Skocz do zawartości

Elektryka w OBK Diesel


zulu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie: czy ktoś wie czy są poprowadzone kable do zapalniczki w bagażniku (fizycznie jej nie ma) to samo z wejściem AUX przy zapalniczce w konsoli środkowej ( w radiu przełącznik jest fizycznie gniazdka brak )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy ktoś wie czy są poprowadzone kable do zapalniczki w bagażniku (fizycznie jej nie ma) )

Moze nie ten MY i nie desel, ale u mnie sprawdzalem ostatnio i niestety nie ma, dodatkowo podlamalem sie jak uslyszalem cene gniazda w ASO (ponad 80zl) :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy ktoś wie czy są poprowadzone kable do zapalniczki w bagażniku (fizycznie jej nie ma) to samo z wejściem AUX przy zapalniczce w konsoli środkowej ( w radiu przełącznik jest fizycznie gniazdka brak )

 

czyli w MY08 nie ma wejścia AUX w schowku ?

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW - Wiedziałem, że jest taka możliwość w sumie, ale nie byłem do końca pewien, za jakieś 300 km i jak mi oddadzą drugie auto muszę pojechać na przegląd, to się ich zapytam i przy okazji zamontuję. Jeśli się uda to podzielę się wrażeniami ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antonow to taki duży rosyjski samolot - chyba największy transportowy ever

raz widziałem na lotnisku w hiszpanii - no jakieś dwa boeingi 747 jakby skleić to może by wyszło

kolos

 

[ Dodano: Nie Maj 11, 2008 2:01 pm ]

oczywiście antonow coś tam (w sensie model)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z montażem ?

nie, za samo gniazdo :razz: , co ciekawe mimo, iz gniazdo niby typowa sprawa nie moge nigdzie znalesc podobnego, czyli takiego co ma klapke i jako tako wyglada :neutral:.

BTW Pytanie do tych co maja te "trzecie" gniazdo w bagazniku zasilanie na nim jest "po zaplonie", czy caly czas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z montażem ?

nie, za samo gniazdo :razz: , co ciekawe mimo, iz gniazdo niby typowa sprawa nie moge nigdzie znalesc podobnego, czyli takiego co ma klapke i jako tako wyglada :neutral:.

BTW Pytanie do tych co maja te "trzecie" gniazdo w bagazniku zasilanie na nim jest "po zaplonie", czy caly czas ?

 

działa po zapłonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z montażem ?

nie, za samo gniazdo :razz: , co ciekawe mimo, iz gniazdo niby typowa sprawa nie moge nigdzie znalesc podobnego, czyli takiego co ma klapke i jako tako wyglada :neutral:.

BTW Pytanie do tych co maja te "trzecie" gniazdo w bagazniku zasilanie na nim jest "po zaplonie", czy caly czas ?

 

działa po zapłonie

Czyli tak jak to gniazdo w schowku.

Ja jak bede podlaczal to podlacze na stale :razz: .

Dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi póki co jedna wystarcza :P ;] A nawet jeśli to można mieć dwie komórki tej samej firmy :P ;]

 

Mi zawsze brakowało.....cb, navi, ładowarka a i czasem laptoka pasażer chce podpiąc .....nie wspomnę o lodówce jak sie jedzie gdzies na wakacje:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wtedy się przyda. BTW kupiłem dziś sobie ładowarkę do telefonu i kurde aż byłem zaskoczony pomysłowością żółtych inżynierów. Otwieram schowek patrze, no jest gniazdo 12V ok. Myślę sobie - a jakby ją tu podpiąć i puścić kabel na zewnątrz żeby mi tam obok skrzyni biegów taki batman nie wystawał. No i tak zrobiłem. Już mam z buta docisnąć schowek żeby się zamknął z kablem puszczonym na zewnątrz a tu nagle: Między pokrywą schowka a jego ścianką na którą pokrywa opada są zrobione dwie dziury, akurat na kabel! Kurde powiem że niby głupota, ale zdziwiłem się ;] Nieźle nieźle ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...