Skocz do zawartości

Marzenie Maćka - apel do WRC-Fana i wszystkich Forumowiczów


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. z tej strony wolontariuszka Fundacji Mam Marzenie, chciałam bardzo ale to bardzo przeprosić wszystkich forumowiczów, którzy zorganizowali wspaniałe spotkanie naszego marzyciela Macka z Leszkiem Kuzajem, wiemy, że zawaliliśmy iż wcześniej nie podziękowaliśmy tutaj na forum wszystkim zaangażowanym. Nie ma co się tutaj tłumaczyć po prostu bardzo przepraszamy i obiecujemy, że więcej taka sytuacja się nie powtórzy. Maciek i jego rodzina byli bardzo ale to bardzo szczęśliwi po spotkaniu i bardzo wdzięczni , my jako fundacja także.

 

[ Dodano: Sro Paź 22, 2008 5:41 pm ]

Jeszcze raz prosimy o pomoc:

Sytuacja wygląda tak iż Maciek nadal mimo wspaniałego spotkania z Panem Leszkiem, marzy o spotkaniu z Panem Hołowczycem, skontaktowaliśmy się z nim i wszystko jest prawie załatwione tylko znowu potrzebujemy waszego wielkiego serca ponieważ dowiedzieliśmy się, że samochód Pana Hołowczyca jest w " częściach" , a Maciek marzy o tym, żeby się przejechać z nim samochodem rajdowym. I moje gorąca prośba i pytanie jednocześnie czy ktokolwiek z forumowiczów zgodziłby się użyczyć swojego samochodu, żeby marzenie Macka mogło zostać zrealizowane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Maciek marzy o tym, żeby się przejechać z nim samochodem rajdowym

 

diewuszka, niestety nikt z nas nie ma samochodu rajdowego... :roll: Mamy co najwyżej wozy, które bardziej, lub mniej, PRZYPOMINAJĄ samochody rajdowe.

 

Jedynym wyjątkiem jest Andrzej Koper. On ma wóz rajdowy. I to jaki :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylisz się są forumowicze którzy mają samochody rajdowe.

 

Jeśli policzymy tu "rajdowe" saxo, czy PZMotową astrę GSI, to faktycznie tak jest. Ale czy to do końca o to chodzi...?

 

Ok, nie wdaje się z Tobą w dyskusję. Nie w tym wątku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielkim, wielkim opóźnieniem, ale wreszcie jest!:) Na stronie z Fundacji "Mam Marzenie" ukazał się opis spotkania Maćka z Leszkiem Kuzajem i z Wami:)

http://www.mammarzenie.org/opole/2008/maciek.php

 

PRIMAR, serdecznie dziekujemy za użyczenie zdjęć i relacji:)

Jak również dziękujemy wszystkim, dzięki którym to wydarzenie mogło mieć miejsce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracowy, PW, pilne

 

[ Dodano: Czw Paź 30, 2008 9:49 pm ]

Azrael, PW, też pilne :)

 

[ Dodano: Czw Paź 30, 2008 10:01 pm ]

Ważna informacja dla wszystkich, którzy chcieli pomóc w realizacji marzenia Maćka!

Z naszym opolskim oddziałem FMM skontaktowała się dziś pani z telewizji, która "zaadoptowała" to marzenie, wobec tego apel o pomoc w znalezieniu i wypożyczeniu rajdowego samochodu jest odwołany:)

Bardzo gorąco dziękuję Wam za odzew, zaangażowanie i za chęć spełniania dziecięcych marzeń:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMAR - szacuneczek.

OT - Ania FMM, - znalazłem na stronie Waszej Fundacji marzenie Szymona http://www.mammarzenie.org/warszawa/2008/szymon_b.php. Oprócz tego, że jeżdżę Subaru, to jestem fanem Star Wars, podjąłem temat i działam w tej materii. Sam mam strój, ale Rycerza Jedi, a to nie jest to, o co chodzi Szymonowi. Kombinuję i odezwę się na PW jak coś będę miał konkretnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...