Skocz do zawartości

Piątek u Emila 06.06.2008. godz.:16,00


misha

Rekomendowane odpowiedzi

Primar wrzucaj czasy :twisted:

Wrzucam dopiero teraz, ale przed godziną wróciłem z Częstochowy - odwoziłem Macka z rodzicami. Byli zachwyceni całym dniem, a "Piątkiem" w szczególności. Prosili żeby Wam wszystkim serdecznie podziękować. Mają nadzieję, że to nie koniec ich przygody z Subaru. :mrgreen:

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów spotkanych na lotnisku. Dzięki za wspaniałe popołudnie. :smile: Zdjęcia wrzucę, jak znajdę chwilę czasu. Na razie wyniki:

 

wyniki6062008rf2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze Bartolomju kudly zapuscil :mrgreen:

ciekawe czy to z tego powodu tyle dymu później było :mrgreen: tak serio to moje uznanie Bartek - pokazik był super :) na prawym również rewelka - trochę jak powrót do korzeni dla mnie ;)

 

fotki standardowo tam gdzie zwykle:

http://www.charlie.oz.pl/Subaru/Forum_2 ... 6_Lotnisko

 

jak dla mnie jeden z najfajniejszych piątków u Emila, bo oprócz walki z czasem było duuużo popisówek i zabawy :) rewelka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze Bartolomju kudly zapuscil :mrgreen:

 

eee, tam. Akurat jak jechaliśmy z Maćkiem to jakiegoś dymu nawiało nad tor. Ciekawe kto w mieście pali :roll:

 

na prawym również rewelka - trochę jak powrót do korzeni dla mnie ;)

 

Troche przygód było więc i czas kiepskawy ale przynajmniej dużo śmiechu :mrgreen:

 

duuużo popisówek

 

Jakie popisówki :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STi bug-eye

 

Ufff to dobrze :)

 

Czyli:

1. STi

2. STi

3. WRX :cool:

 

[ Dodano: Sob Cze 07, 2008 9:17 am ]

fotki standardowo tam gdzie zwykle:

http://www.charlie.oz.pl/Subaru/Forum_2 ... 6_Lotnisko

 

Jak zassać cały album na raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa super. Mam nadzieję, że za miesiąc znowu pojawi sie Maciek z Rodzinką. Dziekuję SIP i SJS za świetne popołudnie!!!

Pozdrawiam wszystkich spotkanych.

 

ale powiem tylko tyle, że ALEX to jest psuj jakich mało

Jeden STI, którym jechałem (srebrny) był specjalnie ustwiony przez właściciela :cool: , żebym nie mógł dojechać do mety. Drugi był 100% sprawny, niestety ktoś podczas mojego przejazdu przesunął betonik o kilka centymetrów :evil: ........ :mrgreen: i ostatni przejazd musieliśmy (z Darią ;) ) dokończyć na feldze. Rano założylismy nową oponę (Carfit dostarczył RE070 już wczoraj przed północą :shock: ) i jest gut.

Dzięki

P.S.Wielkie dzieki dla Daniela i Carfita, że nie baliście się oddać swoje STI w ręce biednego Alberta :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli:

1. STi

2. STi

3. WRX :cool:

 

i 3 sekundy za Tobą Clio 110KM :P Szkoda, że Matt nie mógł przyjechać swoim białasem.

 

Trasa była super ułożona na szybką ośke... 30-40 KM więcej i 1st jest Twój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i 3 sekundy za Tobą Clio 110KM Szkoda, że Matt nie mógł przyjechać swoim białasem.

 

... też załuję :neutral: już drugi taki piątek u Emila mi przechodzi obok nosa, ale jak widać ród clio miał godnego reprezentanta w zmaganiach z subarakami :mrgreen:

 

co do całej imprezy, bardzo pozytywne odczucia. Maciek widziałem, że był przeszczęśliwy jak go chłopaki poprzewoziły, Bart w akcji z czarnulką pikne bączki odsadził, a ALEX też pokazał klase że zawsze walczy .... niekoniecznie z czasem ale np betonowymi cięciami :mrgreen:

 

słowa uznania dla ekipy organizatorów :cool: i chyba najwieksze dla PRIMARA, który przywiózł i odwiózł Maćka z rodzicami, naprawdę "szacunek" :grin:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ALEX też pokazał klase że zawsze walczy .... niekoniecznie z czasem ale np betonowymi cięciami

Cieszy mnie to, że Leszczyk Team będzie zbierał wkrótce najwyższe trofea :!: :!: :!: :!: :mrgreen: Daniel i Carfit wymiatają ponadprzeciętnie i korzystają z każdej okazji do ścigania.

EDIT: A nadal wsiadając w auto ( z reguły nieznajome :mrgreen: ) mogę walczyć z konkurencją. :mrgreen:

Panowie! Inwestujcie w naukę jazdy, a nie nie-ASO, super hamulce, czy inne bajery.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...