Skocz do zawartości

...a może GT zamiast STi??


kofcio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja po prostu uwielbiam klimat GT-ka, ale jest to wyłącznie moja opinia a nie żadna prawda ogólna Zresztą napisałem na końcu że trochę mnie poniosło ale napisałem co myślę

 

Nie tylko Twoja.Wpompowałem w swojego tyle, że pewnie już o jakimś starszym STI mógłbym myśleć a w WRX-ach przebierać i nie żałuje. GT to klimat i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) GT to klimat i tyle.

podpisuje sie pod tym wszytskimi 4 lapami :!: :grin:

albo odpowiada komus aura tego auta, albo nie...

 

 

p.s.

Kruk, kiedy sie to czyta mam wrazenie ze jedynym slusznym wytworem FHI jest GT :wink: (...)

no chyba nikt w to nie watpi, hm? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
To może napiszesz prosze jak i za ile Twój potwór sie zbudował ??

 

Jeszcze się nie zbudował ale już niedługo powinien wydać jakieś pierwsze dźwięki :wink:

Potwór ?? Jak tam potwór.Mój to taka szybsza wersja dla ubogich :smile:

Jak będzie jeździł to zapewne napisze parę zdań o kosztach i osiągach.

 

ja mam podobne zdanie jak chłopaki wyżej ale moge je zmienić jak ładnie wszysto opowiesz bo na razie widze tylko przed sobą stos rachunków a do STI naszemu GT jeszcze daleko :(

 

Jak się kupuje wszystkie nowe części + auto "igłę" za 40.000zl + to pewnie,że nie da rady się zmieścić w 5 dychach :wink:

Wtedy to do stówki można dobić :smile:

 

......gdybym teraz cofnal sie o 4 lata, to gietek zostal by seryjny, a kasa ktora na niego poszla = igielka STI MY04-05, wszystko zalezy do czego ta zabawka ma byc.

 

Zabawka ma być do zabawy :mrgreen: Gdybyś cofnął się teraz o 4 lata to STI MY04-05 kosztowało łooohooohooo i jeszcze więcej :lol:

Plusem budowania auta jest zbieranie kasy z dnia na dzień,tygodnia na tydzień pieniędzy na części.Jednak to wszystko zajmuje sporo czasu.Gdybym w listopadzie miał na kupce 50.000zł to inaczej by dzisiaj wyglądało moje auto............ale nie miałem............więc wygląda jak wygląda :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem jedno, GT moze byc tak szybkie jak STI w cenie STI czyli ok 100 000, ale bedzie od niego lzejsze bo moze wazyc 1100kg, co w wprawnych rekach moze dac przewage

 

aczkolwiek gdybym teraz mial budowac auto do rallycrossu, to na pewno nie byloby to subaru ... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...