Skocz do zawartości

Cos dla uzytkowników LPG - koło zapasowe!!!


ppmarian

Rekomendowane odpowiedzi

jak wiadomo po montazu butli LPG w miejscu koła zapasowego nie bardzo jest na nie miejsce w bagazniku

 

zobaczcie na to:

 

51.JPG

52.JPG

 

ja teraz jezdze bez zapasu (mam tylko sparj do naprawy kola) ale moze rozwaze montaz tak zapasowki jak na fotach powyzej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz jezdze bez zapasu (mam tylko sparj do naprawy kola)

woże dojazdówkę ponieważ zasłyszałem iż często po potraktowaniu sprajem gumy, która nadawałaby się normalnie do naprawy wulkanizator już nie chce robić (trochę by było szkoda jak się ma komplet)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, dziasiaj kończy sie płyta pod silnik w przyszłym tygodniu będę robić osłone na dyfet i osłone przedniego zdezaka

 

potem rozdzielenie recznego na P i L i dopiero bede myślał o patęcie na koło zapasowe :)

 

także jak dobrze zawieje to gdzieś za 3-4tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez wywalilem kolo ...bo i tak na dojazdowce to kawalek podjade i powoli , wiec i tak prosto do wulkanizatora.

A na spreyu dalej pociagne i szybciej .....no chyba ze opone rozpruje .....a nie robia z lenistwa bo nie chce sie im czyscic !!!!! Opona spokojnie do naprawy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hogi, 2 tygodnie temu skonczylem zabawe z plyta pod silnik i tylny dyfer wiec narazie sobie odpuszczam, a szczegolnie ze ostatnio sasiadowi z pod chaty gwizdleli zapas w samuraju :evil: zastanawiam sie czy warto...

 

chyba kolejny "tjun" to bedzie rozporka miedzy kielich z przodu. wczoraj juz rozeznalem sprawe i nie bedzie duzo rzezby :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...