Jump to content

Gdzie w Wawie zmieniacie "trudne" opony

beben
 Share

Recommended Posts

U mnie na wsi nie chcą mi założyc re070 bo nie mają odpowiedniego sprzętu a opona do miękkich nie należy :mrgreen: (juz przy re050 były kłopoty), gdzie podjechac zeby zrobili to bez problemu i bez nienawiści w oczach?

myślałem że sobie jaj robisz z caraudio :mrgreen: Ok a coś bardziej w Wawie, ja jade od Poznania i zwykle mam napiety plan do łomianek troche mi nie po drodze.

Wymieniał ktoś w tym Pneumhage na Powstańców?

a jade od Poznania i zwykle mam napiety plan do łomianek troche mi nie po drodze

AutoGT na Wrocławskiej na Bemowie. To tylko lekki skręt z trasy od strony Poznania / Soho. A do tego gwarancja, że panowie takich opon przerzucili już całą masę i dobrze wiedzą, jak się obchodzić i z nimi i z felgami.

Przetestowane 8).

Tylko przy wizycie w AutoGT istnieje ryzyko przejścia na ciemną stronę mocy, tak że skonsultuj się przed nią z Obi-Wanem :mrgreen:.

Można też podjechać na stadion Skry, całodobowa wulkanizacja i przekładki. ZTCW to jeździ tam Łosiu (jego pamiątkowy nr startowy wisi przy wejściu :wink: ) Na pewno nie będzie problemu.

Polecam serwis PSO na Augustówce za ITI .

Kolejny po drodze na Poznań... :roll: :twisted:

:mrgreen:

Można też podjechać na stadion Skry, całodobowa wulkanizacja i przekładki.

A ja bym akurat tego nie polecał. Byłem tak kilka razy, gościowie sobie radzą, ale oni działają trochę jak pogotowie dla taksówkarzy, którym w nocy poszła opona - co prawda zrobią robotę, ale się do niej nie przykładają. Mi na przykład nabili paskudne ciężarki na subarowe felgi, bez pytania, czy nie wolałbym naklejanych, a jak wiadomo wygląda to paskudnie i niszczy felgę... :roll:

Traktowałbym więc Skrę jako ostateczność.

Potem 2,5 godz i możesz odebrać samochód.

Istny ekspres.

Polecam wulkanizację na rogu Doliny Służewieckiej z Rosoła (teraz to jest ul. Rodowicza Anody) 100 metrów po prawej stronie w kierunku Ursynowa.

Zrobią od ręki. :mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: dzieki za szeroki odzew i wszystkie namiary po drodze z Sochaczewa :wink: . Aż tak wybredny nie jestem i te parę kilometrów mogę w słusznej sprawie pogonić, będę sie kręcił jutro po wawie (Koper, nie-ASO) to gdzies podjadę, Łomianki akurat mi malo po drodze były.

Już sie zbroisz na Plejady

od razu zbroisz, opony zamiast balonów zakładam :twisted:

potem juz tylko compact disk (podobno jest lepszy od minidysku i ipoda) na lusterko przeciw radarom i nic tylko jechać na Plejady :wink:

Tylko przy wizycie w AutoGT istnieje ryzyko przejścia na ciemną stronę mocy

odpada :arrow: zbyt kosztowne, wiesz ile ciuchów bym musiał zmienic :shock: :mrgreen: :wink:

poza tym np. nie-ASO

zmieniaja kapcie w nie-ASO? to by rozwiązywało temat bo najprawdopodobniej jutro tam zajrzę

michal_, nie przeszłoby mi to "Socho" przez gardło tj. przez klawiaturę :twisted:.

PS Ja wiem, że to neologizm pochodzący od "SoHo" (jak w NY), czy "Soho" (jak w Londynie), a Sochaczewem.

Zastanawiam się tylko, czy Sochaux w tym nie brało jakiegoś udziału...? :roll: :mrgreen:

Polecam serwis PSO na Augustówce za ITI .

Kolejny po drodze na Poznań... :roll: :twisted:

:mrgreen:

Można też podjechać na stadion Skry, całodobowa wulkanizacja i przekładki.

A ja bym akurat tego nie polecał. Byłem tak kilka razy, gościowie sobie radzą, ale oni działają trochę jak pogotowie dla taksówkarzy, którym w nocy poszła opona - co prawda zrobią robotę, ale się do niej nie przykładają. Mi na przykład nabili paskudne ciężarki na subarowe felgi, bez pytania, czy nie wolałbym naklejanych, a jak wiadomo wygląda to paskudnie i niszczy felgę... :roll:

Wszystkie drogi prowadzą do granic Poznania :mrgreen:

A ja bym akurat tego nie polecał. Byłem tak kilka razy, gościowie sobie radzą, ale oni działają trochę jak pogotowie dla taksówkarzy, którym w nocy poszła opona - co prawda zrobią robotę, ale się do niej nie przykładają. Mi na przykład nabili paskudne ciężarki na subarowe felgi, bez pytania, czy nie wolałbym naklejanych, a jak wiadomo wygląda to paskudnie i niszczy felgę...

i pewnie ciezarki jeszcze nie byly szczerozlote :roll: :mrgreen: ja nie narzekalem. 4 razy mi opony przekladali i zawsze bylo pro. btw., Losiu trzyma tam kola, Herba rowniez z nimi wspolpracowal. a jak w nocy zlapalem gume i nie mialem klucza do nakretek zabezpieczajacych, pozyczyli mi klucz na gebe.

to co oni robia tyle czasu wymieniaja silnik czy co bo opony duzo szybciej sie zmienia

Zakładam, że wypiją 4 kawy, zrobią 4 przerwy (po każdym kole) i wychodzi 2,5 godz. A tak na poważnie to pewnie są leniwi i tyle. Na szczęście jest to obok mnie a ja w trakcie zmiany moge na spokojnie udać się na zakupy lub do kina.