Skocz do zawartości

Poszukuje dobrych mechanikow Subaru na Mazurach


Zdzisek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wybieram sie na male testy w okolice Mikolajek i poszukuje kontaktow do mechanikow znajacych sie na Subaru, moze znacie kogos ?

Oczywiscie nie mam zamiaru zepsuc mojego GT, ale wiecie.. roznie to bywa a do domku bede mial ponad 600 km, wiec gdyby cos sie stalo to wole juz miec jakis kontakt :)

Znacie kogos, kogo mozna polecic w tamtych okolicach ?

Dziekuje z gory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam tylko imie i nazwisko - Marcin Bielawski.

Gość ktory kupił ode mnie Subaru.Ma tez kilka swoich. Wygladal na takiego co sie dosc dobrze zna. Jezdzi w rajdach w tamtejszych okolicach. Nie mam do niego namiaru. Ale mysle ze sam znajdziesz. Dla chcącego nic trudnego. :mrgreen:

Tu jest wymienione jego nazwisko. Pomykał Legacy RS.

Niektorzy go pamietają z toru Ludwiczaka. I jego pieknie ryczące Legacy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, dziekuje, postaram sie jakos go poszukac, ale moze jeszcze ktos moze mi podac jakies inne namiary ?

JG Moto - Olsztyn ul. Partyzantów. No i ASO Subaru powstało w Olsztynie :mrgreen: Ulica Lubelska jak coś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, dziekuje za namiar, mam tylko cicha nadzieje jednak ze nie przyda sie do ewentualnej naprawy autka :)

 

pozdrawiam serdecznie, zyczac milej niedzieli,

Zdzisek :)

 

[ Dodano: Wto Maj 20, 2008 12:13 am ]

Witam ponownie, czy ktos zna jeszcze kogos na Mazurach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jedyne, co mogę zaproponować przed zamknięciem tego wątku, to odnalezienie najbliższego geograficznie ASO z listy, która znajduje się na http://www.subaru.pl .

 

Pamiętajmy, że to Forum SIP i troszkę jest to nie fair w stosunku do gospodarza korzystać z jego forum do reklamowania jego konkurencji... Dlatego jestem zmuszony zamknąć ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...