Skocz do zawartości

KUPIC ... ALE CO ?!


emgie01

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!

 

 

mAM PYTANKO , A WLASCIWIE PROSBE!

 

Chce kupic subaru , a dokladniej impreze ... tylko nie wiem jaka!

Na poczatku chcialem kupic w nowszej budzie okolo roku 2001-2004, ale po ogladnieciu starszych , kultowych subarek ... nie wiem nic...

 

wiem ze nowsze sa szybsze , i maja milszy srodek ( dla mnie srodek ma srednie znaczenie ) .. i to tyle co wiem z rorznic ...

 

Mianowicie prosze zebyscie poradzili mi co wziasc w jakiej wersji i jaki rok ... ( nie chce starszego niz 98 , i nieche w budzie kombi ... )

 

w nastepny weekend bende jechal; do jednego goscia ktory zajmuje sie sprzedaza subarek i rorznych sportowek, dzwonilem do niego , powiedzial ze ma na hali ponad 65 imprez, 36 lancerow i wiele innych , wiec mysle ze tam cos wybiore .

 

nie wime czy to bedize jakas przeszkoda , ale chce kupic subarke w UK, prosze wziasc to pod uwage!

 

Bende wdzieczny za wszystkie opinie, komentarze, wskazowki!

 

wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem i myślę ....uciec, ale dokąd ? Chłopie słownik w dłoń. Naprawdę przykro się to czyta :roll:

 

A wracając do tematu, skoro facet ma taki wybór to najlepiej będzie się przejechać kilkoma egzemplarzami z różnych roczników i samemu zadecydować. Jakby mnie było stać to bym kupił STiaja zamiast GT. A najchętniej to jakieś nie-ASO, ale to już większa kasa i ciężko kupić w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, mam dysleksje .. udokumentowana ...

 

 

a czy to naprawdę ma jakieś znaczenie ? :)

 

w sumie prosilem o porade na temat samochodow a nie na temat ortografi...

 

[ Dodano: Nie Maj 18, 2008 6:37 pm ]

dzieki Tomir, za jakakolwiek pomoc ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, mam dysleksje .. udokumentowana ..

 

z całym szacunkiem kolego ale błędy robisz jak z dysortografią raczej...

 

ja wiem że to czepianie w stylu onetu ale przecież można sklecić tekst w wordzie

 

to ja tez mam pytanko - obojętnie Ci czy rhd czy lhd? pytałeś w sprzedam o krajowy teraz jedziesz wybierać do magazynu "subarek" ...

 

może raczej wybierz z "wielu innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem o krajowym, ale jadnak bedzie to uk model!

 

impreze , z turbem ....

 

ja wiem ze pojade do magazynu, ale nie wiem czego szukac w magazynie ...

 

szukam wskazowek, porad ... np " nie kupuj tego roku/ modelu bo ..." itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekspertem od kupowania nie jestem ale rok/model ma znaczenie estetyczne względnie szybkościowe... tak naprawdę liczy się stan techniczny - nie trudno spotkać zajeżdżona 4 letnia impreze

 

proponuję przejechać sie, popatrzeć a najlepiej to zabrać na sprawdzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce uzywac w uk, jesli chodzi do kase to do 7 - 8 k , ale z drugiej strony nie wiem czy moze kupic starszy model , ktory bedzie tanszy , i do niego dolozyc kase ... ( dolozyc nie w sesie ze dokladac bez konca do zajezdzonej imprezy, raczej mowie o modyfikacjach .. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozesz poradzic sie kolegow ktorzy juz sa tu na miejscu w uk.... i maja polskie jak i angielskie autka, na type ra zaczynajac poprzez wrx'y, gieteki, kombi nie kombi i sti'e..... troche nas jest... :) pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...