Skocz do zawartości

Rajd Elmot Remy 2008


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

tylko za mało jeszcze dośw. przy strojeniu. Tam na pozór jest dużo zmian ( w silniku ) w porównaniu z N12., elektroniczna przepustnica, troche inna turbina, zmienne fazy rozrzadu na wszytskich wałkach, itd.

 

 

Może warto w końcu sięgnąć po ludzi którzy mają doświadczenie z autami fly-by-wire...

 

 

BTW: to z tego co ssłyszałem wsyztskie N-ki którym brak mocy jechały na kompach "z pudełka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W N-ce dalej jest 32mm

No to nic sie nie zmienilo , w 95 jak jezdzilem Impreza to zglaszałem sie w gr A bo zweżka byla 34....ale i tak golf GTI byl szybszy..... :mrgreen:

W wolnossacych tez sa jakies zweżki..... :?: wie ktos cos :?:

AK

ps. wszyscy czekaja na jakies oficjalne rozwiazania , nie niszczace silnika...

w MC startował jeden szybki...ale krotko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było jak by powrócili do N12, zbudowali jakąs specyfikacje N12C :P i było by git :) I wygląd by był dobry i wyniki może nienajgorsze ;) oczywiście to tak pół żartem pół serio ale przykro sie robi jak stoje na oesie, czekam na Subaraki a one idą ogniem....ale nie takim jak inne auta, a dla Leszka respect za to co na Elmocie robił bo naprawde leciał takim ogniem, że widać nieraz było że szuka "czarnego" jak spragniony człowiek, wody na pustyni ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam na to najmniejszej ochoty :P jakoś mi nie leży ten koleszka i to że tak sobie u nas poczyna

 

Yeah! :twisted:

 

przykro sie robi jak stoje na oesie, czekam na Subaraki a one idą ogniem....ale nie takim jak inne auta, a dla Leszka respect za to co na Elmocie robił bo naprawde leciał takim ogniem, że widać nieraz było że szuka "czarnego" jak spragniony człowiek, wody na pustyni ;P

 

Ładnie powiedziane 8).

 

Filmik bardzo fajny 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...