Skocz do zawartości

Oficjalna premiera S14 WRC 2008


polo

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z podaniem zdjęć i daty premiery auta - dzień przed tegorocznym Akropolem,

pozwolę sobie założyć wątek na temat nowego auta.

subaruimprezawrc2008s14dd4.jpg

subaruimprezawrc2008s14dd4.fe1a51f27a.jpg

subaruimprezawrc2008s14am9.jpg

subaruimprezawrc2008s14am9.a0787a2b7a.jpg

 

Kiedyś słyszałem że "14" jest pechowe w sporcie samochodowym ,

jak myślicie będzie konkurencyjnym autem , uderzą z grubej rury , czy standartowe choroby wieku dziecięcego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie kiedy zwykłe STI08 będą jeździły z takim spojlerem :mrgreen:

 

Kupując nowe STi bym od razu takie skrzydło założył (tylko, że wtedy musowe jest oklejenie rajdowe, co by wiochy nie czynić na drogach) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymu, przecież b-grupa to dzieła sztuki (użytkowej) :twisted: a przynajmniej nie było wiejskich lamp z tyłu :wink:

fakt, w sumie niechcący obraziłem b-grupę... tamte miały przynajmniej szerokie nadkola ;)

 

o, proszę, założyć gejluki, wygładzić cad/camem budę i mamy s14 (nawet pejntdżob podobny):

 

76150.jpeg

 

76147.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak, S14 to już mi się wogóle nie podoba! STI to jeszcze jakoś przełknąłem, nabardziej z tego wszystkiego to mi sie WRX podoba. Ale wracając do S14. Marzę o tym, żeby ten samochód sprawił, że Subaru powróci na czoło i pierwsze miejsca w WRC ale mam ku temu niestety bardzo duże wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak wlotu na masce psuje wszystko...

Ja wbrew pozorom jestem pozytywnie zaskoczony i brak tego wlotu jest całkiem OK - to WRC jest ładniejsze (przynajmniej w tym malowaniu, świetle i ustawieniu) od dotychczasowych nowych imprez jakie mi było dane oglądać. To oczywiście moje subiektywne odczucia. Byc może dlatego, że pogodziłem się już z tym, że stara impreza WRC pozostanie tylko na dużym plakacie w pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak wlotu na masce psuje wszystko...

Ja wbrew pozorom jestem pozytywnie zaskoczony i brak tego wlotu jest całkiem OK - to WRC jest ładniejsze (przynajmniej w tym malowaniu, świetle i ustawieniu) od dotychczasowych nowych imprez jakie mi było dane oglądać. To oczywiście moje subiektywne odczucia. Byc może dlatego, że pogodziłem się już z tym, że stara impreza WRC pozostanie tylko na dużym plakacie w pracy...

 

Ta maszynka do ścigania się nie ma wyglądać ! Ona ma zapierdzielać i wygrywać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...