Skocz do zawartości

V edycja " TJS " TOR Kielce 2czerwca (Poniedz)


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

Kamil ,wszyscy tam dajemy rade i o to chodzi.......i jesteśmy rajdowcami.......haha...i najlepsze jest to,że na luzie możemy o tym pogadać.poobserwować......podpatrzeć....zweryfikować.i dążyć,aby być jeszcze szybszym..... :lol::lol::lol::lol:

 

[ Dodano: Wto Cze 03, 2008 6:00 pm ]

Aj Jacuś......ty to lubisz te szybkie partie... :wink: :grin: :grin: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

abisal2 zrobione ;)

 

A tu taki pogląd jak było na mecie jakby ktos nie wiedzial o co kaman:

 

hamowaniepc6.th.jpg

 

 

I w sumie to ja to sie nie powinienem wtracac bo tylko szpiegowałem z aparatem, ale jakby tak w sobote albo niedziele takie śmiganka były... To bym szpiegował częściej :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka była na prawdę super. Pierwszy raz miałem okazje zobaczyć tor Kielce na żywca i przyznaje że na prawdę robi wrażenie. Zwłaszcza sekcja w lesie - tylko 3 zakręty ale za to jakie ;) Zastanawia mnie jakby taka zabawa wypadła na mokrym, bo co nieco słyszałem na temat tego wiekowego asfaltu, ale przynajmniej równo było, czego już np. o Wyrazowie powiedzieć nie można.

Podziękowania z mojej strony dla wszystkich uczestników za świetną zabawę i bardzo miłą atmosferę, a także dla WRCfana za udostępnienie prawego fotela w boczącym się Clio ;)

Kłania się ten z obandażowaną łapą :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jakby taka zabawa wypadła na mokrym, bo co nieco słyszałem na temat tego wiekowego asfaltu, ale przynajmniej równo było, czego już np. o Wyrazowie powiedzieć nie można.

 

Taka zabawa skończyła sie w ten sposob ze Mistrzostwa Polski zaczną sie na tym torze odbywac dopiero po całkowitej wymianie asfaltu na torze, min ze względu na jego stan w leśnym :neutral:

 

Równo jest to trzeba przyznać, szczególnie w kartingu, jakbyś zobaczył fotki pobocza przed wymiana asfaltu właśnie w kartingu... Wtedy było... "troche nierówno" :lol:

Jeśli cały tor zostanie zrobiony tak jak karting to to będzie na prawde konkretny obiekt!!!

Chociaż itak był jest i będzie konkretny!!! :mrgreen:

 

Dobra juz nie OffTopie... :razz:

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, umiejetnosci ponad wszystko. Nie wazne czym, wazne by szybko. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie liczy sie to, co potrafie zrobic z autem, a nie to, co potrafi zrobic auto. Tak jak rozmawialismy z Fitnesem - byle auto mialo swoja moc, ciagnelo od dolu i sie prowadzilo. Dlatego inwestujmy ile mozemy w trening swoich umiejetnosci. Nigdy w auta kosztem treningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, umiejetnosci ponad wszystko. Nie wazne czym, wazne by szybko. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie liczy sie to, co potrafie zrobic z autem, a nie to, co potrafi zrobic auto. Tak jak rozmawialismy z Fitnesem - byle auto mialo swoja moc, ciagnelo od dolu i sie prowadzilo. Dlatego inwestujmy ile mozemy w trening swoich umiejetnosci. Nigdy w auta kosztem treningu.

 

...........AMEN....................

 

Jutro mam miec wstepne wiad.co do treningów popołudniowych.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia super!!

I jeszcze tak sobie pozwole powiedzieć ze czerwone Subaru Impreza to po prostu miazga!!! Najpiękniejsze Subaru jakie w życiu widziałem!!!!! :shock:

Kierowca pewnie miał pompe ze mnie bo jak jechał to mi dech zaparło i nawet zdjecia po ludzku nie zrobilem :oops: :razz:

Śliczne jest :!: :!: :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...