Skocz do zawartości

płyta pod silnik i dyfer


ppmarian

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

grzegorzp

 

...kiedyś telefonicznie toczyliśmy rozmowę o cieńszej płycie z alu ok. 3-4mm gdyż nie uczęszczam na offzloty tylko po lesie i budowach czasem latam plastikowej plyty juz nie opłaca się spawać jeżdżę od roku bez. Daj proszę na PW cenę za cieńsza płytę alu (ciężar najważniejszy) dla mojego Forka 2,5 XT AT europa MY07.

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arkitekt wysłałem PW

 

Na trasę terenową Plejad, na wyprawę do Rumunii, na Krym oraz dla tych co chcieli to płyty pod silnik robiłem z blachy AL grubości 6 mm.

Z 5-cio milimetrowej blachy płyty robiłem dla tych co nie planowali off roadu, jeździli "normalnymi" drogami.

Z cieńszej blachy osłon nie robiłem ale jakby ktoś bardzo chciał to też mogę taką wykonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorzp, ja jednak zaraz po chrzcinach i wyprostowaniu plecow zamowie u Ciebie 3mm jestem swiadom swej decyzji i cenowej rowniez.

No chyba ze przekonam sie do 5mm, troche czasu jeszcze mam...Poprosze tylko o dodatkowe ponacinanie plyty dla lepszego chlodzenia (tak jak w plytach stalowych) da rade ???

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bakum, Francisza wysłałem PW

Grzegorzp, ja zamowie u Ciebie 3mm

No chyba ze przekonam sie do 5mm, troche czasu jeszcze mam...Poprosze tylko o dodatkowe ponacinanie plyty dla lepszego chlodzenia (tak jak w plytach stalowych) da rade ???

arkitekt spróbuję przekonać Cię do płyty z blachy 5 mm, bo jeśli chcesz by była ona lżejsza to mogę taką osłonę zrobić trochę mniejszą.

Dodatkowych otworów dla lepszego chłodzenia jeszcze nikomu w płytach nie robiłem, nikt nie mówił, że silnik bardziej się grzeje ale mogę takie otwory wykonać. Prawdę mówiąc to orginalna plastikowa osłona bardziej osłania silnik niż płyty, które ja zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

dysponuje ktoś rysunkiem z wymiarami płyty pod silnik do Forka S-turbo? Bo płytę mam gdzie zrobić ale przydałby się jakiś rysunek z wymiarami i zaznaczonymi miejscami na otwory montażowe oraz miejscami ewentualnych gięć płyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dysponuje ktoś rysunkiem z wymiarami płyty pod silnik do Forka S-turbo? Bo płytę mam gdzie zrobić ale przydałby się jakiś rysunek z wymiarami i zaznaczonymi miejscami na otwory montażowe oraz miejscami ewentualnych gięć płyty.

 

Ja też bym bardzo prosił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tutaj jest rysunek płyty do SF

http://i197.photobucket.com/albums/aa223/frog7055/SFForesterSumpGuard.jpg

 

post-14378-0-70132000-1426853792_thumb.jpg

post-14378-0-77322600-1426853897_thumb.jpg

 

W tym poście jest również rysunek płyty do SG

http://www.subaruforester.org/vbulletin/f104/tonight-s-project-skid-plate-46397/

 

*wymiary podane są w calach

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...