Skocz do zawartości

W jakiej w końcu klasie jest nasza Impreza'08?


Raga

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego ja napisalem od razu "w normalnych warunkach".

 

To ze placicie tyle za samochod, wcale nie oznacza ze jego wyprodukowanie kosztuje tyle i ze wszystkie te pieniadze trafiaja do fabryki.

Producenci samochodow rowniez zarabija na samochodach sprzedawanych w stanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Za 130k kupuje się muscle cara z sprężarką wielkości skrzyni biegów a nie jakieś STI -

 

 

-----------

 

więc wygląda na to, że Impreza jest bezkonkurencyjna - S3 nie, Golf nie, Civic nie - ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuba pojęcie normalnych warunków jest dość rozbieżne w tym wypadku bo dla mnie europejskie warunki sa normalne, a auta w USA zgodze sie są tańsze w PL jeśli ktoś chciałby przywieść auto wpełni legalnie z normalnymi opłatami i bez zaniżania faktur wychodzi na to samo...

 

Ostatnio dzwonił do mnie kumpel i mówił ze ma nowa M3 e90 us-spec za 160tys zł po opłatach w polsce !

Koszt takiej nowej M3 w US to jakies 60-80k USD wał konkretny w skali kraju jest takich 999999999424723949236599235 i jeszcze troche.

Mnie osobiście to wkurza bo takie przywozenie auta za połowe kasy prowadzi do tego, że sprzedając EU-speca trzeba bardzo zejsc z ceny!

Na szczęscie w USA S3 nie ma i nie bedzie :mrgreen:

 

Sory za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napinacie się jak małolaty ;) S3 zjada WRX, WRX Golfa a M5 odjeżdża XKR i takie tam ;) Prawda jest taka, że chcąc wykorzystać pełne możliwości "głupiego" WRX trzeba naprawdę dobrego kierowcy. Takich z kolei znam kilku więc dla 99% nas 0,000001 s od 0-100km/h ma mniej więcej takie znaczenie jak zmiana kierunku wiatru na Atlantyku. I gdyby posadzić naprawdę dobrego kierowcę w WRX to zdecydowanej większości (przynajmniej tej, którą miałem okazję podziwiać na Plejadach) dolałby jak kotu w każdych warunkach w mocniejszym aucie ;) I żeby nie było - sobie lekko jaja robię ;) więc proszę się nie napinać ;)

A co do tematu - mimo zmiany wyglądu Impreza godnie konkuruje z Lancerem i to zarówno wersje 1.5 jak i Evo/STI. Więc odpowiedź jest niezmeinna - w klasie Lancera ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...