Skocz do zawartości

Marzenie Maćka - apel do WRC-Fana i wszystkich Forumowiczów


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Zainspirowany wpisem Adamusmaxa, a także wcześniejszym zaangażowaniem Hogiego zajrzałem na stronę http://www.mammarzenie.org, gdzie znalazłem konkretne marzenie, w którego realizacji możemy pomóc:

http://www.mammarzenie.org/opole/2008/maciek.php

Moja lepsza połowa rozmawiała z wolontariuszką odpowiedzialną za zrealizowanie marzenia Maćka, 12-letniego chłopca chorego na białaczkę, kompletnie zakręconego na temat motoryzacji.

Ponieważ mieszka w Częstochowie, czyli niedaleko, można by go przywieźć na następny Piątek u Emila.

A któż by był bardziej do tego predystynowany, niż właśnie WRC-Fan ?

A z kolei od uczestniczących w Piątku Forumowiczów mógłby, jak mam nadzieję, oczekiwać kilku emocjonujących "przejażdżek"...

Ja ze strony SIP zafundował bym dla Maćka jakieś gadgety Subaru, czasopisma itp.

 

Ponadto spróbuję się skontaktować z Krzyśkiem - jeżeli "wyda', to może także jego największe marzenie mogłoby zostać spełnione ...

 

Wierzę, że można na Was, i na Waszą inwencję liczyć !

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ponieważ mieszka w Częstochowie, czyli niedaleko, można by go przywieźć na następny Piątek u Emila.

A któż by był bardziej do tego predystynowany, niż właśnie WRC-Fan ?

Ja niestety nie dam rady pojechać do Częstochowy tego dnia.

 

Pomysł jak najbardziej zacny. Tu pytanie do SJS który ma współorganizować "piątek" - czy będzie tam obecny Kajtek ? Przejażdżka z Kajtkiem na pewno była by sporym przeżyciem i w jakimś stopniu nawiązywała by bezpośrednio do Marzenia.

 

można by go przywieźć na następny Piątek u Emila

 

No właśnie - czy na pewno można ? Wiadomo jak to jest z białaczką -bardzo często są dni podczas których nie wolno opuszczać domu, żeby unikać wystawiania się na ifekcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm .... mam taka nadzieje , ze The Forum odzyje i wreszcie zajmie sie czyms pozytecznym a nie tylko bleblaniem . :roll:

Troche martwi mnie tak male zainteresowanie apelem Adama . Mam nadzieje , ze po interwencji Dyrekcji sytuacja ulegnie zmianie .

Jezeli chodzi o marzenie Macka tez chetnie pomoge ... to tylko 140 km .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
czy będzie tam obecny Kajtek ?

WRC fan :shock: :?: Przecież w tym terminie jest Rajd Polski !

Szkoda, że Pan nie może - myślę, że to właśnie Pański przykład mógłby dać chłopcu potrzebną wiarę. A wiadomo, że ta zdecydowanie wzmacnia siły obronne organizmu ...

bardzo często są dni podczas których nie wolno opuszczać domu
- to można, a nawet trzeba wyjaśnić za pośrednictwem wolontariuszki, znając termin i to, co możemy zaoferować ...

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam marzenia innych dzieciaków...I wsród nich znalazłem marzenie o przejażdżce czołgiem...To tez myśle ze by sie dało zorganizować. Wszak mam kuzyna ktory ma cały skład. - militarni.com.pl

Zorganizować dojazd czy coś i mały by sie przejechał czołgiem. Albo przy okazji Zlotu w Darłowie...Trza by cos pomysleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli nie będzie ani Kajtka, ani Hołowczyca, ani WRC Fana, to może lepiej to zrobić w innym terminie kiedy będą mogli?

Jeśli Maciek chciałby się przejechać wypasionym :wink: OBK MY06 2.5 to do usług.

A może Korny z TVNTurbo by się dał namówić? Kiedyś tu bywał, Maciek go zna z TV zapewne (zakładam, że lubi :cool: ), i ponoć ma Subaru??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli nie będzie ani Kajtka, ani Hołowczyca, ani WRC Fana

Ja będę na spotkaniu piątkowym tylko nie ma szans żebym pojechał po Maćka do Częstochowy. Paradoksalnie w tym samym dniu mam wizytę u lekarza a potem biorę udział w corocznym spotkaniu osób po przeszczepie szpiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Po kosultacji z wolontariuszką: Maciek może byc przewożony !

 

Gadgety są ju ż w trakcie przygotowania.

Pytanie - KTO zedeklaruje się przywieźć Maćka ?

KTO zadeklaruje się przewieźć go ?

 

Pozdrowienia

 

PS. Ninja : Szcunek ! (temat także tego chłopca jest dla nas, Forumowiczów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potem biorę udział w corocznym spotkaniu osób po przeszczepie szpiku

a moze by tak po wozeniu Subarakami zabrac Macka na to spotkanie? pokazac jak wielu ma to za soba i ze wygrali... :?: Michal? :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

"Radość dziecka" istotnie sprawia radość .

 

Tylko jak na razie chetnych coś mało :???:

 

Krzyśka niestety nie złapałem - albo zmienił numer telefonu, albo jest poza zasięgiem "Abonent jest chwilowo nieosiągalny" - no cóż, jezeli nie telefonicznie, to najpóźniej na Polskim z nim porozmawiam ...

 

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak na razie chetnych coś mało

Ja z przyjemnością przywiozę Maćka z Częstochowy do Krakowa (i oczywiście z powrotem), lecz mam obiekcje podobne jak Alex - mam co prawda Imprezę, lecz "lanosa" i do tego N/A i niestety nie w "jedynym słusznym kolorze". Obawiam się, że Maciek mógłby się czuć zawiedziony. Tak, czy inaczej moja propozycja pozostaje aktualna. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jęśli ktoś z Krakowa czy z okolic sie nie zgłosi żeby pojechac do Czestochowy, to mogę bez problemów pojechać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale o który Piątek chodzi, ten co będzie 6.06 czy :

można by go przywieźć na następny Piątek u Emila

Przecież jeżeli jego marzeniem jest przejażdżka z Panem Hołowczycem to nie woźmy go my.

Moja propozycja - przesunąć Piątek (jeżeli można) na sobotę np.14.06 - sprawdzić pogodę.

Poprosić Pana Hołowczyca, może Pana Kuzaja , może Juniora Kościuszkę - są na miejscu, może ściągnąć jakiś konkretny wózek.

Jeżeli będzie to w sobotę to deklaruję pojechać po Maćka do Częstowchowy i spowrotem . Myślę, że nie będzie zawiedziony jak na miejsce dostarczy go Eva.

DZIAŁAĆ, DZIAŁAĆ

Co Wy na to :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jeżeli jego marzeniem jest przejażdżka z Panem Hołowczycem to nie woźmy go my.

Moja propozycja - przesunąć Piątek (jeżeli można) na sobotę np.14.06 - sprawdzić pogodę.

Poprosić Pana Hołowczyca, może Pana Kuzaja , może Juniora Kościuszkę - są na miejscu, może ściągnąć jakiś konkretny wózek.

Jeżeli będzie to w sobotę to deklaruję pojechać po Maćka do Częstowchowy i spowrotem . Myślę, że nie będzie zawiedziony jak na miejsce dostarczy go Eva.

DZIAŁAĆ, DZIAŁAĆ

Dobrze mówi. Dać mu wódki :cool:

Czy SIP nie ma kontaktu z Hołowczycem?? :shock: On chyba jeździ Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...