Skocz do zawartości

Oficjalna premiera S14 WRC 2008


polo

Rekomendowane odpowiedzi

z tym zawiasem w N14 to nie trzeba się długo przyglądać. Wystarczy na żywo na oesie zobaczyc jak to auto sie zachowuje :roll: Nie no powiedzcie mi czy ja snie czy ze mną coś jest nie tak... Nowe Subaru Impreza WRC - hatchback? rozumiem, że ma być przez to szybsze. Ale... spoiler jak w 206? lampy jak ze zlotu tuningowego na Białorusi? Brak wlotu na masce, oklejenie jakies grafitowo czarne i do tego proste jak kij w d....? Zawias do bani? Co jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym zawiasem w N14 to nie trzeba się długo przyglądać. Wystarczy na żywo na oesie zobaczyc jak to auto sie zachowuje

 

 

Ja jeździłem szutrowym protorypem N-ki i się tak nei zachowywał może jednak kwestia znalezienia setupu, a może rzeczywiście problem jest na asfaltach hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle, że problem jest na asfaltach bo jak spojrzeć na wyniki N14 z rajdów na całym świecie to na szutrach sprzęt daje sobie rade bo nawet wygrywa. Dlatego bardzo jestem ciekaw jak to będzie na Rajdzie Polski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłam na zamieszczone fotograbie swojem fachowem, szklanym okiem ( bo na to drugie jezdem niewidoma ) i normalnie koszmar. Dopiero jakem odgoniła te muche co mnie po niem spacerowała to nawet mię się spodobało.......... przynajmni w porównaniu do ty muchy com jo widziała od spodu.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuciłam na zamieszczone fotograbie swojem fachowem, szklanym okiem ( bo na to drugie jezdem niewidoma ) i normalnie koszmar. Dopiero jakem odgoniła te muche co mnie po niem spacerowała to nawet mię się spodobało.......... przynajmni w porównaniu do ty muchy com jo widziała od spodu.

 

mamusia

 

Doprawdy fascynujace.

 

[ Dodano: Sro Maj 21, 2008 11:41 am ]

Ja jeździłem szutrowym protorypem N-ki i się tak nei zachowywał może jednak kwestia znalezienia setupu, a może rzeczywiście problem jest na asfaltach hmm...

 

Angole i Wlosi wlasnie przez szutry odstawili N14 do garazu. Tyl podbijalo przy ladowaniu i przedni zderzak zbieral caly syf, przez co samochod tracil chlodzenie :( Wlosi skrazyli sie tez na niestabilnosc samochodu przy wysokich predkosciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael napisał/a:

Ja jeździłem szutrowym protorypem N-ki i się tak nei zachowywał może jednak kwestia znalezienia setupu, a może rzeczywiście problem jest na asfaltach hmm...

 

 

Angole i Wlosi wlasnie przez szutry odstawili N14 do garazu. Tyl podbijalo przy ladowaniu i przedni zderzak zbieral caly syf, przez co samochod tracil chlodzenie Wlosi skrazyli sie tez na niestabilnosc samochodu przy wysokich predkosciach.

 

to tak tylko z ostatnich wiadomości:

http://www.autoklub.pl/20030,news.html

http://www.autoklub.pl/20023,news.html

 

tu już troche gorzej ale też szutrowy rajd

http://www.autoklub.pl/20016,news.html

 

też w większości szutrowe rajdy i koleszka w N14 jest liderem klasyfikacji

http://www.autoklub.pl/19956,news.html

 

więc nie wiem jak to jest, może poprostu nie ma reguły na to że N14 na szutrze jest dobra a na asfalcie nie, ale generalnie wydaje mi się, że na szutrze jest lepiej niż na asfaltach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw czy Prodrive jest jeszcze w stanie budować auta na tyle mocne zeby wygrywały w swoim debiucie. zapowiedzi przed wejsciem WRC06 były podobne jak teraz, mieli wygrywać :roll: auto było testowane 7 miesięcy przed debiutem no i kupa. kiedy były pierwsze jazdy S14? 4 miesiące temu - jakoś tak...,przy obecnej konkurencji chyba raczej sie nie uda szybko wygrać, ale oby był potencjał.no i wracamy jak feniks z popiołu... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widziałem na TVN turbo wypowiedzi polskich kierowców (głównie Kuzaja) na temat nowej N14 po ostatnim rajdzie i powiedział że samochód jest do d...

ma za mało mocy i kuzi musi szukać nowego narzędzia do pracy.

 

W drugim wywiadzie powiedział, że jest kierowcą Subaru i to super samochód a tak naprawdę to się do niczego nie nadaje.

 

Powiem szczerze, że jestem w mocnym szoku, czyżby totalna porażka nowej N14?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...