Skocz do zawartości

płyta pod silnik i dyfer


ppmarian

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego? :roll:

 

Z płytami i ich teoretycznym "na pewno pasuje" różnie bywa. Jak kupowałem płytę pod silnik to tez była dedykowana pod Forka 05 N/A ale z założeniem byl problem bo płytę trzeba odsadzić od mocowanie w podwoziu. Skutkiem czego mam płytę opierającą się na tulejkach. Jak siądę mocniej na spodzie to mocowania pójdą w drobny mak. Na szczęscie rzadko bywam w terenie, a płytę kupiłem żeby chronić przed luźnymi elementami drogi unoszącymi się w kierunku silnika ;)

Dlatego sugeruję zobaczyć czy to co widać na rysunku będzie zgadzać sie z tym co masz pod samochodem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego? :roll:

 

Z płytami i ich teoretycznym "na pewno pasuje" różnie bywa. Jak kupowałem płytę pod silnik to tez była dedykowana pod Forka 05 N/A ale z założeniem byl problem bo płytę trzeba odsadzić od mocowanie w podwoziu. Skutkiem czego mam płytę opierającą się na tulejkach. Jak siądę mocniej na spodzie to mocowania pójdą w drobny mak. Na szczęscie rzadko bywam w terenie, a płytę kupiłem żeby chronić przed luźnymi elementami drogi unoszącymi się w kierunku silnika ;)

Dlatego sugeruję zobaczyć czy to co widać na rysunku będzie zgadzać sie z tym co masz pod samochodem :)

ale afaik tylny dyfer w Imprezach i Forkach zewnetrznie jest taki samy... a moze sie myle? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Olleo, wczoraj zlaozylem wreszcie plyte pod silnik i jest jakies 0.5cm od wydechu :sad: i az 3cm od miski :grin:

 

nie pamietam jaki mialem przeswit przy plastikowej oslonie ale na oko teraz na aluminiowej jest chyba nizej :roll: trzeba podniesc przod jakies 3cm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może namiar na jakiś warsztat lub osobę która zajmuje się robieniem takich płyt ( chodzi o Forestera MY03 2.0 XT ) z chęcią bym sobie taką założył

Ja bym poszukal w google, moze po takich slowach kluczowych ;)

 

"Osłona silnika Subaru Forester (turbo) [s-OSLONA SIL. FORESTER"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo, wczoraj zlaozylem wreszcie plyte pod silnik i jest jakies 0.5cm od wydechu :sad: i az 3cm od miski :grin:

 

Nie rozumiem w czym problem ?? U siebie w N/A mam podobnie i wydaje mi się, że nie ma to większego znaczenia. Grunt, żeby płyta nie stykała się z żadnym elementem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...