Jump to content

Oficjalna premiera S14 WRC 2008

polo
 Share

Recommended Posts

W związku z podaniem zdjęć i daty premiery auta - dzień przed tegorocznym Akropolem,

pozwolę sobie założyć wątek na temat nowego auta.

subaruimprezawrc2008s14dd4.jpg

subaruimprezawrc2008s14dd4.fe1a51f27a.jpg

subaruimprezawrc2008s14am9.jpg

subaruimprezawrc2008s14am9.a0787a2b7a.jpg

Kiedyś słyszałem że "14" jest pechowe w sporcie samochodowym ,

jak myślicie będzie konkurencyjnym autem , uderzą z grubej rury , czy standartowe choroby wieku dziecięcego ?

Ciekawie kiedy zwykłe STI08 będą jeździły z takim spojlerem :mrgreen:

Kupując nowe STi bym od razu takie skrzydło założył (tylko, że wtedy musowe jest oklejenie rajdowe, co by wiochy nie czynić na drogach) :twisted:

a ja po prostu nie wierzę w atkinsona

a solberg jakoś nerwowo od dłuższego czasu...

ale myślę, że nie będzie lipy jednak

Szymu, przecież b-grupa to dzieła sztuki (użytkowej) :twisted: a przynajmniej nie było wiejskich lamp z tyłu :wink:

fakt, w sumie niechcący obraziłem b-grupę... tamte miały przynajmniej szerokie nadkola ;)

o, proszę, założyć gejluki, wygładzić cad/camem budę i mamy s14 (nawet pejntdżob podobny):

76150.jpeg

76147.jpeg

No więc tak, S14 to już mi się wogóle nie podoba! STI to jeszcze jakoś przełknąłem, nabardziej z tego wszystkiego to mi sie WRX podoba. Ale wracając do S14. Marzę o tym, żeby ten samochód sprawił, że Subaru powróci na czoło i pierwsze miejsca w WRC ale mam ku temu niestety bardzo duże wątpliwości.

ak pisalem w innym temacie: mam nadzieje, ze po namysle jednak zastosuja tradycyjne oklejenie :roll:

E tam. Rownie gustowne co nowa Impreza. Pasuje do tego samochodu idealnie.

E tam. Rownie gustowne co nowa Impreza. Pasuje do tego samochodu idealnie.

jeżeli to było mówione z przekorą to się w 100% zgadzam :)

brak wlotu na masce psuje wszystko...

Ja wbrew pozorom jestem pozytywnie zaskoczony i brak tego wlotu jest całkiem OK - to WRC jest ładniejsze (przynajmniej w tym malowaniu, świetle i ustawieniu) od dotychczasowych nowych imprez jakie mi było dane oglądać. To oczywiście moje subiektywne odczucia. Byc może dlatego, że pogodziłem się już z tym, że stara impreza WRC pozostanie tylko na dużym plakacie w pracy...

brak wlotu na masce psuje wszystko...

Ja wbrew pozorom jestem pozytywnie zaskoczony i brak tego wlotu jest całkiem OK - to WRC jest ładniejsze (przynajmniej w tym malowaniu, świetle i ustawieniu) od dotychczasowych nowych imprez jakie mi było dane oglądać. To oczywiście moje subiektywne odczucia. Byc może dlatego, że pogodziłem się już z tym, że stara impreza WRC pozostanie tylko na dużym plakacie w pracy...

Ta maszynka do ścigania się nie ma wyglądać ! Ona ma zapierdzielać i wygrywać :!:

Przecierz ten wlot na masce w WRC'ach od dawna był dla picu bo i tak miały FMIC. Ja bardziej bym się martwił tragicznym zawieszeniem tego samochodu.

Przecierz ten wlot na masce w WRC'ach od dawna był dla picu bo i tak miały FMIC. Ja bardziej bym się martwił tragicznym zawieszeniem tego samochodu.

Rozwiazano juz problem tylnego zawiasu w N-kach?

Rozwiazano juz problem tylnego zawiasu w N-kach?

Chyba jeszcze nie. Jak zobaczyłem skok tylnego zawieszenia w Nce Kuchara to byłem w szoku :shock:

Kuchar też nie był zbyt zadowolony.