Skocz do zawartości

Impreza 2004 rok, STI wersja JDM co to jest??


bestisz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mieszkam w Irlandii i od dwóch dni jestem posiadaczem takiego autka jak w temacie. Samochód kupiłem w UK, jest to pierwszy właściciel i ma tylko 16k/mil przebiegu. Jest w bardzo fajnym stanie.

Samochód ma zamontowany wskaźnik ciśnienia doładowania firmy STI Genome oraz coś jakby komputer. Zdjęcia są załączone. Czy ktoś wie do czego to służy??

Nie wiem czemu się zdjęcia załączyły w dziwnych kolorach. kliknijcie to otworzą się w pełnych kolorach.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zegary sa produkowane dla Subaru przez firme Defi http://www.defi-shop.com/. Ten "komputer" to jest jednostka sterujaca dla tych zegarow, bez tego nie zadzialaja, prawdopodobnie mozesz sobie do tego podpiac inne zegary Defi. Poszukaj instrukcji obslugi na ich stronie, jak nie znajdziesz do tego modelu to sciagnij do Defi-Link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam bardzo. Wogóle o czym innym myślałem. Musze porozglądać się za jakąś ładną oprawą dla tego turbo-metra bo narazie jak widzieliście przypięty jest dość nieschludnie do kolumny kierownicy.

Moje kolejne pytanie dotyczy zaworu spustowego. Mam możliwośc zakupu za około 190 funtów zaworu firmy HKS. Wiem tyle że to topowa marka i sprzęt jest dobry, natomiast przeraża mnie fakt natężenia dźwięku spod maski. Podoba mi się dźwięk jaki daj taki zaworek a zarazem nie miałem okazji jeździć z nim dłuższy okres. Czy to przeszkadza na dłuższych trasach?? Czy może wybrać jakąś inną firmę której produkty działają ciszej.

Co doradzacie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kolejne pytanie dotyczy zaworu spustowego. Mam możliwośc zakupu za około 190 funtów zaworu firmy HKS. Wiem tyle że to topowa marka i sprzęt jest dobry, natomiast przeraża mnie fakt natężenia dźwięku spod maski. Podoba mi się dźwięk jaki daj taki zaworek a zarazem nie miałem okazji jeździć z nim dłuższy okres. Czy to przeszkadza na dłuższych trasach?? Czy może wybrać jakąś inną firmę której produkty działają ciszej.

Co doradzacie??

 

Mnie tam HKS nie przeszkadza, za to straszy czasem innych uczestnikow ruchu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...