Skocz do zawartości

...a może GT zamiast STi??


kofcio

Rekomendowane odpowiedzi

(...) Na tych imprezach na ktorych ja bywałem to w czołówce same mocne Evo 9 i sporadycznie jakieś STI mocno nadlubane.

czort swoje, a pop swoje... :lol:

ja pisze jak sie maja +/- seryjne old-age'owe STi do +/- seryjnych new-age'owych STI na amatorskich pojezdzawkach, a Ty cos piszesz o powaznie nadlubanych autach na powaznych imprezach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mialem GT a teraz mam STI 06 i to sa 2 rozne auta, co nie znaczy ze GTek byl gorszy bo nie byl (mimo ze mialem MY05) i frajda z jazdy byla czasem duzo wieksza ze wzgledu na mniejsza mase, mniejsze wymiary, wrazenia, dzwiek itd - mam na mysli jazde codzienna po ulicach w roznych warunkach (nie scigam sie znikim na czas na torze, tylko jezdze dla wlasnej przyjemnosci). Najlepiej przejedz sie dwoma autami to poczujesz roznice i wybierzesz to co ci pasuje.

ps. ja czasem mysle zeby STI na GT99 zamienic :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abt, zapomniałeś dodać że dna ciągle nie widać...

bez przesady, przynajmniej w moim przypadku. nie darze do jakiegos kosmos setupu,

bo i tak umiejetnosci nie pozwola mi tego wykorzystac w sensownym %, nie mam takich funduszy,

no i czego bym nie robil zawsze bede grubsze fury. rozsadek przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko czekam, jak przyjedzie do Ułęża jakiś pan Szymański lub Adam. w starym rozpadającym sie legasiu z zespawanym tylnym dyfrem i doklepie tym doinwestowanym GT-ekom , nadłubanym STI, i Swietnym EVO 9.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko czekam, jak przyjedzie do Ułęża jakiś pan Szymański lub Adam. w starym rozpadającym sie legasiu z zespawanym tylnym dyfrem i doklepie tym doinwestowanym GT-ekom , nadłubanym STI, i Swietnym EVO 9.... :mrgreen:

Fakt. To może być ciekawa konfrontacja! Może jednak sie okazać, że w.w. (widziałem ich niesamowita jazdę na Monte Calvaria) jednak nie podolają tor fighterom :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat :) to fakt ze w GT mam zawsze usmiech od uchado ucha, mimo wszystko do takiej jazdy jaka ostatnio uskuteczniam z zona w ciazy to zdecydowanie STI i to 101% seria. Po za tym GT rulez :), ale gdybym teraz cofnal sie o 4 lata, to gietek zostal by seryjny, a kasa ktora na niego poszla = igielka STI MY04-05, wszystko zalezy do czego ta zabawka ma byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko czekam, jak przyjedzie do Ułęża jakiś pan Szymański lub Adam. w starym rozpadającym sie legasiu z zespawanym tylnym dyfrem i doklepie tym doinwestowanym GT-ekom , nadłubanym STI, i Swietnym EVO 9.... :mrgreen:

 

ja nie jade legacy do uleza, chyba ze slupkow nastawiacie :D

 

albo przynajmniej zmienie hamulce na D2 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam. znasz jakieś szczegóły z Lublina?

Jurek wygrał minimalnie z Wiktorem, ale Krzysiek był sporo dalej. Konfiguracja toru wydaję się prawie kjs'owa :roll: :wink:

Po tej pojeżdżawce widać, że najlepszą inwestycją jest STI US Spec :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ułęzu nie dadzą rady.

 

wszystkim, zapewne nie dadzą rady. Ale wielu polegnie.

Ja to nawet nie wjeżdżam wtedy na lotnisko... będę tę masakrę oglądał zza płotu :mrgreen:

a ja chętnie wtedy przyjadę i przyjme porażke na klatę...bo nie od byle kogo. Ale spróbować zawsze warto i przegrać z lepszymi to nie obciach (moja myśl przewodnia w wątku Plejady 2008 - trasa Terenowa) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko czekam, jak przyjedzie do Ułęża jakiś pan Szymański lub Adam. w starym rozpadającym sie legasiu z zespawanym tylnym dyfrem i doklepie tym doinwestowanym GT-ekom , nadłubanym STI, i Swietnym EVO 9.... :mrgreen:

 

Niestety pewnych rzeczy się nie przeskoczy :sad:

Fajnie,że na zawody przyjeżdżają coraz bardziej doinwestowane auta,bo wygrana z dobrym kierowcą w drogim i doinwestowanym aucie dodaje sił i utwierdza w przekonaniu,że wybrało się słuszną drogę budując stare Legacy czy GT.Jednak po ostatniej przejażdżce evo IX zrozumiałem jaka jest przepaść dzieląca GT od EVO IX :sad: Zakładać tylko slicki + wgrać jakiś program i maszynka do wygrywania gotowa.

 

[ Dodano: Czw Maj 08, 2008 12:04 am ]

Po tej pojeżdżawce widać, że najlepszą inwestycją jest STI US Spec :lol: :wink:

Najlepszą inwestycją jest komplet dobrych opon i hamulce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładać tylko slicki + wgrać jakiś program i maszynka do wygrywania gotowa.

Waszka Śledzisz SuperOS i wiesz, że są tacy, którzy w hipersprzętach nie dają rady. Faktem jest, że skończyły się czasy na takich Imprezach, że gość w padlinie wygrywał wszystko :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam a Zbyszek to co?

Kuba....Szanuję i podziwiam Zbyszka...ale On naprawdę nie jeździ padliną :!: :!: :!:

Nie wiem jak Jego Evo skręca, ale widzialem w Tychach jak startuje równolegle np z seryjnym EVO 9.... :wink: :mrgreen: No i nie mów mi, że jeździ na oponach z Dębicy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...