Skocz do zawartości

Wskazniki Omori


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam info. gdzie moge kupic najlepiej w polsce wskazniki Omori 45 mm moze tez byc HKS taki jak na zdjeciach

 

omorizr0.jpg

 

zegarhksia0.jpg

 

Niestety wiem ze nie-ASO juz nie sprowadza :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to turdzigt musi w DEFI zainwestowac

gr1zly, defi wiadomo kawiorek ale niestety do klimatu GT nie pasuja a co gorsza 60mm nie mieszcza sie w orginalny daszek ktory wlasnie zakupilem w tym celu od pumexa :cry:

 

A Greddy?

 

owoc666, a robia cos w rozmiarze 45 mm szukam cisnienie oleju , tem. oleju i spalin

 

Azrael, tak myslalem ze cos nie chalo bo ich strona wygasla i kazdy polski importer sie juz z nich wycofal.Szkoda bo do klasyka pasowaly idealnie :cry:

 

Moze ktos wie kto jeszcze robi w mare przyzwite wskazniki w tym rozmiarze ( czyli 45mm )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gr1zly napisał/a:

no to turdzigt musi w DEFI zainwestowac

 

gr1zly, defi wiadomo kawiorek ale niestety do klimatu GT nie pasuja a co gorsza 60mm nie mieszcza sie w orginalny daszek ktory wlasnie zakupilem w tym celu od pumexa :cry:

Defi sa rowniez i 52mm. Kiedys na forum uciekly mi paskudnie :(

 

turdziGT, Adamus sprzedaje zegary Stewart cos tam. 52mm. idealnie spasuja :) Na PW juz Ci nie odpisywalem - bo mam dosc ograniczony dostep na kompa, a z palmtopa sie ciezko odpisuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PW juz Ci nie odpisywalem - bo mam dosc ograniczony dostep na kompa, a z palmtopa sie ciezko odpisuje
pumex1, spoko oko :smile:

 

Defi sa rowniez i 52mm. Kiedys na forum uciekly mi paskudnie

 

wiem ale Defi mi jakos nie pasuja do GTekowego klasycznie plastikowego wnetrza :wink: ( bo do new agea to jedyny sluszny zegar :cool: )

 

za namowa owoca szukam teraz Greddy 52mm ale musze teraz dostac w lapy ten daszek i wymierzyc czy na pewno to sie tam ladnie pomiesci

 

gauge2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, no taki to tak :cool:

 

co to za seria Defi D-gauge nie noge nic wygooglowac

 

Mam:

 

http://www.nippon-seiki.co.jp/defishop/ ... g_top.html

 

ale :

 

The production of the D-Gauge has been ended in July, 2006. Offers valid while inventory lasts. Please inquire to our distributors about the stock

 

:evil::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakie ma wymiary 1DIN i czy to sie zmiesci do orginalneg daszku

Jeden DIN ma wymiar...jeden DIN!

Taka norma. ;).

A w daszek to chyba nie wejdzie...Jesli naprawde nie wiesz, ile to jeden DIN, to standardowe miejsce na radio ma wymiar jeden DIN.

1 DIN 180 x 50 mm

2 DIN 180 x 100 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w daszek to chyba nie wejdzie...Jesli naprawde nie wiesz, ile to jeden DIN, to standardowe miejsce na radio ma wymiar jeden DIN.

wiem ale przyznam ze jestem leniwy i nie chcialo mi sie mierzyc lub szukac wymiarow wiec dzieki serdeczne :wink:

Jak nie wejdzie w daszek to nadal sostaje przy tradycyjnych zegarach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam info. gdzie moge kupic najlepiej w polsce wskazniki Omori 45 mm moze tez byc HKS taki jak na zdjeciach

A takie cos, tyle, ze DEFI nie moze byc? Jak dla mnie, to wieksza rewelacja i cena OK!

 

Obrazek

 

Link do sprzedajacego: http://www.allegro.pl/item367680733_def ... _1din.html

 

Tu jest lepsza :)

 

http://www.rpmotorsport.pl/auta/index.p ... 25ef59deaf

 

Ale do tego zestawu potrzebna jest jeszcze centralka sterująca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...