompletny, dopiero póxniej dopisałeś resztę i sie samo wyjaśniło.

 

W dziale części kupię sprzedam ktoś szuka żółtych wtrysków 550cc - wiesz może w jakim aucie one były i co dokładnie oznacza top feed i side feed?

 

EDIT - odpowiedź na moje pytanie co do top feed i side feed pojawiła się tu: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=657111#657111

 

[ Dodano: Wto Cze 03, 2008 12:18 pm ]

Spisałem nr seryjne z wtryskiwaczy: 1001-87094 3H08. Może ktoś będzie wiedział co to za wtryskiwacze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...