Skocz do zawartości

Marzenie Maćka - apel do WRC-Fana i wszystkich Forumowiczów


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przecież jeżeli jego marzeniem jest przejażdżka z Panem Hołowczycem

 

no właśnie, jaki sens ma przejażdżka do Krakowa, jeśli marzenie się nie spełni :?:

Jeśli chodzi o sam przejazd do Kraka i powrót do Cze-wy - nie ma problemu, chętnie się podejmę, jeśli forester by małemu odpowiadał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam iż robienie mu nadziei że przyjedzie i zobaczy "złote góry" jest bezsensowne. Samo to że go przywieziemy nic nie zmieni jeśli nie będzie osób medialnych i jakiejś rajdówki. Jedyne co mu zafundujemy to rozczarowanie. A chyba nie o to w tym chodzi..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buffy ma 100% racji

mnie tam nie będzie więc nie dymię ale jak ma chłopak pojechać z olbrzymimi nadziejami i się zawieść to skutek akcji będzie 180 stopni w drugą stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Do bezpośrednich przedmówców :

 

 

A może najpierw wejść na link, przeczytać coś o chłopcu ?

A może zdaac sobie trud (niewielki !), zadzwonić do opiekunki i dowiedzieć się wiecej o Nim ?

 

Ja ze swej strony załatwiam to, co mogę.

Nikt nie mówi o obiecywaniu "złotych gór".

Ale myślę (wolontariuszka to potwierdziła), że dla chłopca, którego pasją jest motoryzacja już samo przejechanie z któryms z Panstwa mocną Imprezą samo w sobie będzie wielkim przeżyciem.

A spotkanie tak wielu fanów motoryzacji, rozmowa z nimi o fascynujących tematach, bycie traktowanym jak równy ....

Przecież właśnie to od WAS może się tak wiele dowiedzieć, tyle się nauczyć.

A jeżeli jeszcze - pomimo milczenia - WRC Fan jednak zgodzi się być kimś w rodzaju mentora, opiekuna i wzorca, przekaże dalej wartość wsparcia i nadziei, którą kiedyś od WAS otrzymał....

 

Nie niedoceniajcie Panstwo wartości, którą prezentujecie.

Tak wiele macie do zaoferowania !

Także bez wstępnych warunków .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czytania o chłopcu to odwiedziłem stronkę internetową. Nie wiem na czym stanęły rozmowy z opiekunką bo wydaje mi się iż bezsensem jest byśmy wszyscy do niej dzwonili. Skoro jest tak jak mówi Dyrekcja to jeśli znajdą się osoby chętne do pomocy to trzeba to zrobić a nie mówić o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może najpierw wejść na link, przeczytać coś o chłopcu ?

 

Szanowna Dyrekcjo, ja wyczytałem to:

 

"Chłopiec zdecydował już i utwierdził mnie w przekonaniu, że właśnie spotkanie się z Panem Krzysztofem Hołowczycem jest jego marzeniem. Już teraz sama myśl o spotkaniu Mistrza wywołuje u niego wiele pozytywnych emocji i radości"

 

oraz:

 

"Chłopiec jednym tchem powiedział, iż marzy o spotkaniu z mistrzem pokroju Krzysztofa Hołowczyca czy Roberta Kubicy."

 

dlatego uważam, że przejażdżka tylko z nami na nic się nie zda, nie spełni jego marzeń.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawach organizacyjnych nie pomogę, ale oprócz wszystkich innych eventów zorganizujmy zrzutkę na leczenie/gadżety/itp... co jest potrzebne lub przyniesie trochę radości.

Pieniądze szczęścia nie dają, ale ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawach organizacyjnych nie pomogę, ale oprócz wszystkich innych eventów zorganizujmy zrzutkę na leczenie/gadżety/itp... co jest potrzebne lub przyniesie trochę radości.

Pieniądze szczęścia nie dają, ale ....

