Skocz do zawartości

Legacy STI S402


michal

Rekomendowane odpowiedzi

aflinta, faktycznie! Nie wiem czemu, wydawalo mi sie ze wszystkie Legasiaki europejskie tak maja :oops:

 

Ja juz jestem po wstepnych ogledzinach mojego podswietlenia celem stwierdzenia czy da sie to wymienic na czerwone. Wynik: nie mam pojecia, balem sie ze polamie jakies plastikowe haczyki :mrgreen: ale zapytam zeby sprawdzili przy przegladzie ;) Ciekaw jestem, czy to jest po prostu kilka zwyklych diodek, czy jakis specjalny "pas świetlny" (wężyk neonowy?). jesli to pierwsze to nie problem wymienic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian32, u nas nazywa się to Spec B

OBK 3.0 też chyba ma

 

Ja juz jestem po wstepnych ogledzinach mojego podswietlenia celem stwierdzenia czy da sie to wymienic na czerwone

A nie na białe :razz:

specjalny "pas świetlny"

A może chodzi o miecz :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz jestem po wstepnych ogledzinach mojego podswietlenia celem stwierdzenia czy da sie to wymienic na czerwone. Wynik: nie mam pojecia, balem sie ze polamie jakies plastikowe haczyki :mrgreen: ale zapytam zeby sprawdzili przy przegladzie ;) Ciekaw jestem, czy to jest po prostu kilka zwyklych diodek, czy jakis specjalny "pas świetlny" (wężyk neonowy?). jesli to pierwsze to nie problem wymienic...

 

To się nazywa tuning - uważaj żeby Ci gwarancji nie zabrali :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...