Chyba trochę bez sensu jest robienie zbiórki, jeśli nie ma takiej potrzeby? :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze niezaleznie od marzenia spotkania Hołka, sam fakt przejechania sie mocna Impreza (Imprezami) bedzie na pewno niezapomnianym wrazeniem... A spotkanie? Pamietacie ile radosci dawalo to Lukaszowi... :roll: Poza tym niekoniecznie musi to byc akcja jednorazowa...

Niestety ze wzgledu na odleglosc moge dolaczyc tylko tak jak JuNo finansowo. Bedzie przynajmniej na gadzety, ktore powinny tez sprawic radosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Mam ważne pytanie, czy klasa "AUTlO" może brać udział w akcji

Na Piątkach u Emila bywają różne AUTA :wink:

SUBARU popiera finansowo zarówno Piątki, jak i Cynę.

Nie ingeruje jednak w organizację.

Tak więc, w przeciwieństwie do Plejad, na w/w eventach klasa Zawodnicy klasy Outlaw nie będą wykluczeni:

- z jazdy

- z dostępu do jedzenia

- z dostępu do gadgetów itp.

- z Imprezy Wieczornej (jeżeli takowa jest przewidziana)

- (tu można sobie dopisac, co się chce) ................................................

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yupi! To teraz Wam pokażemy :razz:

 

P.S. Szanowna Dyrekcjo wyedytuj swoje kropki w poście bo niestety ale nie mam 1,5-metrowego monitora aby je ogarnąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
To teraz Wam pokażemy

Ehhh, gdyby to napisała jakś Forumowiczka.

A tak, to wcale nie jestem ciekawy :mrgreen:

 

Ale ad rem.

Transport do KRK jest juz zorganizowany (Primar: Dzięki !)

Także transport z KRK.

Atrakcje tudzież - rodzice Maćka byli nie tylko zaskoczeni, ale bardzo uradowani akcją Forum (piszę jako Forumowicz - nie szef SIP)

 

Dziękuję wszystkim, którzy zglosili chęć pomocy ! .......... ( OGS: sorry za kropki :razz: ) i życze dobrej zabawy na Piątku u Emila.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mogę się jakoś podczas całej tej imprezy przydać, mam tylko srebrny autobus WRC z naklejkami po plejadach - może zostać jako świadectwo przeżarcia mojego mózgu sympatią do marki - atrakcją dla młodego fascynata rajdów raczej to nie będzie :) Chyba, ze jako kolejny w tle równie zakręconych ludzi. Czy jest jakiś zgrubny plan jak to wszystko ma wyglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Aparat przyda się każdy :!:

 

Oczywiście Emil będzie miał fotografa, ale ładnych pamiątek nigdy za wiele :wink:

 

Plan czasowy tez jest (choć bez PKC-ów):

12.30 : Primar odbiera Maćka z Częstochowy

ok. 14.00 : wizyta w Kuzaj Sport; rozmowy w sześć oczu z wielokrotnym Mistrzem Polski; prezentacja Dream Cars

ok. 16.00 : przywitanie przez Forumowiczów na lotnisku / piatek u Emila

ok. 16.10 : przejazd Leszka z Maćkiem "samochodem XXXXXXXX"

następnie rozmowy fachowe z Forumowiczami, obserwowanie zmagań na torze (może też jakiś przejazd takim niebieskim z dużym skrzydłem ?)

ok. 17.30 : wręczenie prezentów Maćkowi przez przedstawiciela EFP, następnie przejazd na ..... następną niespodziankę :wink:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Z swojej strony mogę dać koszulkę forumową, którą ewentualnie można zabrać na RP!! Może DYREKCJA?

 

Koszulkę forumową używam do dzisiaj :wink:

A może dla Maćka ? Sprawdziłem, ten nick jest zajęty, ale np. Maciek.J :?:

Jestem przekonany, że taki osobisty prezent ma b. dużą wartość !

 

Pozdrawiam

 

PS. Na TISCHNERA :?: :shock:

Od miesięcy mnie tam nie było :!: Odpozdrawiam z przyjemnością, ale ..... to był sobowtór ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...